MKS Oława
Sobota 20.04.2013, 17:00 • Stadion Katowice Zgody • 2 Liga Zachodnia

Koniec meczu. (18:56:23)

90+3
    Jeszcze jeden rzut wolny, ale Gancarczyk dośrodkował bardzo słabo i niebezpieczeństwo zażegnane.

90+2
    Soliński pewnie łapie piłkę dośrodkowywaną z rzutu wolnego.

90+2
    Będzie rzut wolny dla gości w okolicy narożnika pola karnego!

90+2
    Żółta kartka dla Mielnika. Piłkarz Rozwoju zyskał jednak w ten sposób kilka cennych sekund.

90+1
    Faul w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

90
    Pan Sawicki dolicza 3 minuty do kończącej się drugiej części meczu.

89
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Bębenek, który 10 minut temu pojawił się na murawie.

88
    Giełza z najbliższej odległości przenosi piłkę nad poprzeczką! Fatalnie zachowali się w tej sytuacji obrońcy gości dopuszczając napastnika Rozwoju do tak groźnej sytuacji.

87
    Gospodarze atakują, ale wszystkie próby zagrożenia bramce Florczyka przerwane są przed polem karnym Oławy.

86
    Żółta kartka dla Tadeusza Gancarczyka.

85
    Próba ataku gospodarzy, ale piłka wybita poza linię boczną boiska. Od autu zacznie Winiarczyk.

83
    W miejsce Wolnego wchodzi doświadczony napastnik Tadeusz Tyc.

79
    Podwójna zmiana w drużynie MKS SCA Oława: z boiska schodzi Garyga, na boisko wchodzi Bębenek.
    ; z boiska schodzi Wejerowski, na boisko wchodzi Synówka.

78
    Gol dla Oławy!
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował SIKORSKI!
    Bramka kontaktowa. Piłkarze z Oławy wracają do gry!

77
    Kolejny atak gospodarzy zakończył się przed polem bramkowym drużyny gości.

75
    Pan Sawicki pozwala na bardzo wiele zawodnikom obu drużyn. Gra się zaostrzyła.

74
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Król, na boisko wchodzi Sobas.

71
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową uderza Giełza, ale dobrze interweniuje Florczyk.

69
    Zmiana w drużynie MKS SCA Oława: z boiska schodzi Jędrzejowski, na boisko wchodzi Dołgan.

68
    Piłkarze z Oławy po 3 próbach strzałów wywalczyli rzut rożny. Po rzucie rożnym piłka wybita jednak przez obrońców Rozwoju wychodzi w pole.

66
    Kolejna dobra interwencja Solińskiego. Bramkarz drużyny z Katowic jest pewnym punktem swojego zespołu w dzisiejszym spotkaniu.

64
    W odpowiedzi goście! Piłka odebrana jednak czysto przez obrońców Rozwoju tuż przed bramka.

62
    Groźne uderzenie Wolnego! Piłka po interwencji Florczyka trafia w słupek i wychodzi poza linię końcową. To mogła być bramka!

59
    Napastnik Oławy złapany w pułapkę ofsajdową.

56
    Dawid Lipiński ukarany żółtą kartką.

55
    I znowu gra toczy się w środku boiska.

53
    Korner nie przyniósł żadnego zagrożenia.

52
    Przypadkowy strzał Króla, Florczyk wybija na rzut rożny.

51
    "Poklepali" futbolówkę gospodarze, ale zostali zatrzymani w środkowej strefie boiska.

50
    Soliński dobrze interweniuje po groźnym strzale jednego z piłkarzy gości.

48
    Trwają ataki gości. Dobrze rozpoczęli piłkarze Oławy drugą część meczu.

47
    Kontratak gości i nieudany strzał Lipińskiego.

46
    Gospodarze rozpoczęli drugą część spotkania.

46

Do przerwy Rozwój Katowice prowadzi z MKS-em Oława 2:0. Za kwadrans początek drugiej odsłony.

42
    Gol dla Rozwoju!

Bramkę na 2:0 zdobył MACIEJ WOLNY!

39
    Pierwszy rzut rożny dla MKS-u Oława. Strzał z dystansu, ale broni Soliński.

30
    Gra toczy się teraz głównie w środkowej części boiska.

28
    Mamy uderzenie na bramkę Rozwoju i dobrą interwencję Solińskiego.

26
    Florczyk broni groźny strzał jednego z piłkarzy Rozwoju.

24
    Nieśmiałe próby ataku gości kończą się tuż za linią środkową.

22
    Trwają skomasowane ataki piłkarzy Rozwoju , po strzale Króla, piłkę obronił Florczyk

19
    Dośrodkowanie z lewej strony po faulu zawodników
    Oławy, ale Tkocz przestrzelił.

15
    GOOOOOOL dla gospodarzy!

Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu rożnego i strzał głową SEBASTIANA GIELZY.

8
    Kolejne uderzenie na bramkę gości, futbolówka mija lewy słupek.

6
    Pierwszy strzał piłkarzy Rozwoju Katowice, po strzale Gielzy piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

4
    Krzysztof Gancarczyk ma problemy z obuwiem, przyjezdni przez chwilę w "10".

1
    Mecz od środka boiska rozpoczęli piłkarze z Oławy.

1

Na boisko już wychodzą zawodnicy – Rozwój Katowice W koszulkach białych, Mks Oława w koszulkach zielonych.

Rozwój Katowice zajmuje 6 miejsce ,z 33 punktami na koncie , A MKS Oława 16 miejsce z 19 punktami i walczy o utrzymanie II lidze zachodniej.

Dzisiaj w rezerwie Tadeusz Tyc , doświadczony zawodnik wielu klubów ligowych.

Rozwój Katowice w ostatniej kolejce pauzował ze względu wycofania sie Lecha Rypin z rozgrywek otrzymał punkty walkowerem natomiast MKS Oława
    przegrała z Zagłębiem w Sosnowcu 2 :1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.