Milsami – Szachtior S. | 1:1 (4:2 po rz. karnych) | | | AS Trencin – Göteborg | 2:1 (koniec) | | | Rubin – Jagodina | 1:0 (koniec) |
FK Mińsk – Valetta | 2:0 (koniec) | | | Rudar – Śląsk | 2:2 (koniec) | | | Piast – Karabach | 2:2 (po dogrywce) |
MSK Żilina – Olimpija | 2:0 (koniec) | | | Turnovo – Hajduk | 1:1 (koniec) | | | Jeunesse Esch – Ventspils | 1:4 (koniec) |
Czichura – Thun | 1:3 (koniec) | | | Aktobe – Hødd | 2:0 (koniec) | | | Piunik – Żalgiris | 1:1 (koniec) |
Sturm – Breidablik | 0:1 (koniec) | | | Keşla FK – Tromsø | 1:0 (koniec) | | | Chazar – Maccabi H. | 0:8 (koniec) |
Gefle – Anorthosis | 4:0 (koniec) | | | Hapoel TA – Beroe | 2:2 (koniec) | | | Hacken – Sparta | 1:0 (koniec) |
Omonia – Astra | 1:2 (koniec) | | | Slovan – Skonto | 1:0 (koniec) | | | Pandurii – Levadia | 4:0 (koniec) |
Dacia – Czernomorec | 2:1 (koniec) | | | Botew – Zrinjski | 2:0 (koniec) | | | Senica – Mladost | 0:1 (koniec) |
Utrecht – Differdange | 3:3 (koniec) | | | Lokomotiva – Dinamo M. | 2:3 (koniec) | | | Víkingur G. – Petrolul | 0:4 (koniec) |
Prestatyn – Rijeka | 0:3 (koniec) | | | Aalborg – Dila | 0:0 (koniec) | | | Debreczyn – Strømsgodset | 0:3 (koniec) |
Standard – KR Reykjavík | 3:1 (koniec) | | | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda | 0:0 (koniec) | | | Honvéd – Vojvodina | 1:3 (koniec) |
Široki – Irtysz Pawłodar | 2:0 (koniec) | | | Linfield – Xánthi | 1:2 (po dogrywce) | | | Lech P. – Honka | 2:1 (koniec) |
St. Johnstone – Rosenborg | 1:1 (koniec) | | | Derry – Trabzonspor | 0:3 (koniec) | | | Hibernian – Malmo | 0:7 (koniec) |
FK Sarajevo – Kukësi | 0:0 (koniec) |
finał
FC Utrecht
3:3
(1:1)
FC Differdange 03
Dominik Czerenda
Gole:
45. Mulenga, 49. Mulenga, 54. Mulenga – 26. Rafik, 64. Franzoni (wł.), 73. Bastos
Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov.
Widownia:
1. mecz: Differdange - Utrecht 0:0
Kartki: 46. Toornstra (UTR) – 32. May (DIF), 42. Franzoni (DIF), 66. Rafik (DIF), 74. Rodrigues (DIF), 80. Rafik (DIF), 83. Bastos (DIF), 87. Luisi (DIF)
Spudłowany karny!:
FC Utrecht:
Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings (70' der Kogel), Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Duplan (81' Takagi), Mulenga, Schepers (46' van der Gun)
Zmiany:
Trener:
FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues (75' Kettenmeyer), Bisevac (72' Caron), Bastos (84' Luisi) – Er Rafik
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues (75' Kettenmeyer), Bisevac (72' Caron), Bastos (84' Luisi) – Er Rafik
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov.
Widownia:
1. mecz: Differdange - Utrecht 0:0
Za Duplana wchodzi Yoshiaki Takagi.
Bramkę zdobył BASTOS.
Bramkę zdobył GEOFFREY FRANZONI z rzutu karnego!
To mógł być kolejny gol dla Utrechtu.
Bramkę zdobył MULENGA.
Wprowadzony w przerwie Cedric van der Gum podał do Mulenga, który zdobył trzecią bramkę dla FC Utrecht!
Bramkę zdobył MULENGA.
Bramkę zdobył MULENGA.
Jens Toornstra wykonywał rzut wolny, uderzył celnie na bramkę Juliena Webera, ten wypluł ją, a Jacob Mulenga umieścił piłkę w siatce.
To mógł być już drugi gol dla gospodarzy w ciągu 2 minut!
To mógł byś gol dla Utrechtu!
Bramkę zdobył ER RAFIK.
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego André Rodrigues, Bastos odegrał do Omara Er Rafik, a ten umieścił piłkę w siatce Utrechtu!
FC Utrecht: Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings, Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Dupan, Mulenga, Schepers
FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues, Bisevac, Bastos – Er Rafik
Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov..