Portugalia – Ghana 2:3 (koniec) | Chorwacja – Chile 0:2 (koniec) | Kolumbia – Korea Płd. 1:1 (7:8 po rz. karnych)
Irak – Paragwaj 1:0 (po dogrywce)
Chorwacja
0:2 (0:0)
Chile
Środa 03.07.2013, 17:00 • Bursa, Ataturk Stadium • Mistrzostwa Świata U20

Chile zagra w ćwierćfinale Mistrzostw Świata U-20, a Chorwaci żegnają się z turniejem. (18:52:49)

Reprezentacja Chile pokonuje Chorwację 2:0. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy bramek i gdy zdawało się, że nie zobaczymy ich również w drugiej, to Chilijczycy zadali dwa ciosy. Najpierw w 81 minucie dobre dośrodkowanie wykończył Castillo, a kilka minut później piłkę do własnej bramki skierował Simunović.

90+2
    Rzut wolny dla Chile, rozegrany krótko, widać, że podopieczni Salasa szanują piłkę.

90+1
    Strzał z dystansu, ale pewna interwencja Melo.

90
    3 minuty doliczone przez Pana Waltera Lopeza.

90
    Miskić ukarany przez arbitra za zbyt agresywny pressing i w konsekwencji przewinienie.

90
    Ostatnia minuta, regulaminowego czasu gry.

89
    Zmiana w drużynie Chile: z boiska schodzi Castillo, na boisku pojawia się Baeza.

88
    Mamy strzał, ale też świetną interwencję Melo.

87
    Rzut wolny dla Chorwatów, będzie okazja na bezpośrednie uderzenie.

86
    Już jest chyba po meczu, Chorwaci mogą liczyć jedynie na jakiś rozpaczliwy atak.

85
    Gol dla Chile!

Wrzutka Bravo i niefortunna interwencja SIMUNOVICIA, który pakuje piłkę do własnej bramki!

84
    Zmiana w drużynie Chorwacja: z boiska schodzi Pjaca, na boisku pojawia się Pajac.

83
    Niecelne uderzenie Henriqueza.

81

Świetne dośrodkowanie w pole karne Chorwatów i tam akcję, precyzyjnym uderzeniem wykańcza NICOLAS CASTILLO! Niecałe 10 minut na odpowiedź Chorwatów.

80
    Brzydki faul Castillo, atak łokciem i powinien się cieszyć, że skończyło się tylko na "żółtku".