Lech P. – Wisła K. 3:1 (koniec) | ROW Rybnik – Icon FC 2:2 (koniec) | Sparta – Legia 1:0 (koniec)
Warta – Jagiellonia 0:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
2:2 (1:0)
Icon FC New Jersey
Środa 03.07.2013, 17:00 • KS Wielopole Rybnik • Spotkania towarzyskie

ROW remisuje z Icon FC 2:2. Kibice zobaczyli dziś bardzo wyrównane spotkanie, nie zabrakło groźnych strzałów z jednej i z drugiej drużyny. Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie lajfy.com! (18:48:00)

90
    Niedokładne dośrodkowanie Jarego. Sędzia kończy spotkanie.

89
    Napór zawodników z Rybnika, Icon FC jak na razie dobrze się broni.

86
    Piłkarze ROW w natarciu, brak dokładności w ich poczynaniach, zespół zza oceanu w głębokiej defensywie.

83
    GOL dla ICON!
    Błąd stopera na 40m, zagranie "w uliczkę" i bramkarz ROW pokonany po raz drugi. REMIS!

81
    Rzut wolny dla Icon, jednak strzał z 20m daleko ponad bramką ROW.

78
    Przerwa w grze, piłkarz Icon FC leży na boisku, potrzebna będzie interwencja lekarzy.

75
    Strzał Jarego minimalnie obok bramki Icon, dobra próba.

73
    Odpowiada Icon, jednak obrona ROW dobrze się ustawia.

68
    Dobry okres gry ROW, jednak obrona Icon nadal skoncentrowana.

65
    Piłkarze obu drużyn rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

60
    GOL dla ICON FC!
    Strzał zza pola karnego rybniczan, piłka po strzale odbita przez obrońców ROW i bramkarz Energetyka bez szans na obronę

59
    ROW na fali! Trzecia bramka dla rybniczan " wisi w powietrzu".

54
    Gol dla ROW!
    Znakomite dośrodkowanie na 10m, RADLER doskonale uderza piłkę głową, nie daje najmniejszych szans bramkarzowi Icon FC!

52
    Minimalnie niecelne dośrodkowanie Jarego, było naprawdę blisko znakomitej sytuacji dla ROW.

50
    Icon FC w opałach, ROW zdecydowanie agresywniej na początku drugiej odsłony.

48
    Wysoko rozpoczął ROW, ale brakuje dokładności w podaniach.

46

Piotr Swieczak

Gole: 35. Feruga, 54. Radler – 60. zawodnik nr 8, 83. zawodnik nr 8

ROW 1964 Rybnik: (I połowa) M. Skrzeszewski, M. Farkaš, M. Grolik, S. Szary, M. Adamczyk, Ł. Bałuszyński, R. Mandrysz, V. Šustr, D.Feruga, Ł. Moneta, A. Świątek.