Lechia – Chojniczanka 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Ruch 0:1 (koniec) | Banik – ROW Rybnik 2:1 (koniec)
Lechia – Olimpia G. 1:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Piątek 05.07.2013, 18:00 • Traugutta 29, Gdańsk • Spotkania towarzyskie

Olimpia Grudziądz będzie rywalem Lechii Gdańsk w kolejnym sparingu przy Traugutta 29

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Bardzo szybko do ataku ruszają gospodarze ale ich pierwszy atak odparty.

4
    Dużo gry w środku pola i lekka przewaga na korzyść gospodarzy.

7
    Pietrowski zatrzymuje pierwszy groźny atak Olimpi

9
    Faulowany debiutant Matsui. Rzut wolny dla Lechii.

12
    Lechia cały czas przy piłce.

14
    Wreszcie do głosu dochodzą goście, którzy marnują dobrą okazje na zdobycie gola.

15
    Buzała w sytuacji sam na sam z bramkarzem ale nie ma gola!

17
    Nieporozumienie w zespole Lechii i piłka dla gości.

19
    Rzut rożny dla Grudziądza.

21
    Rzut rożny dla gospodarzy.

22
    Tuszyński bliski zdobycia gola ale jego strzał głową broni bramkarz gości!

23
    Kolejna dobra okazja dla Lechii ale wynik to wciąż 0:0.

26
    Olimpia Grudziądz właściwie nie dochodzi do głosu a na boisku cały czas do minuje Lechia.

29
    Rzut rożny dla Lechii.

29
    W poprzeczke trafia Pietrowski!

30
    Po 30 minutach gry świetnie spisuje się nowy nabytek gdańskiej Lechii – Matsui, który dwoi się i troi w środku pola a także na lewym skrzydle.

43
    Matsui faulowany w polu karnym ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego!

44
    Faulowany Pietrowski i rzut wolny dla Lechii.

45
    Groźny atak gości ale świetnie w obronie Deleu.

Po pierwszej połowie Lechia Gdańsk po dość nudnym meczu remisuje z Olimpią Grudziądz 0:0. Przez 45 minut lepiej spisywali się gospodarze, jednak nie zdołali przypieczętować tego bramką. Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się za kilkanaście minut.

46

47
    Olimpia Grudziądz od pierwszych minut rusza do ataku.

48
    Ależ świetna odpowiedź Lechii ale strzał Pietrowskiego broni Wróbel!

51
    Ładnie rozegrany rzut wolny gospodarzy ale po dośrodkowaniu Deleu piłka przeletuje obok bramki.

54
    Dobra okazja Olimpi ale świetnie broni Bąk.

58
    Przed szansą Lechia, która ma pustą bramkę ale wcześniej spalony.

60
    Od bramki rozpocznie Bąk.

62
    Gubią się zawodnicy Lechii.

64
    Buzała i piękna przewrotka ale broni Wróbel!

66
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Górka.

67
    Lechia wciąż na połowie rywala.

68
    Woźniak ukarany żòłtą katką.

70
    Gdańszczanie cały czas nacierają na gości.

72
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Tuszyński, na boisku pojawia się Grzelczak.

74
    Kolejna akcja Buzały! Jego strzał broni jednak Wróbel.

77
    Niecelny strzał Madery i wynik to wciąż 0:0.

79
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Matsui, na boisku pojawia się Machaj.

80
    Gol dla Lechii!
    BUZAŁA pracował na bramkę przez 80 minut i wreszcie się udało! Celny strzał głową i genialna asysta Wiśniewskiego! Jest 1:0!

83
    Olimpia Grudziądz już rusza do ataku, ale wynik wciąż korzystniejszy dla gospodarzy.

85
    Gra znów traci tempo. Wynik bez zmian.

87
    Kontratak Lechii Gdańsk zakończony niepowodzeniem.

89
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Smuczyński.

90
    Lechia przy piłce.

Zakończył się drugi sparingowy mecz Lechii Gdańsk w dniu dziejszym w którym Białozieloni wygrali z Olimpią Grudziądz 1:0 po bramce Pawła Buzały. Mecz nie był na najwyższym poziomie a kibice przy Traugutta 29 więcej ziewali niż dopingowali. Zapraszamy na kolejne spotkania sportowe na www.lajfy.com (19:53:09)