Lechia – Chojniczanka 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Ruch 0:1 (koniec) | Banik – ROW Rybnik 2:1 (koniec)
Lechia – Olimpia G. 1:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Piątek 05.07.2013, 18:00 • Traugutta 29, Gdańsk • Spotkania towarzyskie

Zakończył się drugi sparingowy mecz Lechii Gdańsk w dniu dziejszym w którym Białozieloni wygrali z Olimpią Grudziądz 1:0 po bramce Pawła Buzały. Mecz nie był na najwyższym poziomie a kibice przy Traugutta 29 więcej ziewali niż dopingowali. Zapraszamy na kolejne spotkania sportowe na www.lajfy.com (19:53:09)

90
    Lechia przy piłce.

89
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Smuczyński.

87
    Kontratak Lechii Gdańsk zakończony niepowodzeniem.

85
    Gra znów traci tempo. Wynik bez zmian.

83
    Olimpia Grudziądz już rusza do ataku, ale wynik wciąż korzystniejszy dla gospodarzy.

80
    Gol dla Lechii!
    BUZAŁA pracował na bramkę przez 80 minut i wreszcie się udało! Celny strzał głową i genialna asysta Wiśniewskiego! Jest 1:0!

79
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Matsui, na boisku pojawia się Machaj.

77
    Niecelny strzał Madery i wynik to wciąż 0:0.

74
    Kolejna akcja Buzały! Jego strzał broni jednak Wróbel.

72
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Tuszyński, na boisku pojawia się Grzelczak.

70
    Gdańszczanie cały czas nacierają na gości.

68
    Woźniak ukarany żòłtą katką.

67
    Lechia wciąż na połowie rywala.

66
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Górka.

64
    Buzała i piękna przewrotka ale broni Wróbel!

62
    Gubią się zawodnicy Lechii.

60
    Od bramki rozpocznie Bąk.

58
    Przed szansą Lechia, która ma pustą bramkę ale wcześniej spalony.

54
    Dobra okazja Olimpi ale świetnie broni Bąk.

51
    Ładnie rozegrany rzut wolny gospodarzy ale po dośrodkowaniu Deleu piłka przeletuje obok bramki.

48
    Ależ świetna odpowiedź Lechii ale strzał Pietrowskiego broni Wróbel!

47
    Olimpia Grudziądz od pierwszych minut rusza do ataku.

46

Po pierwszej połowie Lechia Gdańsk po dość nudnym meczu remisuje z Olimpią Grudziądz 0:0. Przez 45 minut lepiej spisywali się gospodarze, jednak nie zdołali przypieczętować tego bramką. Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się za kilkanaście minut.

45
    Groźny atak gości ale świetnie w obronie Deleu.

44
    Faulowany Pietrowski i rzut wolny dla Lechii.

43
    Matsui faulowany w polu karnym ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego!