Milsami – Szachtior S. 1:1 (4:2 po rz. karnych) | AS Trencin – Göteborg 2:1 (koniec) | Rubin – Jagodina 1:0 (koniec)
FK Mińsk – Valetta 2:0 (koniec) | Rudar – Śląsk 2:2 (koniec) | Piast – Karabach 2:2 (po dogrywce)
MSK Żilina – Olimpija 2:0 (koniec) | Turnovo – Hajduk 1:1 (koniec) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (koniec)
Czichura – Thun 1:3 (koniec) | Aktobe – Hødd 2:0 (koniec) | Piunik – Żalgiris 1:1 (koniec)
Sturm – Breidablik 0:1 (koniec) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (koniec) | Chazar – Maccabi H. 0:8 (koniec)
Gefle – Anorthosis 4:0 (koniec) | Hapoel TA – Beroe 2:2 (koniec) | Hacken – Sparta 1:0 (koniec)
Omonia – Astra 1:2 (koniec) | Slovan – Skonto 1:0 (koniec) | Pandurii – Levadia 4:0 (koniec)
Dacia – Czernomorec 2:1 (koniec) | Botew – Zrinjski 2:0 (koniec) | Senica – Mladost 0:1 (koniec)
Utrecht – Differdange 3:3 (koniec) | Lokomotiva – Dinamo M. 2:3 (koniec) | Víkingur G. – Petrolul 0:4 (koniec)
Prestatyn – Rijeka 0:3 (koniec) | Aalborg – Dila 0:0 (koniec) | Debreczyn – Strømsgodset 0:3 (koniec)
Standard – KR Reykjavík 3:1 (koniec) | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda 0:0 (koniec) | Honvéd – Vojvodina 1:3 (koniec)
Široki – Irtysz Pawłodar 2:0 (koniec) | Linfield – Xánthi 1:2 (po dogrywce) | Lech P. – Honka 2:1 (koniec)
St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (koniec) | Derry – Trabzonspor 0:3 (koniec) | Hibernian – Malmo 0:7 (koniec)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (koniec)
FC Utrecht
3:3 (1:1)
FC Differdange 03
Czwartek 25.07.2013, 19:30 • Galgenwaard, Utrecht • Liga Europy UEFA

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (21:22:05)

Sensacja stała się faktem luksemburski FC Differdange wyeliminował holenderski FC Utrecht wygrywając w dwumeczu 4:3. w następnej rundzie zagrają z Tromsø IL z Norwegii. Zapraszamy na kolejne relacje z eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy!

90+2
    Gauthier Caron uderzył celnie na bramkę gospodarzy, ale Ruiter ledwo wybronił ten strzał!

90+1
    Er Rafik uderza groźnie na bramkę Ruitera, ale bramkarz Utrechtu broni ten strzał!

89
    De Kogel fauluje Bukvica.

88
    Leon de Kogel minimalnie obok bramki gości!

87
    Van der Maarel sfaulowany przez Antonia Luisiniego, za co ujrzał żółty kartonik.

85
    Po dośrodkowaniu z rożnego Oara, strzał Toornstra został zablokowany, a dobitka Toornstra niecelna.

85
    Jens Toornstra uderzył groźnie z dystansu na bramkę, ale jego strzał został zablokowany!

84
    W drużynie gości ostatnia zmiana za Bastosa wchodzi Antonio Luisi.

83
    Yannick Bastos sfaulował przeciwnika i zobaczył żółtą kartkę!

82
    Yannick Bastos uderza na bramkę Ruitera, ale broni bramkarz gospodarzy ten strzał.

81
    W drużynie gospodarzy trzecia zmiana.
    Za Duplana wchodzi Yoshiaki Takagi.

80
    Er Rafik sfaulował przeciwnika za co ujrzał żółty kartonik.

79
    Johan Mårtensson sfaulował Bastosa przed polem karnym.

77
    Bukvic faluje Bulthuisa przed polem karnym.

75
    W drużynie gości Rodriguesa zastępuje Michel Kettenmeyer.

75
    der Kogel uderza niecelnie.

74
    Rodrigues fauluje Duplana i otrzymuję żółtą kartkę.

73
    Gol dla Differdange!
    Bramkę zdobył BASTOS.

72
    W drużynie gości Bisevaca zastępuje Gauthier Caron.

71
    Jens Toornstra po raz kolejny celnie na bramkę Webera, ale górną ponownie bramkarz gości!

70
    W drużynie gospodarzy Heeringsa, zastępuje Leon de Kogel.

69
    Omer Bisevac obija słupek bramki Robina Ruitera!

66
    Heering ponownie fauluje Er Rafika, za co zobaczył żółtą kartkę!

64
    Bramkę zdobył GEOFFREY FRANZONI z rzutu karnego!

63
    Rzut karny dla gości!

63
    Heerings sfaulował Er Rafika w polu karnym!

60
    Duplan fauluje Andiego Maya.

60
    Yannick Bastos minimalnie obok bramki Ruitera!

59
    Strzał Oara zablokowany!
    To mógł być kolejny gol dla Utrechtu.

57
    Andy May fauluje Oara.

55
    Jens Toornstra uderzył na bramkę Webera, który po raz kolejny broni jego strzał!

54
    Gol dla Utrechtu!
    Bramkę zdobył MULENGA.
    Wprowadzony w przerwie Cedric van der Gum podał do Mulenga, który zdobył trzecią bramkę dla FC Utrecht!

