Podbeskidzie Bielsko-Biała
Poniedziałek 22.07.2013, 18:00 • PGE Arena, Gdańsk • PKO Ekstraklasa

90+3
    Gol dla Podbeskidzia!
    Ależ mecz w Gdańsku! Zamieszanie w polu karnym i bramkę na 2:2 zdobywa TELICHOWSKI!

90+1
    Arbiter doliczył trzy minuty.

88
    Gol dla Lechii!
    Akcja meczu w wykonaniu biało-zielonych! Świetne podania na lewej stronie boiska. Oualembo podaje do MATSUI, który zdobywa drugą w tym meczu bramkę dla Lechii! Gospodarze grają dziś jak Barcelona!

87
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Tuszyński.

84
    Brzydkie zachowanie Telichowskiego i faul po gwizdu na Frankowskim.

80
    Lechia od 5 minut dominowała pod bramką gości. Sprawy w swoje ręce wziął debiutant – MATSUI, który ograł jednego obrońce i mocnym strzałem po ziemi doprowadził do remisu!

78
    Grzelczak zdobywa bramkę dającą remis ale jednak pozycja spalona!

76
    Deleu ukarany pierwszą żółtą kartką w meczu za przerwanie kontratak Podbeskidzia.

73
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Wodecki, na boisku pojawia się Malinowski.

67
    Świetny, techniczny strzał Frankowskiego jednak genialnie broni Rybansky!

63
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Kołodziej, na boisku pojawia się Urban.

57
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Machaj, na boisku pojawia się Frankowski.

52
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Grzelczak.

40
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Górkiewicz, na boisku pojawia się Szymanek.

31
    Strzał Wiśniewskiego, broni Rybansky i Duda nie dobija na pustą bramkę! To powinno być 1:1!

23
    WODECKI wykorzystuje świetne dośrodkowanie i mocnym uderzeniem z głowy pokonuje Bąka! Oualembo nie przypilnował swojego zawodnika i zawinił w tej akcji.