Polkowice – Flota 0:3 (koniec) | Puszcza – Okocimski 2:0 (koniec) | Skra – Olimpia G. 0:2 (koniec)
Wigry – GKS K. 0:2 (koniec) | Zagłębie S. – Warta 4:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (2:0)
Okocimski Brzesko
Środa 24.07.2013, 17:00 • Niepołomice • Fortuna Puchar Polski

Puszcza Niepołomice po meczu pełnym walki zasłużenie pokonuje Okocimski KS Brzesko! Wynik spotkania został ustalony już w 40. minucie spotkania, lecz obie drużyny miały dobre okazje do zdobycia kolejnych bramek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (18:52:15)

90+2
    Niewiele się dzieje na boisku, zawodnicy raczej myślą o tym jak zatrzymać swojego przeciwnika..

90+1
    Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowych 90.

90
    Łukasz Nowak dostaje żółtą kartkę za dyskusje. Nerwowa końcówka spotkania!

90
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu.. ukarany nią Wieczorek.

88
    Abubakar zatrzymuje nieprzepisowo swojego rywala i ogląda za to zagranie żółtą kartkę!

86
    Do końca spotkania zostało już tylko parę minut, wynik spotkania raczej już nie ulegnie zmianie.

85
    Łukasz Nowak uderza z dystansu nad poprzeczką!

82
    Lizak otrzymuje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną! Zawodnik Puszczy symulował, gospodarze będą grać do końca spotkania w osłabieniu!

80
    Co raz mniej czasu pozostaje gościom do zdobycia bramki! Puszcza gra bardzo konsekwentnie i spokojnie.

79
    Piękne uderzenie Burasa sprzed pola karnego doskonale broni Stępniowski!

77
    Ryś został ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki.

76
    Fantastyczny strzał z dystansu oddał Buras, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

75
    Do końca spotkania zostało już tylko 15 minut plus to co doliczy arbiter. Cały czas atakują goście, ale nie potrafią pokonać Stępniowskiego!

74
    Sebastian Janik uderzył z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur!

72
    Trzecia, ostania zmiana również w zespole gospodarzy, zmęczonego Dmytro Rodina zastąpił Łukasz Nowak.

71
    Trzecia zmiana w Okocimski, Dariusz Sosnowski pojawia się w miejsce Piotra Darmochwała.

70
    Gra została wznowiona.

69
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

68
    Mateusz Cholewiak zastępuje na placu gry Pawła Moskwika.

66
    Bardzo aktywny w tym spotkaniu Janik oddał kolejny strzał na bramkę, ale dobrze interweniuje Pączek.

64
    Smoliński zostaje ukarany żółtą kartką.

62
    Za kontuzjowanego Tomasza Maruta wchodzi Arkadiusz Ryś.

60
    Za nami kwadrans drugiej odsłony tego spotkania, mimo przewagi w posiadaniu piłki Okocimskiego to Puszcza stworzyła sobie dwie bramkowe okazje, ale zabrakło skuteczności!

57
    Kapitalny strzał z woleja oddał Lizak! Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

55
    Shereni bardzo ofiarnie ciałem blokuje uderzenie Rodina!

53
    Zmobilizowani na drugą połowę wyszli piłkarze gości, którzy cały czas starają się zdobyć bramkę kontaktową. Puszcza broni się głęboko na własnej połowie.

51
    Świetny strzał z dystansu oddał Damian Buras, ale dobrze w bramce ustawiony był Stępniowski.

48
    Buras ujrzał żółtą kartkę za przerwanie akcji w środku boiska.

47
    Spokojny początek drugiej części spotkania, obie drużyny nie forsują tempa.

46
    Zmiana również w Okocimskim, Bartosz Sobotka zmienił słabo grającego Mateusza Niechciała.

46
    W przerwie spotkania Bartosz Biel zastąpił na placu gry strzelca z jednej bramek dla Puszczy – Pawła Czychowskiego.

46

Na murawę wychodzą już zawodnicy obu drużyn, zaraz zaczynamy drugą część spotkania!

Po pierwszej części spotkania w pełni zasłużenie prowadzi Puszcza po trafieniach Moskwika i Czychowskiego. Na drugą odsłonę tego spotkania zapraszamy za 15 minut.

45
    Kolejna bardzo dobra okaazja dla Puszczy! Kałat nie trafia w bramkę! To mogła być bramka przesądzająca o losach tego spotkania!

42
    W natarciu Okocimski, ale nie potrafi przedrzeć się przez świetnie ustawiony zespół Puszczy!

40
    Gol dla Puszczy!
    Fatalnie zachował się obrońca gości, piłkę przejął MOSKWIK pobiegł na bramkę i posłał piłkę do bramki obok interweniującego Pączka!

40
    W końcówce pierwszej części zdecydowanie zaatakował Okocimski, który stara się doprowadzić do wyrównania. Puszcza dobrze ustawia się w obronie.

39
    Bardzo mocny strzał Janika sprzed pola karnego broni Pączek!

37
    Dłużej przy piłce utrzymuje się beniaminek I ligi, goście nie potrafią przedrzeć się przez dobrze ustawioną obronę Puszczy.

