Zagłębie S. – Ruch Z. 3:0 (koniec) | Chojniczanka – Chrobry 2:0 (koniec) | Kalisz – Bytovia 1:2 (koniec)
Calisia Kalisz
1:2 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 18.05.2013, 19:00 • Stadion Miejski w Kaliszu • 2 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

W 30. kolejce zmagań w II lidze zachodniej Calisia Kalisz podejmuje lidera tabeli, Bytovię Bytów.

Po dwóch wygranych na własnym stadionie z Turem Turek i MKS-em Oława, kaliszanie doznali dwóch wyjazdowych porażek. W efekcie zajmują 10. miejsce z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.

Goście kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, grają do końca (wygrane z Rozwojem i Gryfem w doliczonym czasie gry) i mają ogromną szansę na awans do I ligi. Aktualnie prowadzą, jednak nad trzecim Energetykiem ROW Rybnik mają tylko 2 punkty przewagi.

W rundzie jesiennej w Bytowie padł bezbramkowy remis, obyśmy tym razem doczekali się bramek.

Czy Calisia podtrzyma pasmo wygranych u siebie i zatrzyma lidera, czy też może gracze z Pomorza pokonają kolejną przeszkodę na drodze do I ligi? Na relację zapraszam serdecznie przed godziną 19:00 tylko na lajfy.com

Zawodnicy rozpoczynają przedmeczową rozgrzewkę.

Koniec rozgrzewki. Za chwilę początek spotkania!

Obie jedenastki wychodzą na murawę.

1

4
    Bytovia jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i widać to na boisku. Calisia cofnięta czeka na okazję do kontrataku.

8
    Obie drużyny starają się grać bardzo ostrożnie.

12
    Calisia atakuje, jednak zawodnicy z Bytowa są bezbłędni w obronie.

16
    Póki co mamy na boisku piłkarskie szachy.

17
    Rzut rożny dla Calisii.

23
    Calisia częściej przy piłce. Zawodnicy gospodarzy coraz odważniej atakują bramkę rywali.

27
    Świetna okazja po dośrodkowaniu Bytovii. Goście marnują świetną sytuację w polu karnym.

34
    Gol dla Calisii!
    WIĄCEK zdobywa bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

37
    Rzut rożny dla Bytovii.

45
    Coraz ostrzej na boisku w Kaliszu.

45
    Jedna minuta doliczona.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Zawodnicy Calisii wykorzystali swoją najlepszą sytuację i tym samym wywalczyli prowadzenie. Czekamy na drugą połowę!

46

46
    Pierwszy atak gości już na początku drugiej połowy.

48
    Nerwowy początek drugiej połowy.

50
    Groźna sytuacja pod bramką Calisii. Broni Żółtek.

53
    Dobra okazja na zdobycie drugiej bramki dla Calisii, jednak Tabaczyński nie wykorzystuje świetnego dośrodkowania Nowaka.

53

55
    Gol dla Bytovii!
    Szałek strzela celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i mamy remis!

61
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bojas, na boisko wchodzi Hirsz.

61
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Kaganek, na boisko wchodzi Szmidke.

63
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Klofik, na boisko wchodzi Kowal.

66

68
    Żółta kartka dla Wiącka za faul przed polem karnym.

71
    Rzut karny dla Bytovii.

71
    PIETROŃ zdobywa bramkę z rzutu karnego po zagraniu ręką przez Paczkowskiego.

77
    Żółta kartka za faul w środku pola.

79
    Pietroń strzela w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

80
    Zmiana w drużynie Calisia Kalisz: z boiska schodzi Ciesielski, na boisko wchodzi Zając.

86
    Rzut wolny dla Calisii. Okazja do dośrodkowania!

87
    Żółta kartka dla Nowaka za faul na bramkarzu.

90
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szmidke, na boisko wchodzi Cesarek.

Arbiter dolicza 3 minuty.

90+2
    Nowak marnuje stuprocentową sytuację w końcówce meczu.

Pierwsza połowa dla Calisii, w drugiej części spotkania goście grali już zdecydowanie lepiej. Zasłużone zwycięstwo liderów tabeli. To już trzecia porażka Calisii z rzędu. Póki co Kaliszanie znajdują się na bezpiecznej pozycji w tabeli, jednak trener Majak musi wpłynąć na zespół, jeżeli nie chce przeżywać nerwowych chwil w końcówce sezonu. Zapraszamy na kolejne relacje ze stadionu w Kaliszu. (20:55:51)