Zagłębie S. – Ruch Z. 3:0 (koniec) | Chojniczanka – Chrobry 2:0 (koniec) | Kalisz – Bytovia 1:2 (koniec)
Calisia Kalisz
1:2 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 18.05.2013, 19:00 • Stadion Miejski w Kaliszu • 2 Liga Zachodnia

Pierwsza połowa dla Calisii, w drugiej części spotkania goście grali już zdecydowanie lepiej. Zasłużone zwycięstwo liderów tabeli. To już trzecia porażka Calisii z rzędu. Póki co Kaliszanie znajdują się na bezpiecznej pozycji w tabeli, jednak trener Majak musi wpłynąć na zespół, jeżeli nie chce przeżywać nerwowych chwil w końcówce sezonu. Zapraszamy na kolejne relacje ze stadionu w Kaliszu. (20:55:51)

90+2
    Nowak marnuje stuprocentową sytuację w końcówce meczu.

Arbiter dolicza 3 minuty.

90
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szmidke, na boisko wchodzi Cesarek.

87
    Żółta kartka dla Nowaka za faul na bramkarzu.

86
    Rzut wolny dla Calisii. Okazja do dośrodkowania!

80
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Ciesielski, na boisko wchodzi Zając.

79
    Pietroń strzela w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

77
    Żółta kartka za faul w środku pola.

71
    Gol dla Bytovii!
    PIETROŃ zdobywa bramkę z rzutu karnego po zagraniu ręką przez Paczkowskiego.

71
    Rzut karny dla Bytovii.

68
    Żółta kartka dla Wiącka za faul przed polem karnym.

66
    Rzut rożny dla Calisii.

63
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Klofik, na boisko wchodzi Kowal.

61
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Kaganek, na boisko wchodzi Szmidke.

61
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bojas, na boisko wchodzi Hirsz.

55
    Szałek strzela celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i mamy remis!

53

53
    Dobra okazja na zdobycie drugiej bramki dla Calisii, jednak Tabaczyński nie wykorzystuje świetnego dośrodkowania Nowaka.

50
    Groźna sytuacja pod bramką Calisii. Broni Żółtek.

48
    Nerwowy początek drugiej połowy.

46
    Pierwszy atak gości już na początku drugiej połowy.

46

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Zawodnicy Calisii wykorzystali swoją najlepszą sytuację i tym samym wywalczyli prowadzenie. Czekamy na drugą połowę!

Gol dla Calisii!
    WIĄCEK zdobywa bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

27
    Świetna okazja po dośrodkowaniu Bytovii. Goście marnują świetną sytuację w polu karnym.

23
    Calisia częściej przy piłce. Zawodnicy gospodarzy coraz odważniej atakują bramkę rywali.

17

16
    Póki co mamy na boisku piłkarskie szachy.

12
    Calisia atakuje, jednak zawodnicy z Bytowa są bezbłędni w obronie.

8
    Obie drużyny starają się grać bardzo ostrożnie.

4
    Bytovia jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i widać to na boisku. Calisia cofnięta czeka na okazję do kontrataku.

1

Obie jedenastki wychodzą na murawę.

Koniec rozgrzewki. Za chwilę początek spotkania!

Zawodnicy rozpoczynają przedmeczową rozgrzewkę.

Czy Calisia podtrzyma pasmo wygranych u siebie i zatrzyma lidera, czy też może gracze z Pomorza pokonają kolejną przeszkodę na drodze do I ligi? Na relację zapraszam serdecznie przed godziną 19:00 tylko na lajfy.com

W rundzie jesiennej w Bytowie padł bezbramkowy remis, obyśmy tym razem doczekali się bramek.

Goście kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, grają do końca (wygrane z Rozwojem i Gryfem w doliczonym czasie gry) i mają ogromną szansę na awans do I ligi. Aktualnie prowadzą, jednak nad trzecim Energetykiem ROW Rybnik mają tylko 2 punkty przewagi.

Po dwóch wygranych na własnym stadionie z Turem Turek i MKS-em Oława, kaliszanie doznali dwóch wyjazdowych porażek. W efekcie zajmują 10. miejsce z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.

W 30. kolejce zmagań w II lidze zachodniej Calisia Kalisz podejmuje lidera tabeli, Bytovię Bytów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.