Milsami – Szachtior S. 1:1 (4:2 po rz. karnych) | AS Trencin – Göteborg 2:1 (koniec) | Rubin – Jagodina 1:0 (koniec)
FK Mińsk – Valetta 2:0 (koniec) | Rudar – Śląsk 2:2 (koniec) | Piast – Karabach 2:2 (po dogrywce)
MSK Żilina – Olimpija 2:0 (koniec) | Turnovo – Hajduk 1:1 (koniec) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (koniec)
Czichura – Thun 1:3 (koniec) | Aktobe – Hødd 2:0 (koniec) | Piunik – Żalgiris 1:1 (koniec)
Sturm – Breidablik 0:1 (koniec) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (koniec) | Chazar – Maccabi H. 0:8 (koniec)
Gefle – Anorthosis 4:0 (koniec) | Hapoel TA – Beroe 2:2 (koniec) | Hacken – Sparta 1:0 (koniec)
Omonia – Astra 1:2 (koniec) | Slovan – Skonto 1:0 (koniec) | Pandurii – Levadia 4:0 (koniec)
Dacia – Czernomorec 2:1 (koniec) | Botew – Zrinjski 2:0 (koniec) | Senica – Mladost 0:1 (koniec)
Utrecht – Differdange 3:3 (koniec) | Lokomotiva – Dinamo M. 2:3 (koniec) | Víkingur G. – Petrolul 0:4 (koniec)
Prestatyn – Rijeka 0:3 (koniec) | Aalborg – Dila 0:0 (koniec) | Debreczyn – Strømsgodset 0:3 (koniec)
Standard – KR Reykjavík 3:1 (koniec) | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda 0:0 (koniec) | Honvéd – Vojvodina 1:3 (koniec)
Široki – Irtysz Pawłodar 2:0 (koniec) | Linfield – Xánthi 1:2 (po dogrywce) | Lech P. – Honka 2:1 (koniec)
St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (koniec) | Derry – Trabzonspor 0:3 (koniec) | Hibernian – Malmo 0:7 (koniec)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (koniec)
FC Utrecht
3:3 (1:1)
FC Differdange 03
Czwartek 25.07.2013, 19:30 • Galgenwaard, Utrecht • Liga Europy UEFA

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Zapraszamy na relację z meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, gdzie FC Utrecht zmierzy się z FC Differdange 03.

Zapraszamy na rewanżowy pojedynek między tymi drużynami. W pierwszym meczu lepsi okazali się piłkarze z Lichtensteinu, wygrywając – 2:1. W pierwszym meczu od 2. minuty prowadzili goście, ale bramki w 26 i 57 minucie dały zwycięstwo gospodarzom.

Spotkanie poprowadzą bułgarscy sędziowie: jako główny Nikolai Yordanov, na liniach pomagać mu będą Nikolay Angelov oraz Georgi Georgiev, a sędzią technicznym będzie Nikola Popov.

Mecz odbędzie się na arenie Galgenwaard w holenderskim Utrechcie.

Już za chwilę początek spotkania II rundy eliminacyjnej do Ligi Europy.

FC Utrecht: Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings, Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Dupan, Mulenga, Schepers

FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues, Bisevac, Bastos – Er Rafik

Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov..

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Rzut rożny dla Differdange.

1
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Utrechtu wybijają tą piłkę z pola karnego.

2
    Faul Bukvica na Heeringsie.

5
    Bob schepers fauluje Andy Maya.

8
    Andy May ponownie faulowany tym razem przez Toornstra.

8
    Tym razem Andy May fauluje przed swoim polem karnym Duplana.

9
    Toornstra wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Mulenga uderzył silnie ale minimalnie obok bramki Webera!

14
    Edouard Duplan złapany na spalonym.

16
    Schepers faulował Franzoniego.

16
    Davy Bulthuis zatrzymał nieprzepisowo Geoffrey Franzoniego.

17
    Przed polem karnym przeciwnika sfaulował Johan Mårtensson.

17
    Jean-Philippe Caillet uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki Ruitera!

18
    Geoffrey Franzoni sfaulowany przez Franzoniego.

21
    Strzał boba Schepersa zablokowany.

22
    Toornstra wykonuje rzut rożny dla Utrechtu.

22
    Ale po dośrodkowaniu Bulthuis fauluje Bukvica.

23
    Jacob Mulenga na pozycji spalonej!

26
    Gol dla Differdange!
    Bramkę zdobył ER RAFIK.
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego André Rodrigues, Bastos odegrał do Omara Er Rafik, a ten umieścił piłkę w siatce Utrechtu!

27
    Korner dla gospodarzy.

27
    Jens Toornstra dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do tej wrzutki.

30
    Jens Roornstra popełnił faul na Mathiasie Jänischu.

31
    Omar Er Radik na spalonym!

31
    Świetne uderzenie Edouarda Duplana zostało zablokowane!
    To mógł byś gol dla Utrechtu!

32
    Andy May fauluje przeciwnika, za co ujrzał żółty kartonik.

33
    Jens Toornstra uderzył w bramkę, a tam Julien Weber "wyciągnął się jak struna" i wybronił ten strzał!
    To mógł być już drugi gol dla gospodarzy w ciągu 2 minut!

35
    Edouard Duplan sfaulował Bisevaca.

36
    Bezpośredni strzał Rodriguesa z rzutu wolnego broni Ruiter!

37
    Rodrigues zatrzymuje nieprzepisowo Edouarda Duplana.

38
    Tym razem Geoffrey Franzoni fauluje Tomasa Oara.

40
    Yannick Bastos minimalnie chybił z dystansu!

41
    Rodrigues kolejny raz celnie uderza na bramkę gospodarzy, ale na posterunku ponownie stał Ruiter!

42
    Franzoni fauluje Bulthuisa, i został napomniamy żółtą kartką.

44
    Jean-Philippe Caillet fauluje Jensa Toornstra.

45
    Gol dla Utrechtu!
    Bramkę zdobył MULENGA.
    Jens Toornstra wykonywał rzut wolny, uderzył celnie na bramkę Juliena Webera, ten wypluł ją, a Jacob Mulenga umieścił piłkę w siatce.