35
    Strzał Janika pewnie broni Marek Pączek.

33
    W ostatnim czasie gra się zdecydowanie zaostrzyła, zawodnicy często przerywają grę faulami.

31
    Źle z rzutu rożnego dośrodkował Janik, z kontrą wyszli goście, ale bardzo dobrze zachowali się obrońcy Puszczy, którzy szybko zatrzymali groźną akcję Okocimskiego.

30
    Cały w ataku Puszcza! Dośrodkowanie Janika zostało zablokowane, rzut rożny!

28
    Gospodarze wreszcie udokumentowali swoją przewagę na boisku trafieniem Pawła Czychowskiego. Puszczy powinno się grać teraz łatwiej. Czekamy na odpowiedź Okocimskiego.

26
    Świetna zespołowa akcja Puszczy! Piłka w polu karnym trafia do CZYCHOWSKIEGO a ten pokonuje Pączka strzałem przy krótkim słupku!

25
    Gra została wznowiona, szkoleniowcy obu drużyn wykorzystali tą przerwę na przekazanie uwag swoim zawodnikom.

23

21
    Lizak zostaje napomniany żółtą kartką za głupi faul w środku boiska.

20
    Najlepiej we własnym polu karnym zachował się Niechciał, który wybija piłkę.

19
    Rzut rożny dla Puszczy.

17
    Abubakar przeprowadził rajd środkiem boiska, ale zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów zdecydował się na strzał.

15
    Optyczną przewagę mają gospodarze dzisiejszego spotkania, ale jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła sobie okazji bramkowych.

12
    Prawą stroną atakuje Puszcza, dośrodkowanie w pole karne, ale pewnie piłkę wyłapuje bramkarz Okocimskiego.

10
    Początek spotkania jest toczony w bardzo wolnym tempie, na boisku dzieję się niewiele.. Zawodnicy bardzo długo przygotowują każdą akcję.

8
    W ataku Puszczy występuje 21-letni Paweł Moskwik, który radzi sobie dosyć dobrze.

7
    Patmore Shereni świetnie zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Moskwika!

5
    Czychowski oddał słaby strzał z dystansu. Od bramki grę wznowi Pączek.

3
    Puszcza w dzisiejszym meczu gra na biało, natomiast goście na zielono.

2
    Spokojny początek w wykonaniu obu drużyn, gra toczy się głównie w środku pola.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Paweł Malec wyprowadza obie jedenastki na murawę!

Spotkanie rozpocznie się już za niecałe 10 minut!

Puszcza Niepołomice: Krystian Stępniowski- Michał Mikołajczak, Arkadiusz Lewiński, Marcin Biernat, Damian Szymonik, Dmytro Rodin, Dawid Kałat, Jarosław Lizak (kpt.), Sebastian Janik, Paweł Czychowski, Paweł Moskwik

Okocimski KS Brzesko: Marek Pączek – Konrad Wieczorek, Patmore Shereni, Tomasz Marut, Mateuch Niechciał (kpt.), Sani Goringo Abubakar, Damian Buras, Michał Nawrot, Piotr Darmochwał, Maciej Termanowski, Robert Smoliński

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź).

Zapraszamy państwa na bezpośrednią relację z tego meczu do Lajfy.com w środę o godz. 17:00.

Okocimski KS walkę w tegorocznej edycji PP rozpocznie właśnie od I rundy.

Puszcza walkę w PP rozpoczęła już od rundy przedwstępnej, gdzie wyeliminowała po rzutach karnych Stal Sanok, z kolei w rundzie wstępnej Puszcza ograła innego pierwszoligowego beniaminka Chojniczankę Chojnice 2-0.

Puszcza to beniaminek I ligi, z kolei Okocimski KS długo walczył o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek i ostatecznie udało im się to – więc czeka nas starcie pierwszoligowców.

Przed nami spotkanie I rundy Pucharu Polski 2013/14. Puszcza Niepołomice zagra na własnym stadionie z Okocimskim KS-em Brzesko – będzie to spotkanie derbowe, bowiem oba zespoły pochodzą z małopolski.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 26. Czychowski, 40. Moskwik

Kartki:   21. Lizak (PSZ), 90. Nowak (PSZ) – 48. Buras (OKS), 64. Smoliński (OKS), 77. Ryś (OKS), 88. Abubakar (OKS), 90. Wieczorek (OKS)   82. Lizak (PSZ)

Puszcza Niepołomice: Krystian Stępniowski- Michał Mikołajczak, Arkadiusz Lewiński, Marcin Biernat, Damian Szymonik, Dmytro Rodin (72. Łukasz Nowak), Dawid Kałat, Jarosław Lizak, Sebastian Janik, Paweł Czychowski ( 46. Bartosz Biel) , Paweł Moskwik (68. Mateusz Cholewiak)
    Okocimski Brzesko: Marek Pączek – Konrad Wieczorek, Patmore Shereni, Tomasz Marut (62. Arkadiusz Ryś), Mateusz Niechciał ( 46. Bartosz Sobotka), Sani Goringo Abubakar, Damian Buras, Michał Nawrot, Piotr Darmochwał (71. Dariusz Sosnowski), Maciej Termanowski, Robert Smoliński

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)