52
    Bisevac faulowany przez Johana Mårtenssona.

51
    Jacob Mulenga minimalnie chybił z dystansu!

51
    Rodrigues sfaulował Duplana.

49

46
    Toornstra sfaulował Cailleta i ujrzał żółty kartonik.

46
    Cedric van der Gun zastąpił Boba Schepersa

46

Pierwsza połowa dość wyrównana, co sugeruje też wynik. Dużo akcji bramkowych, ale bramkarze świetnie wykonują swoją pracę i zobaczyliśmy dzisiaj tylko po jednym golu dla obu drużyn. Jeżeli FC Utrecht wygra w regulaminowym czasie gry 2:1, to będziemy świadkami dogrywki, ale jak zakończy się to spotkanie po 90 minutach, dowiemy się za około po drugiej połowie, która zacznie się za około 15 minut!

45+2
    Jean-Philippe Caillet uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Robina Ruitera, który wybronił ten strzał!

45+1
    Mårtensson sfaulował Andiego Maya.

45
    Jens Toornstra wykonywał rzut wolny, uderzył celnie na bramkę Juliena Webera, ten wypluł ją, a Jacob Mulenga umieścił piłkę w siatce.

44
    Jean-Philippe Caillet fauluje Jensa Toornstra.

42
    Franzoni fauluje Bulthuisa, i został napomniamy żółtą kartką.

41
    Rodrigues kolejny raz celnie uderza na bramkę gospodarzy, ale na posterunku ponownie stał Ruiter!

40
    Yannick Bastos minimalnie chybił z dystansu!

38
    Tym razem Geoffrey Franzoni fauluje Tomasa Oara.

37
    Rodrigues zatrzymuje nieprzepisowo Edouarda Duplana.

36
    Bezpośredni strzał Rodriguesa z rzutu wolnego broni Ruiter!

35
    Edouard Duplan sfaulował Bisevaca.

33
    Jens Toornstra uderzył w bramkę, a tam Julien Weber "wyciągnął się jak struna" i wybronił ten strzał!
    To mógł być już drugi gol dla gospodarzy w ciągu 2 minut!

32
    Andy May fauluje przeciwnika, za co ujrzał żółty kartonik.

31
    Świetne uderzenie Edouarda Duplana zostało zablokowane!
    To mógł byś gol dla Utrechtu!

31
    Omar Er Radik na spalonym!

30
    Jens Roornstra popełnił faul na Mathiasie Jänischu.

27
    Jens Toornstra dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do tej wrzutki.

27
    Korner dla gospodarzy.

26
    Bramkę zdobył ER RAFIK.
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego André Rodrigues, Bastos odegrał do Omara Er Rafik, a ten umieścił piłkę w siatce Utrechtu!

23
    Jacob Mulenga na pozycji spalonej!

22
    Ale po dośrodkowaniu Bulthuis fauluje Bukvica.

22
    Toornstra wykonuje rzut rożny dla Utrechtu.

21
    Strzał boba Schepersa zablokowany.

18
    Geoffrey Franzoni sfaulowany przez Franzoniego.

17
    Jean-Philippe Caillet uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki Ruitera!

17
    Przed polem karnym przeciwnika sfaulował Johan Mårtensson.

16
    Davy Bulthuis zatrzymał nieprzepisowo Geoffrey Franzoniego.

16
    Schepers faulował Franzoniego.

14
    Edouard Duplan złapany na spalonym.

9
    Toornstra wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Mulenga uderzył silnie ale minimalnie obok bramki Webera!

8
    Tym razem Andy May fauluje przed swoim polem karnym Duplana.

8
    Andy May ponownie faulowany tym razem przez Toornstra.

5
    Bob schepers fauluje Andy Maya.

2
    Faul Bukvica na Heeringsie.

1
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Utrechtu wybijają tą piłkę z pola karnego.

1
    Rzut rożny dla Differdange.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

FC Utrecht: Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings, Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Dupan, Mulenga, Schepers

FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues, Bisevac, Bastos – Er Rafik

Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov..

Już za chwilę początek spotkania II rundy eliminacyjnej do Ligi Europy.

Mecz odbędzie się na arenie Galgenwaard w holenderskim Utrechcie.

Spotkanie poprowadzą bułgarscy sędziowie: jako główny Nikolai Yordanov, na liniach pomagać mu będą Nikolay Angelov oraz Georgi Georgiev, a sędzią technicznym będzie Nikola Popov.

Zapraszamy na rewanżowy pojedynek między tymi drużynami. W pierwszym meczu lepsi okazali się piłkarze z Lichtensteinu, wygrywając – 2:1. W pierwszym meczu od 2. minuty prowadzili goście, ale bramki w 26 i 57 minucie dały zwycięstwo gospodarzom.

Zapraszamy na relację z meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, gdzie FC Utrecht zmierzy się z FC Differdange 03.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Dominik Czerenda

Gole: 45. Mulenga, 49. Mulenga, 54. Mulenga – 26. Rafik, 64. Franzoni (wł.), 73. Bastos

Kartki:   46. Toornstra (UTR) – 32. May (DIF), 42. Franzoni (DIF), 66. Rafik (DIF), 74. Rodrigues (DIF), 80. Rafik (DIF), 83. Bastos (DIF), 87. Luisi (DIF)

FC Utrecht: Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings (70' der Kogel), Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Duplan (81' Takagi), Mulenga, Schepers (46' van der Gun)
    FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues (75' Kettenmeyer), Bisevac (72' Caron), Bastos (84' Luisi) – Er Rafik

Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov.

1. mecz: Differdange - Utrecht 0:0