45+1
    Mårtensson sfaulował Andiego Maya.

45+2
    Jean-Philippe Caillet uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Robina Ruitera, który wybronił ten strzał!

Pierwsza połowa dość wyrównana, co sugeruje też wynik. Dużo akcji bramkowych, ale bramkarze świetnie wykonują swoją pracę i zobaczyliśmy dzisiaj tylko po jednym golu dla obu drużyn. Jeżeli FC Utrecht wygra w regulaminowym czasie gry 2:1, to będziemy świadkami dogrywki, ale jak zakończy się to spotkanie po 90 minutach, dowiemy się za około po drugiej połowie, która zacznie się za około 15 minut!

46

46
    Cedric van der Gun zastąpił Boba Schepersa

46
    Toornstra sfaulował Cailleta i ujrzał żółty kartonik.

49

51
    Rodrigues sfaulował Duplana.

51
    Jacob Mulenga minimalnie chybił z dystansu!

52
    Bisevac faulowany przez Johana Mårtenssona.

54
    Wprowadzony w przerwie Cedric van der Gum podał do Mulenga, który zdobył trzecią bramkę dla FC Utrecht!

55
    Jens Toornstra uderzył na bramkę Webera, który po raz kolejny broni jego strzał!

57
    Andy May fauluje Oara.

59
    Strzał Oara zablokowany!
    To mógł być kolejny gol dla Utrechtu.

60
    Yannick Bastos minimalnie obok bramki Ruitera!

60
    Duplan fauluje Andiego Maya.

63
    Heerings sfaulował Er Rafika w polu karnym!

63
    Rzut karny dla gości!

64
    Bramkę zdobył GEOFFREY FRANZONI z rzutu karnego!

66
    Heering ponownie fauluje Er Rafika, za co zobaczył żółtą kartkę!

69
    Omer Bisevac obija słupek bramki Robina Ruitera!

70
    W drużynie gospodarzy Heeringsa, zastępuje Leon de Kogel.

71
    Jens Toornstra po raz kolejny celnie na bramkę Webera, ale górną ponownie bramkarz gości!

72
    W drużynie gości Bisevaca zastępuje Gauthier Caron.

73
    Bramkę zdobył BASTOS.

74
    Rodrigues fauluje Duplana i otrzymuję żółtą kartkę.

75
    der Kogel uderza niecelnie.

75
    W drużynie gości Rodriguesa zastępuje Michel Kettenmeyer.

77
    Bukvic faluje Bulthuisa przed polem karnym.

79
    Johan Mårtensson sfaulował Bastosa przed polem karnym.

80
    Er Rafik sfaulował przeciwnika za co ujrzał żółty kartonik.

81
    W drużynie gospodarzy trzecia zmiana.
    Za Duplana wchodzi Yoshiaki Takagi.

82
    Yannick Bastos uderza na bramkę Ruitera, ale broni bramkarz gospodarzy ten strzał.

83
    Yannick Bastos sfaulował przeciwnika i zobaczył żółtą kartkę!

84
    W drużynie gości ostatnia zmiana za Bastosa wchodzi Antonio Luisi.

85
    Jens Toornstra uderzył groźnie z dystansu na bramkę, ale jego strzał został zablokowany!

85
    Po dośrodkowaniu z rożnego Oara, strzał Toornstra został zablokowany, a dobitka Toornstra niecelna.

87
    Van der Maarel sfaulowany przez Antonia Luisiniego, za co ujrzał żółty kartonik.

88
    Leon de Kogel minimalnie obok bramki gości!

89
    De Kogel fauluje Bukvica.

90+1
    Er Rafik uderza groźnie na bramkę Ruitera, ale bramkarz Utrechtu broni ten strzał!

90+2
    Gauthier Caron uderzył celnie na bramkę gospodarzy, ale Ruiter ledwo wybronił ten strzał!

90+3
    Takagi fauluje Maya.

90+5
    Korner dla Utrechtu!

90+5
    Jens Toornstra obok bramki gości!

Sensacja stała się faktem luksemburski FC Differdange wyeliminował holenderski FC Utrecht wygrywając w dwumeczu 4:3. w następnej rundzie zagrają z Tromsø IL z Norwegii. Zapraszamy na kolejne relacje z eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy!

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (21:22:05)

Dominik Czerenda

Gole: 45. Mulenga, 49. Mulenga, 54. Mulenga – 26. Rafik, 64. Franzoni (wł.), 73. Bastos

Kartki:   46. Toornstra (UTR) – 32. May (DIF), 42. Franzoni (DIF), 66. Rafik (DIF), 74. Rodrigues (DIF), 80. Rafik (DIF), 83. Bastos (DIF), 87. Luisi (DIF)

FC Utrecht: Ruiter – Van der Maarel (C), Markiet, Heerings (70' der Kogel), Bulthuis – Toornstra, Mårtensson, Oar – Duplan (81' Takagi), Mulenga, Schepers (46' van der Gun)
    FC Differdange 03: Weber – Jänisch, Rocaille, Bukvic, Franzoni – Lebresie (C), May – Rodrigues (75' Kettenmeyer), Bisevac (72' Caron), Bastos (84' Luisi) – Er Rafik

Sędziowie: Nikolai Yordanov – Nikolay Angelov – Georgi Georgiev – Nikola Popov.

1. mecz: Differdange - Utrecht 0:0