Bayer – Hannover 3:1 (koniec) | Bayern – Augsburg 3:0 (koniec) | Düsseldorf – 1. FC Nurnberg 1:2 (koniec)
Fürth – Freiburg 1:2 (koniec) | Hoffenheim – Hamburg 1:4 (koniec) | Mainz – Borussia M. 2:4 (koniec)
Schalke 04 – Stuttgart 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Borussia D. 3:3 (koniec) | Werder – Eintracht 1:1 (koniec)
SpVgg Greuther Fürth
1:2 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 11.05.2013, 15:30 • Trolli-Arena, Fürth • Niemiecka Bundesliga

Koniec meczu! Po 90. minutach Freiburg wygrał 2:1! Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił już w 3. minucie Zimmermann, ale po przerwie wszystko się zmieniło, inicjatywę przęjeła ekipa gości co zaowocowało bramką w 70. minucie Schmida, który pokonał Hesla z 7. metrów. Bramkę na wagę 3. punktów strzelił strzałem z dystansu Kruse. (17:24:16)

90+3
    Uderzenie Santiniego z 10. metra trafia w słupek!

90+2
    Sędzia dolicza 3. minuty do regulaminowych 90.

90+1
    Uderzenie Djurdjuca z rzutu karnego broni Baumann!!

90
    Rzut karny dla gospodarzy!

89
    Zmiana w Freburgu, za Makiadiego wchodzi Albutat.

86
    Freiburg przetrzymuję teraz piłkę.

84
    Kolejna zmiana w Greuther, za Fürstnera wchodzi Park.

82
    Zmiana w ekipie gospodarzy, za Nehriga wchodzi Nöthe.

80
    Gol dla Freiburga!
    KRUSE z łatwością minął Sobiecha i z 18. metra uderzył obok lewego słupka bramki! 1:2!

78
    Zmiana w ekipie gospodarzy, za Rosenthala wchodzi Santini.

77
    Rzut rożny dla gości.

75
    Ostry faul kapitana Freiburga i Schuster ukarany żółtą kartką.

74
    Spadło nam teraz tempo meczu.

71
    Od środka rozpoczęli gospodarze.

70
    Złe wybicie Sobiech po dryblingu Kruse, piłka spada pod nogi SCHMIDA, a ten z 7. metra ładuję piłkę do bramki! Mamy remis!