Sociedad – Granada 2:2 (koniec)
Real Sociedad
2:2 (2:1)
Granada CF
Poniedziałek 13.05.2013, 22:00 • Estadio Municipal de Anoeta • Hiszpańska LaLiga

To przepiękne spotkanie kończy się remisem 2:2, a bohaterem Granady zostaje Recio, który w ostatnich minutach zapewnia swojej drużynie punkt! Mecz momentami mógł nudzić, ale piłkarze zapewnili nam prawdziwe emocje w pierwszych i ostatnich 15 minutach! Takie mecze aż chce się komentować! Dziękuję za uwagę, dobranoc. (23:58:51)

90+2
    Gooooooool dla Granady!

Ależ bramka! Roberto dośrodkował ze swojej połowy w stronę pola karnego! Tam zrobiło się zamieszanie a ostatni strzał oddał RECIO, który doprowadza do remisu!!!

90+2
    Griezmann otrzymuje kartonik. Kolejny wolny.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Nic z tego, fatalne dośrodkowanie spada poza linią końcową.

90
    Mikel ukarany kartką i chyba ostatnia szansa przed gośćmi na wyrównanie z rzutu wolnego.

90
    Nolito znów przed szansą! Nie sięgnął czubkiem buta piłki po świetnym dograniu z prawej strony boiska.

89
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi De la Bella, na boisko wchodzi Cadamuro.

88
    Świetna, instynktowna parada Bravo! Nolito mógł w ostatnich minutach doprowadzić do remisu! Super końcówka!

88
    Buonanotte po raz kolejny groźnie znalazł się w polu Realu! Obrońcy powstrzymują go przed strzeleniem bramki. Korner!

87
    Ależ uderzenie ze szczupaka Estrady z 11 metrów! Broni Roberto, ale to byłaby piękna bramka!

86
    Wracamy do gry. Gospodarze oddają piłkę w kierunku Roberto.

85
    Na boisku leży gracz Realu. Goście zagrali fair i wybili piłkę poza linię boczną.

84
    Ale to Real Sociedad decyduje się na atak. Dośrodkowanie w "16" Granady i piłkę ładnie wybija Diakhaté.

83
    Granada jest w stanie w ostatnich minutach doprowadzić do remisu, czekamy!

82
    Buonanotte się stara, jednak jego faul zasługuje w tym przypadku na kartkę.

81
    Aranda wbija piłkę w pole karne, jednak obrońcy skutecznie główkują. Buonanotte odzyskuje piłkę i oddaje strzał,który także zostaje zablokowany.

80
    Vela żegnany oklaskami. W jego miejsce Estrada.

80
    Buonanotte strzela minimalnie obok słupka! Zostało ponad 10 minut gry!

79
    I mamy sygnał od Granady! Brahimi strzela w światło bramki i znów ostatni na przeszkodzie staje Bravo!

78
    Od kilku minut Sociedad jakby cofnięty i daje pograć piłką gościom.

77
    Buonanotte źle przyjmuje piłkę przed polem karnym gospodarzy i marnuje dobrą akcję swojego zespołu, na prawdę szkoda.

75
    Kolejny słupek w tym meczu! Piękna wkrętka w pole karne i z woleja strzelił Vela! Zabrakło centymetrów!

74
    Mecz powoli zmierza do końca i znów rozpoczynają nam się większe emocje. Granada chyba jednak nie da sobie tak łatwo przegrać meczu.

73
    Ostatnia zmiana w Granadzie. Boisko opuszcza strzelec bramki, El Arabi. Wbiega Buonanotte.

72
    Nolito!! Świetne uderzenie z kilkudziesięciu metrów i czubkami palców broni Bravo! Tylko rzut rożny!

71
    Sędzia przywołuje do siebie i upomina dwóch graczy, którzy chwilę wcześniej wymienili ze sobą parę zdań.

70
    Nolito popełnia faul taktyczny i od tyłu łapie rywala. Zostaje wpisany do notesu sędziego.

69
    Vela nabierał prędkości i wbiegł w pole karne. Strzał szybuje mocno nad bramką.

69
    Znów do końca nie doszła akcja Granady. Do czasu wszystko idzie jak z płatka, ale w końcu piłkarze się gubią.

67
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Castro, na boisko wchodzi Ifran.

66
    El Arabi znalazł się w polu karnym i to Bravo ratuje swój zespół! Ciekawe rozegranie tego rzutu wolnego zaskoczyło Real. Rzut rożny.

65
    Mamy rzut wolny blisko pola karnego Realu po przewinieniu Griezmann'a. Może to będzie okazja do wyrównania wyniku.

