Korona – Śląsk 0:0 (koniec) | Cracovia – Piast 2:3 (koniec) | Ruch – Lech P. 1:1 (koniec)
Ruch Chorzów
1:1 (0:1)
Lech Poznań
Niedziela 21.07.2013, 20:30 • Stadion Miejski, Chorzów • PKO Ekstraklasa

Zapraszam do śledzenia relacji na lajfy.com, tymczasem dziękuję za uwagę. Dobranoc! (22:27:01)

Graczem meczu mianuje kapitana chorzowskiej drużyny – Marcina Malinowskiego, który zdołał wywalczyć dla swojego zespołu jakże cenny punkt.

Ruch Chorzów wolą walki zdołał odrobić jednobramkową stratę z pierwszej połowy i mecz kończy się remisem 1:1. Zdobywcami bramek zostali: Ubiparip oraz Malinowski. Druga połowa to zupełnie bierna postawa Lecha, który postawił na defensywę, natomiast "Niebiescy" czasami nieudolnie, lecz atakowali.

90+4
    Beznadziejne zachowanie Wołąkiewicza, który za faul taktyczny obserwuje drugą żółtą kartkę!

90+3
    Lechici oddalają piłkę od własnego pola karnego. Arboleda z bolącą nogą leży na murawie.

90+3
    Rzut wolny mają chorzowianie i będzie to chyba ostatnia okazja na wrzutkę w pole karne.

90+2
    Kotorowski uprzedza Zieńczuka, który osamotniony biegł za akcją.

90+2
    3 minuty doliczone do czasu podstawowego.

90+1
    Doliczony czas gry a piłkarzom nagle zachciało się grać.

90
    Rzut rożny tym razem dla Lechitów. Kamiński nie zdołał skutecznie zamknąć dośrodkowanie. Będzie okazja z drugiej strony.

88
    Rzut rożny dla Ruchu i dośrodkowanie Zieńczuka prosto w ręce Kotorowskiego.

87
    Bramka Ruchu trochę przyszła na osłodę, gdyż poziom tego spotkania jest bardzo słaby, tempo również. Ale Ruch idzie za ciosem i wciąż atakuje!

85
    No i co teraz pocznie Kolejorz. Całą drugą połowę goście się bronią, nie kwapiąc się do ataku. Jakieś problemy z nogą ma Arboleda.

84
    Słaba postawa Lecha w końcu przyniosła skutek i mamy dobrą końcówkę!

84
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Włodyka, na boisku pojawia się Kuświk.

83
    Gol dla Ruchu!

W końcu doczekaliśmy się wyrównania! Rzut rożny i piłka spada przed pole karne, gdzie znalazł się MALINOWSKI uderzając na bramkę Kotorowskiego! Piłka po rykoszecie wpada w siatkę!

82
    Włodyka zdołał wywalczyć rzut rożny dla "Niebieskich". Może teraz uda się doprowadzić do remisu?

81
    Niewidoczny Ubiparip znów uderza! Centymetry ponad bramką! Jednak Kamiński kontrolował lot piłki.