Tottenham – Man City 3:1 (koniec) | Liverpool – Chelsea 2:2 (koniec)
Liverpool F.C.
2:2 (0:1)
Chelsea F.C.
Niedziela 21.04.2013, 17:00 • Anfield Road • Angielska Premier League

Po bardzo szybkim meczu, Chelsea remisuje z Liverpoolem na Anfield Road 2:2, po niesamowitej końcówce i atakach The Reds do ostatniej minuty. Bohaterem spotkania został Suarez, który wyrównał stan meczu w 7 minucie doliczonego czasu.

Zapraszamy na wszystkie inne relacje na lajfy.com (18:57:15)

90+7
    Gol dla Liverpoolu!
    Niesamowite! W 7 minucie doliczonego czasu Sturridge dośrodkowuje na głowę SUAREZA , a ten wyrównuje stan meczu, 2:2!