65
    Teraz w "dziada" gra trójka graczy Realu, co podoba się publice. Granada bezradna.

64
    Granada w końcu wymieniła kilka podań na połowie Realu i spróbowała czegoś nowego. Jednak po staremu stracili oni piłkę.

62
    Znów senne tempo tego meczu. Przynajmniej kibice na trybunach są ciągle słyszalni.

61
    Ładne przeniesienie ciężaru gry na skrzydło przez Sociedad, po chwili jednak następuje wycofanie piłki.

60
    Przewinienie w środku pola i ze stałego fragmentu gry rozpoczną miejscowi.

58
    Szkoleniowiec gości widzi jak męczy się jego zespół. Wprowadza już drugiego piłkarza a tymczasem mamy kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

57
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Torje, na boisko wchodzi Aranda.

57
    Złe zagranie pomocnika Realu i piłka ląduje poza linią końcową. Od bramki zacznie Roberto.

56
    Może to był sygnał, aby gospodarze jeszcze mocniej siedli na rywalu.

55
    W końcu coś się wydarzyło! Agirretxe znalazł sobie parę metrów i oddał strzał a piłka wpada na słupek!!!

54
    Z drugiej strony także gospodarze nie mogą przedrzeć się przez szczelną defensywę przyjezdnych. Bardzo powolne tempo od kilku minut.

52
    W dalszym ciągu mądrze Sociedad. Granada nie ma sposobu na przeprowadzenie jakiejkolwiek akcji ofensywnej. Rzut z autu na wysokości pola karnego gości.

51
    Agirretxe dostał ładne zagranie między obrońców, ale traci piłkę w starciu z dwoma stoperami.

50
    Carlo Martinez ładnym zwodem minął przeciwnika i wrzucił piłkę w pole karne. Żaden z jego partnerów nie zamykał akcji i od bramki rozpocznie Roberto.

48
    Piłka przy nogach defensorów Realu. Spokojnie w pierwszych minutach. Strata w środku pola i goście przenoszą się do przodu!

47
    Od początku do ofensywy przechodzą zawodnicy w niebiesko-białych strojach. Granada cofnięta.

46
    Zaczynamy od zmiany. Angulo wbiega za Siqueirę.

46

Wracamy na stadion i zaraz rozpocznie się druga połowa!

Za nami świetna pierwsza połowa, w której nie brakowało emocji a także bramek! Do przerwy mamy 2:1 a wcale nie zanosi się na koniec strzelania! Bohaterem pierwszej części gry strzelec dwóch bramek – Agirretxe. Zapraszamy za kilkanaście minut!

45+1
    60 sekund doliczone do pierwszej połowy! Granada nie rezygnuje!

45
    Gol dla Sociedad!

Przepiękne dośrodkowanie w pole karne Veli, a tam piłkę do siatki klatką piersiową kieruje ponownie IMANOL AGIRRETXE!

45
    Strzał Veli zbyt słaby by mógł zagrozić bramce Bravo, który pewnie łapie piłkę.

44
    I do znudzenia kolejny rzut rożny. Tym razem z drugiej strony połowy. Real zdominował rywala.

43
    Strzał z dystansu i piłka ociera się jeszcze od obrońcy Granady, mamy kolejny korner dla gospodarzy.

41
    Agirretxe powalony na murawę przez Diakhaté w powietrznym starciu. Rzut wolny.

40
    Pierwszy kwadrans trochę rozbudził nasze apetyty a od parunastu minut nie wydarzyło się nic groźnego. Real mądrze rozgrywa piłkę między obroną i drugą linią.

39
    Przewinienie w ataku gracza Granady i spokojnie od wolnego rozpocznie obrona Realu.

38
    Na boisku leży z bólu De La Bella. Potrzebna pomoc medyków.

37
    Brahimi znalazł sobie parę metrów przed "16" Realu i zdecydował się na strzał – obok bramki.

36
    Faul w środkowej części boiska. Granada wycofuje piłkę do tyłu.

35
    Znów gwizdy na stadionie, Granada nie spieszy się z wznowieniem gry z autu. Strasznie wysoko wysunięci gospodarze.

34
    Real Sociedad w ataku, jednak obrońca ładnie wybija piłkę na róg.

32
    Ostatnie minuty bez zagrożenia ani jednej z bramek.

31
    Griezmann rozpędzał się w stronę pola karnego gości i huknął z dystansu! Mocno niecelnie.

30
    Uspokoiło się trochę na Estadio Municipal de Anoeta. Wciąż Real w posiadaniu.

29
    Faul Martineza. Szybkie rozegranie przez zawodników Granady i obrońcy całkowicie zaskoczeni. Na szczęście Bravo na posterunku.

