Fulham – Reading 2:4 (koniec) | Norwich – Aston Villa 1:2 (koniec) | Swansea – Man City 0:0 (koniec)
West Bromwich – Wigan 2:3 (koniec) | West Ham – Newcastle 0:0 (koniec) | Tottenham – Southampton 1:0 (koniec)
Queens Park – Arsenal 0:1 (koniec)
Norwich City
1:2 (0:0)
Aston Villa
Sobota 04.05.2013, 16:00 • Carrow Road • Angielska Premier League

Koniec meczu. Po znakomitej drugiej połowie to Aston Villa inkasuje trzy punkty! To wszystkie doniesienia z tego spotkania, zapraszamy na kolejne transmisje w serwisie lajfy.com (17:54:09)

90+4
    Korner dla gości, a mogła być trzecia bramka, w ostatniej chwili sytuację uratowali obrońcy!

90+3
    Holt jeszcze próbuje uratować choćby punkt, ale strzał głową niecelny.

90+3
    Zmiana w drużynie Norwich City F.C.: z boiska schodzi Garrido, na boisko wchodzi Jackson.

90
    Doliczone cztery minuty.

89
    Gol dla Aston Villi!
    GABRIEL AGBONLAHOR bohaterem gości! Otrzymał świetne podanie od Westwooda i uderzył na długi słupek, bezradny przy tym wszystkim był bramkarz Norwich City!

88
    Jeszcze jedna szansa przed Norwich, niecelnie jednak Grant Holt, piłka ląduje w bocznej siatce.

87
    Zmiana w drużynie Norwich City F.C.: z boiska schodzi Snodgrass, na boisko wchodzi Bennett.

85
    Benteke uderza piłkę, dobrze w obronie gospodarze.

83
    Zawodnicy Norwich City długo napierali po stracie bramki aż wreszcie udało im się wyrównać, teraz jednak tempo spotkania spadło.

82
    Ostatnie minuty gry przed nami. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

79
    Zmiana w drużynie Aston Villa F.C.: z boiska schodzi Sylla, na boisko wchodzi Holman.