Toruń – Jarota 0:0 (koniec) | Turek – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Polkowice – Chojniczanka 2:2 (koniec)
Górnik Polkowice
2:2 (1:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 25.05.2013, 17:002 Liga Zachodnia

W drugiej połowie obejrzeliśmy znakomite widowisko. Już w pierwszych 10 minutach goście nie tylko odrobili straty, ale wyszli na prowadzenie po tym, gdy Garuch wykorzystał błąd obrońców z Polkowic. Gospodarze nie złożyli jednak broni, w 66 minucie Bartczak popisał się świetnym strzałem i jak się okazało – to on ustalił wynik tego starcia. W drugiej części gry nie brakowało okazji do tego, by padły kolejne bramki, ale ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com

Wybraliśmy MVP spotkania. Został nim Marcin Orłowski, który był dzisiaj niezwykle aktywnym napastnikiem, to właśnie on wywalczył rzut karny dla Chojniczanki, a to pozwoliło gościom strzelić kontaktową bramkę.

90+2
    Ikegami dośrodkowuje w pole karne, zamieszanie pod bramką, ostatecznie wybijają obrońcy Polkowic.

90+1
    Feruga strzela, jednak lekko i pewnie łapie piłkę Primel.

90
    Trzy minuty doliczone.

90
    Faulowany Radomski, rzut wolny dla gości, około 25 metrów od bramki Primela.

89
    Daniel Feruga złapany na spalonym.

89
    Feruga wrzuca z rzutu rożnego, bez efektu.

88
    Ałdaś centruje w pole karne, wybija Bednarek, Chojniczanka wychodzi z kontrą, ale musi zwolnić tempo ataku.

87
    Broni się Chojniczanka, najpierw piłkę wybija Jankowski, chwilę potem byle dalej wykopuje futbolówkę Bednarek.

85
    Goście znów atakują, tym razem na skrzydle znalazł się Garuch, dośrodkował w pole karne – bardzo źle, piłka po dośrodkowaniu opuściła boisko.

83
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi M. Szuszkiewicz, na boisko wchodzi Tomyk.