28
    Wszyscy gracze Granady na własnej połówce. Real podaje między swoimi defensorami.

27
    Wracamy do gry, sędzia wznawia mecz.

26
    Gwizdy na stadionie, na boisku leży zawodnik Granady – Siqueira.

24
    Mocne zgranie piłki w pole karne a tam przewracał się Íñigo Martinez. Sędzia nie reaguje.

23
    Obrońcy wybijają piłkę poza boisko. Korner.

22
    Rzut wolny bardzo blisko pola karnego Granady! Będzie doskonała okazja na podwyższenie wyniku.

21
    Bardzo szybkie tempo dzisiejszego spotkania i piłkarsko mecz stoi na wysokim poziomie!

20
    Granada przerywa akcję Realu. Zagranie ręką i mamy rzut wolny na połowie przyjezdnych.

19
    Siqueira przerywa kontrę i podobnie jak jego partner otrzymuje żółtą kartkę.

19
    Niespiesznie do rzutu rożnego zmierza zawodnik Granady. Fatalne dośrodkowanie i kolejny kontratak!

18
    Po raz kolejny z narożnika rozpoczną miejscowi, który to stały fragment gry wywalczył ponownie Griezmann.

17
    Sociedad wciąż spycha gości na ich własną połowę.

16
    Ależ mecz! Już po kwadransie dwie bramki! Kolejna akcja gospodarzy i obrońca ratuje się wybijając piłkę głową na rzut rożny.

15
    Gol dla Granady!

Zamieszanie w polu karnym Realu! W końcu piłka spada pod nogę YOUSSEFA EL ARABI'EGO, który z pierwszej piłki oddaje strzał! 1:1!

13
    El Arabi zatrzymuje wybiegającego zawodnika Realu i otrzymuje za ten faul taktyczny kartonik.

12
    Ładnie obrócił się z piłką zawodnik Granadyt przed polem karnym, jednak traci piłkę i do kontry zmierzają miejscowi.

11
    Lecz to wciąż Real ma przy sobie piłkę, kolejny atak pozycyjny zakończony strzałem Griezmann'a. Bardzo niecelnie.

10
    Mocny pressing gospodarzy tak szybko przynosi skutek! Zobaczymy, co na to Granada.

9

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowy zawodników! IMANOL AGIRRETXE trąca piłkę i pakuje ją do siatki!

8
    Gospodarze narzucili tempo spotkania w pierwszych minutach i piłka znajduje się głównie na połowie Granady.

7
    Gospodarze rozpędzali kolejną akcję, jednak końcowe podanie za mocne i niedokładne. Roberto przejmuje piłkę.

6
    Griezmann zdecydował się na strzał, lecz został przyblokowany. Kolejny korner.

5
    Granada wybiegała z kontrą jednak pomocnik traci futbolówkę w środku pola i to Real konstruuje atak pozycyjny.

3
    Akcja po drugiej stronie boiska i mamy pierwszy rzut rożny dla Realu Sociedad.

2
    Nieudana pierwsza akcja Granady. Piłkę z własnego pola bramkowego rozegra Bravo.

1
    Granada rozpoczęła spotkanie. Goście w biało-czerwonych strojach. Real na biało-niebiesko.

1

Piłkarze są już na murawie! Zapraszamy na wspólny późny wieczór z ligą hiszpańską.

Real Sociedad: Bravo – C. Martínez, Mikel, Markel, Iñigo, Griezmann, Agirretxe, Xabi Prieto, Vela, Castro, De la Bella

Granada CF: Roberto – Nyom, Mainz, Diakhaté, Siqueira -Torje, Mikel Rico, Recio, Nolito – Brahimi, El Arabi

Sędziowie: Javier Estrada‎.

W poprzedniej potyczce między tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Czy tym razem będzie podobnie? Na relację live zapraszamy jak zwykle na lajfy.com!

Wartym uwagi faktem jest to, że Real Sociedad jest niepokonany przed swoją publicznością już od 12 spotkań! (7 zwycięstw, 5 remisów).

Granada ma nieco gorszy bilans ostatnich spotkań, bo wygrała dwukrotnie, tyle samo razy musiała uznać wyższość rywali. Raz padł remis. Jak będzie tym razem?

Real Sociedad ostatnio prezentuje się wyśmienicie na własnym stadionie, ponieważ wygrał 3 wcześniejsze spotkania. W ostatnich pięciu rywalizacjach przytrafił im się także remis i porażka.

Granada CF aktualnie zajmuje 16. pozycję z liczbą 35 punktów.
    Natomiast Real Sociedad plasuje się na wysokim, bo 5. miejscu i jak dotąd zanotował 58 "oczek". Do 4. miejsca (Valencia) tracą tylko 1 punkt.

Zapraszamy na ostatnie spotkanie 35. kolejki hiszpańskiej La Ligi, w którym zmierzą się Real Sociedad oraz Granada CF.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.