Sobota 20.04.2013, 17:00 • Stadion Katowice Zgody • 2 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Rozwój Katowice w ostatniej kolejce pauzował ze względu wycofania sie Lecha Rypin z rozgrywek otrzymał punkty walkowerem natomiast MKS Oława
    przegrała z Zagłębiem w Sosnowcu 2 :1

Dzisiaj w rezerwie Tadeusz Tyc , doświadczony zawodnik wielu klubów ligowych.

Rozwój Katowice zajmuje 6 miejsce ,z 33 punktami na koncie , A MKS Oława 16 miejsce z 19 punktami i walczy o utrzymanie II lidze zachodniej.

Na boisko już wychodzą zawodnicy – Rozwój Katowice W koszulkach białych, Mks Oława w koszulkach zielonych.

1

1
    Mecz od środka boiska rozpoczęli piłkarze z Oławy.

4
    Krzysztof Gancarczyk ma problemy z obuwiem, przyjezdni przez chwilę w "10".

6
    Pierwszy strzał piłkarzy Rozwoju Katowice, po strzale Gielzy piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

8
    Kolejne uderzenie na bramkę gości, futbolówka mija lewy słupek.

15
    GOOOOOOL dla gospodarzy!

Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu rożnego i strzał głową SEBASTIANA GIELZY.

19
    Dośrodkowanie z lewej strony po faulu zawodników
    Oławy, ale Tkocz przestrzelił.

22
    Trwają skomasowane ataki piłkarzy Rozwoju , po strzale Króla, piłkę obronił Florczyk

24
    Nieśmiałe próby ataku gości kończą się tuż za linią środkową.

26
    Florczyk broni groźny strzał jednego z piłkarzy Rozwoju.

28
    Mamy uderzenie na bramkę Rozwoju i dobrą interwencję Solińskiego.

30
    Gra toczy się teraz głównie w środkowej części boiska.

39
    Pierwszy rzut rożny dla MKS-u Oława. Strzał z dystansu, ale broni Soliński.

42
    Gol dla Rozwoju!

Bramkę na 2:0 zdobył MACIEJ WOLNY!

Do przerwy Rozwój Katowice prowadzi z MKS-em Oława 2:0. Za kwadrans początek drugiej odsłony.

46

46
    Gospodarze rozpoczęli drugą część spotkania.

47
    Kontratak gości i nieudany strzał Lipińskiego.

48
    Trwają ataki gości. Dobrze rozpoczęli piłkarze Oławy drugą część meczu.

50
    Soliński dobrze interweniuje po groźnym strzale jednego z piłkarzy gości.

51
    "Poklepali" futbolówkę gospodarze, ale zostali zatrzymani w środkowej strefie boiska.

52
    Przypadkowy strzał Króla, Florczyk wybija na rzut rożny.

53
    Korner nie przyniósł żadnego zagrożenia.

55
    I znowu gra toczy się w środku boiska.

56
    Dawid Lipiński ukarany żółtą kartką.

59
    Napastnik Oławy złapany w pułapkę ofsajdową.

62
    Groźne uderzenie Wolnego! Piłka po interwencji Florczyka trafia w słupek i wychodzi poza linię końcową. To mogła być bramka!

64
    W odpowiedzi goście! Piłka odebrana jednak czysto przez obrońców Rozwoju tuż przed bramka.

66
    Kolejna dobra interwencja Solińskiego. Bramkarz drużyny z Katowic jest pewnym punktem swojego zespołu w dzisiejszym spotkaniu.

68
    Piłkarze z Oławy po 3 próbach strzałów wywalczyli rzut rożny. Po rzucie rożnym piłka wybita jednak przez obrońców Rozwoju wychodzi w pole.

69
    Zmiana w drużynie MKS SCA Oława: z boiska schodzi Jędrzejowski, na boisko wchodzi Dołgan.

71
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową uderza Giełza, ale dobrze interweniuje Florczyk.

74
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Król, na boisko wchodzi Sobas.

75
    Pan Sawicki pozwala na bardzo wiele zawodnikom obu drużyn. Gra się zaostrzyła.

77
    Kolejny atak gospodarzy zakończył się przed polem bramkowym drużyny gości.

78
    Gol dla Oławy!
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował SIKORSKI!
    Bramka kontaktowa. Piłkarze z Oławy wracają do gry!

79
    Podwójna zmiana w drużynie MKS SCA Oława: z boiska schodzi Garyga, na boisko wchodzi Bębenek.
    ; z boiska schodzi Wejerowski, na boisko wchodzi Synówka.

83
    W miejsce Wolnego wchodzi doświadczony napastnik Tadeusz Tyc.

85
    Próba ataku gospodarzy, ale piłka wybita poza linię boczną boiska. Od autu zacznie Winiarczyk.

86
    Żółta kartka dla Tadeusza Gancarczyka.

87
    Gospodarze atakują, ale wszystkie próby zagrożenia bramce Florczyka przerwane są przed polem karnym Oławy.

88
    Giełza z najbliższej odległości przenosi piłkę nad poprzeczką! Fatalnie zachowali się w tej sytuacji obrońcy gości dopuszczając napastnika Rozwoju do tak groźnej sytuacji.

89
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Bębenek, który 10 minut temu pojawił się na murawie.

90
    Pan Sawicki dolicza 3 minuty do kończącej się drugiej części meczu.

90+1
    Faul w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

90+2
    Żółta kartka dla Mielnika. Piłkarz Rozwoju zyskał jednak w ten sposób kilka cennych sekund.

90+2
    Będzie rzut wolny dla gości w okolicy narożnika pola karnego!

90+2
    Soliński pewnie łapie piłkę dośrodkowywaną z rzutu wolnego.

90+3
    Jeszcze jeden rzut wolny, ale Gancarczyk dośrodkował bardzo słabo i niebezpieczeństwo zażegnane.

Koniec meczu. (18:56:23)