Polska U-19 – Hiszpania U-19 0:1 (koniec)
Polska U-19
0:1 (0:1)
Hiszpania U-19
Środa 05.06.2013, 18:00 • Miejski w Gdyni • Elite Round U19

Niestety, reprezentacja Polski U-19 przegrywa z Hiszpanią 0:1. Pomimo gry w przewadze przez prawie 30 minut, Polacy nie zdołali wyrównać. Bolączką naszej drużyny była niemożność utrzymania się dłużej przy piłce, szczególnie w pierwszej połowie tego spotkania. Drugą odsłonę Hiszpanie także starali się kontrolować dopuszczając naszych zawodników jedynie do jednej bramkowej okazji, innych sytuacji niż uderzenie Jagiełły w 49' niestety już nie mieliśmy. Zwycięstwo piłkarzy z półwyspu iberyjskiego jak najbardziej zasłużone i tylko dobrej postawie Pogorzelca biało-czerwoni zawdzięczają tak niski rozmiar porażki. Za uwagę, w ten środowy wieczór dziękuje Państwu Bartosz Kuniewicz. (20:01:17)

98
    Ze wznowieniem gry od bramki nie śpieszy się Herrero.

97
    Polacy rzucili wszystkie siły do ataku.

96
    Rzut rożny dla Polski. Fatalnie jednak wykonany przez Formellę... w takiej sytuacji...

95
    Na prawe skrzydło piłkę otrzymał Mina, podciągnął z nią kilka metrów i uderzył w kierunku dalszego słupka bramki strzeżonej przez Pogorzelca. Piłka przeszła ok 1,5 m. od słupka.

95
    Obserwujemy grę na ''wysokim poziomie'', piłka lata na wysokości co najmniej kilku metrów.

94
    Były zawodnik Arki Gdynia zniesiony z boiska, wygląda na to że i Polacy będą kończyć mecz w ''10''.

92
    Opatrywany na boisku Liberacki, taka przerwa w grze może wpłynąć pozytywnie jedynie na osłabionych brakiem jednego zawodnika rywali biało-czerwonych. Wydaje się, że jest to jedynie mocny skurcz mięśnia łydki, co nie jest niczym groźnym.

91
    Polacy nareszcie w ataku!

90
    Sędzia Anatolii Zhabchenko doliczył 7 minut do regulaminowego czasu gry tego spotkania.

89
    Dobrze w środku pola walczy Mrowca, ależ ten chłopak ma ambicję!

87
    Groźnie uderzył wprowadzony przed kilkoma minutami Mina, Pogorzelec odbił jednak piłkę do boku.

86
    Doskonała wrzutka bita przez Jagiełłę, piłkę wystarczyło tylko musnąć! Główkował słabo dysponowany Stempiński, a ''futbolówka'' przeleciała metr obok bramki. W dodatku tradycyjnie polski napastnik był na spalonym, więc ewentualna bramka nie zostałaby uznana.

86
    Rzut wolny będzie wykonywał Jagiełło, może teraz się uda...

85
    Razi brak pomysłu na grę naszych rodaków.

84
    Żółtą kartką ukarany Formella, za przepychankę bez piłki z zawodnikiem Hiszpanii.

84
    Kolejna zmiana w drużynie Hiszpani z boiska schodzi Gomez Bardonado, a na boisko wchodzi Mina.

82
    Stępiński znów zatrzymany w prosty sposób, ten zawodnik kompletnie nie może się odnaleźć na boisku. Dramatycznie słaby mecz byłego już Widzewiaka.