Irtysz Pawłodar – Široki 3:2 (koniec) | Dila – Aalborg 3:0 (koniec) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (koniec)
Mladost – Senica 2:2 (koniec) | Honka – Lech P. 1:3 (koniec) | Karabach – Piast 2:1 (koniec)
Szachtior S. – Milsami 1:1 (koniec) | Dinamo M. – Lokomotiva 1:2 (koniec) | Skonto – Slovan 2:1 (koniec)
Beroe – Hapoel TA 1:4 (koniec) | Zrinjski – Botew 1:1 (koniec) | Strømsgodset – Debreczyn 2:2 (koniec)
Maccabi H. – Chazar 2:0 (koniec) | Petrolul – Víkingur G. 3:0 (koniec) | Czernomorec – Dacia 2:0 (koniec)
Anorthosis – Gefle 3:0 (koniec) | Göteborg – AS Trencin 0:0 (koniec) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (koniec)
Malmo – Hibernian 2:0 (koniec) | Hødd – Aktobe 1:0 (koniec) | Tromsø – Keşla FK 2:0 (koniec)
Thun – Czichura 2:0 (koniec) | Valetta – FK Mińsk 1:1 (koniec) | Differdange – Utrecht 2:1 (koniec)
Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (koniec) | Jagodina – Rubin 2:3 (koniec) | Żalgiris – Piunik 2:0 (koniec)
Sparta – Hacken 2:2 (koniec) | Xánthi – Linfield 0:1 (koniec) | Crvena Zvezda – Vestmannaeyja 2:0 (koniec)
Hajduk – Turnovo 2:1 (koniec) | Trabzonspor – Derry 4:2 (koniec) | Astra – Omonia 1:1 (koniec)
Vojvodina – Honvéd 2:0 (koniec) | Śląsk – Rudar 4:0 (koniec) | Olimpija – MSK Żilina 3:1 (koniec)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (koniec) | Breidablik – Sturm 0:0 (koniec) | KR Reykjavík – Standard 1:3 (koniec)
Tromsø IL
2:0 (1:0)
İnter Baku
Czwartek 18.07.2013, 19:00Liga Europy UEFA

Tromsø IL pokonuje Inter Baku 2:0 (1:0). Wynik meczu, w 43. minucie gry otworzył Ondrasek, a w 62. minucie drugie trafienie dla Norwegów dołożył Andersen. Azerowie walczyli dzielnie, często napierali na Norwegów, ale nie udało im się stworzyć dogodnej sytuacji. Trudna sytuacja Interu przed rewanżowym meczem na własnym stadionie. (20:52:14)

90+4
    Gospodarze szanują piłkę, nie podoba się to Azerom, którzy atakują ostrym pressingiem.

90+2
    Amircanov ogląda żółtą kartkę.

90+1
    Nienagannie bronią się Norwegowie.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87
    Genov w środkowej strefie przewinił na Andersenie.

86
    Ostatnie minuty meczu. Walczą Azerowie, często są w posiadaniu piłki na połowie rywala, jednak nie potrafią zagrozić bramce Sahlmana.

83
    Zmiana w drużynie Tromsø IL: z boiska schodzi Pritchard, na boisku pojawia się Johnsen.

78
    Kolejna już próba Mikela Alvaro, ale ciągle uderza niecelnie.

78
    Zmiana w drużynie İnter Baku: z boiska schodzi Javadov, na boisku pojawia się Zargarov.

77
    Akcja Javadova przerwana faulem przez Causevicia.

76
    Zmiana w drużynie İnter Baku: z boiska schodzi Abasiyev, na boisku pojawia się Genov.

73
    Amircanov przerywa faulem próbę wyprowadzenia kontrataku przez Kristiansena.

72
    Choć Inter nie stwarza sobie stuprocentowych okazji, to gra Azerów w ofensywie wygląda nieźle. Po straceniu bramki niemalże cały czas napierają na Norwegów.