Korona Kielce
2:3 (1:1)
Wisła Kraków
Poniedziałek 29.07.2013, 18:00 • Stadion Miejski, Kielce • PKO Ekstraklasa

Zawodnikiem meczu zostaje ŁUKASZ GARGUŁA, który stanowił dziś ponad połowę siły ofensywnej Wisły strzelając 2 wspaniałe bramki i odnotowując kilka bardzo ciekawych zagrań. (19:58:01)

Co za mecz!!! Wisła ostatecznie wygrywa w meczu z Koroną rzutem na taśmę w ostatnich minutach meczu 3:2. Trytko nie potrafił pokonać Miśkiewicza w sytuacji sam na sam i to się zemściło, a minutę później Chrapek pokonał Małkowskiego z 11 metrów. Akcja w końcówce zmieniała się niczym w kalejdoskopie. Wspaniałe zakończenie 2 kolejki Ekstraklasy. Oby więcej takich meczy. Dziękujemy i zapraszamy na inne relacje live.

90+4
    Gol dla Wisły!
    MICHAŁ CHRAPEK strzela w sam środek bramki a Małkowski rzuca się w prawą stronę.

90+4
    Karny dla Wisły!!!!!! Burliga faulowany po kontrataku.

90+3
    Trytko!!!! To była akcja meczu. Niestety piłkarz Korony w sytuacji sam na sam nie potrafił umieścić piłki w siatce.

90+2
    Małecki schodzi a w jego miejsce Burdeński.

90+1
    Korona w natarciu.

90
    3 minuty doliczone do 2 połowy spotkania.

89
    Sierpina uderzył teraz z ponad 25 metrów, ale była to bardzo słaba próba.

88
    Wisła naciska, ale Korona skutecznie oddala zagrożenie.

87
    Obie drużyny jeszcze próbują przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

85
    Ładna indywidualna akcja lewą stroną Bunozy, jednak dośrodkowanie nie było już tak dobre.

83
    Sarki strzela z dystansu. Piłka jeszcze odbija się od obrońcy Korony i wychodzi na rzut rożny dla Wisły.

81
    Gołębiewski kończy mocnym strzałem po ziemi swój indywidualny rajd. Piłka mija bramkę Miśkiewicza.

80
    Gol dla Korony!
    PAWEŁ SOBOLEWSKI świetnie wykańcza głową dośrodkowanie z prawego skrzydła. Nie opłaciła się gra na utrzymanie wyniku trenera Smudy.

79
    Wisła gra już bez typowego napastnika. Trener Smuda będzie starał się bronić dogodnego wyniku.

79
    Rzut wolny dla Korony.

77
    Bunoza fauluje Gołębiewskiego. To będzie idealna sytuacja na zdobycie bramki.

Kamil Zarzycki

Gole: 33. Golański, 80. Sobolewski – 35. Garguła, 58. Garguła, 90+4. Chrapek (kar.)

Kartki:   13. Stjepanović (WIS), 44. Nalepa (WIS)

Korona Kielce: Małkowski- Golański, Malarczyk, Stano, Lisowski- Kiełb (61' Sierpina), Jovanović (75' Trytko), Lenartowski- Janota (61' Stąporski), Sobolewski, Gołębiewski
    Wisła Kraków: Miśkiewicz- Bunoza, Głowacki, Nalepa, Stolarski- Małecki (92' Burdeński), Stjepanović, Garguła (60' Wilk), Sarki- Chrapek, Boguski (76' Burliga)

Sędziowie: Stefański- Boniek, Goliś- Dobrynin