Okocimski – Miedź 2:2 (koniec) | Stomil – Polonia B. 0:0 (koniec) | GKS K. – Sandecja 0:0 (koniec)
Arka – GKS T. 2:1 (koniec) | Cracovia – Stróże 2:2 (koniec)
Arka Gdynia
2:1 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 04.05.2013, 19:00 • Stadion Miejski w Gdyni • Fortuna 1 Liga

Druga połowa była dużo lepsza od pierwszej ! Doczekaliśmy się bramek, wygrała drużyna lepsza. Szkoda, że GKS zaczął strzelać dopiero w drugiej połowie. Arka wygrała trzeci mecz z rzędu, GKS odniósł trzecią porażkę, czyli obie drużyny kontynuują swoje serie i o nic nie walczą, ponieważ już dawno zapewniły sobie spokojne utrzymanie. Dziękuję za uwagę! Zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com!

90+2
    Ostatnia zmiana w ekipie z Tych, Żunić w miejsce Bukowca.

90+1
    Faul w środku boiska! Od rzutu wolnego zacznie Arka.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty!

90
    GKS cały czas atakuje, wiele pracy ma Szromnik !

88
    Brzuzy otrzymuje żółtą kartkę za odkopnięcie piłki !

87
    Zwoliński zmienia Surdykowskiego.

86
    Ależ było blisko ! Świetny strzał Mańki ! Szromnik odbija piłkę na rzut rożny !

84
    Świetne kontry Arki ! Najpierw sytuacje wślizgiem ratuje obrońca ! Potem strzał Radzewicza broni Misztal !

83
    Kolejny stały fragment gry, ale spokojnie piłkę łapie Szromnik. GKS atakuję coraz większą liczbą zawodników.

81
    Seria rzutów rożnych dla gości, było groźnie, ale sytuacje wyjaśniają obrońcy.

79
    Tyszanie cały czas walczą o bramkę wyrównującą, Szczęsny przeprowadził rajd środkiem boiska, ale stracił piłkę.

78
    Tyszanie oddali jeden celny strzał i od razu padła bramka ! Przerwa w grze, opatrywany na boisku jest zawodnik Arki.

77
    Strzelca bramki dla Arki – Marcusa zmienia Piotr Brzuzy.

76
    Gol dla GKS-u!
    Z rzutu wolnego strzela Babiarz ! Piłka odbija się od Mańki i mamy już tylko 2:1 ! Duży błąd popełnił Szromnik!

75
    Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymuje Krajanowski. Będzie dobra okazja dla tyszan.

73
    GKS cały czas próbuje atakować, na razie bezskutecznie.

71
    Arka jest bardzo dobrze zorganizowana. Tyszanie nie potrafią dłużej utrzymać się na połowie gospodarzy.
    Gole: 49. Silva (kar.), 58. Surdykowski – 76. Mańka

Kartki:   75. Krajanowski (ARK), 88. Brzuzy (ARK) – 51. Kopczyk (GKT)

Arka Gdynia: Szromnik – Krajanowski – Sobieraj – Jarzębowski – Tomasik – Pruchnik – Szwoch( '62 Rzuchowski) – Kuklis – Radzewicz -Surdykowski ('87 Zwoliński) – Marcus da Silva ( '77 Brzuzy)
    GKS Tychy: Misztal – Mańka – Balul – Kopczyk – Mączyński – Chomiuk ('64 Szczęsny) – Kupczak – Bukowiec (90+2 Żunić) – Babiarz – Rocki ( '64 Folc)– Bąk

Sędziowie: Łukasz Bednarek (Koszalin).