Polkowice – Flota 0:3 (koniec) | Puszcza – Okocimski 2:0 (koniec) | Skra – Olimpia G. 0:2 (koniec)
Wigry – GKS K. 0:2 (koniec) | Zagłębie S. – Warta 4:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (2:0)
Okocimski Brzesko
Środa 24.07.2013, 17:00 • Niepołomice • Fortuna Puchar Polski

Puszcza Niepołomice po meczu pełnym walki zasłużenie pokonuje Okocimski KS Brzesko! Wynik spotkania został ustalony już w 40. minucie spotkania, lecz obie drużyny miały dobre okazje do zdobycia kolejnych bramek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (18:52:15)

90+2
    Niewiele się dzieje na boisku, zawodnicy raczej myślą o tym jak zatrzymać swojego przeciwnika..

90+1
    Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowych 90.

90
    Łukasz Nowak dostaje żółtą kartkę za dyskusje. Nerwowa końcówka spotkania!

90
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu.. ukarany nią Wieczorek.

88
    Abubakar zatrzymuje nieprzepisowo swojego rywala i ogląda za to zagranie żółtą kartkę!

86
    Do końca spotkania zostało już tylko parę minut, wynik spotkania raczej już nie ulegnie zmianie.

85
    Łukasz Nowak uderza z dystansu nad poprzeczką!

82
    Lizak otrzymuje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną! Zawodnik Puszczy symulował, gospodarze będą grać do końca spotkania w osłabieniu!

80
    Co raz mniej czasu pozostaje gościom do zdobycia bramki! Puszcza gra bardzo konsekwentnie i spokojnie.

79
    Piękne uderzenie Burasa sprzed pola karnego doskonale broni Stępniowski!

77
    Ryś został ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki.

76
    Fantastyczny strzał z dystansu oddał Buras, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

75
    Do końca spotkania zostało już tylko 15 minut plus to co doliczy arbiter. Cały czas atakują goście, ale nie potrafią pokonać Stępniowskiego!

74
    Sebastian Janik uderzył z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur!

72
    Trzecia, ostania zmiana również w zespole gospodarzy, zmęczonego Dmytro Rodina zastąpił Łukasz Nowak.

71
    Trzecia zmiana w Okocimski, Dariusz Sosnowski pojawia się w miejsce Piotra Darmochwała.