AS Trencin – Astra 1:3 (koniec) | Ventspils – Maccabi H. 0:0 (koniec) | Dinamo M. – Trabzonspor 0:1 (koniec)
Petrolul – Arnhem 1:1 (koniec) | Aktobe – Breidablik 1:0 (koniec) | Jablonec – Strømsgodset 2:1 (koniec)
Karabach – Gefle 1:0 (koniec) | FK Mińsk – St. Johnstone 0:1 (koniec) | Czernomorec – Crvena Zvezda 3:1 (koniec)
Randers – Rubin 1:2 (koniec) | Żalgiris – Lech P. 1:0 (koniec) | Tromsø – Differdange 1:0 (koniec)
Rijeka – MSK Żilina 2:1 (koniec) | Hacken – Thun 1:2 (koniec) | Kukësi – Metałurh Donieck 2:0 (koniec)
Botew – Stuttgart 1:1 (koniec) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (koniec) | Pandurii – Hapoel TA 1:1 (koniec)
Slovan – Zurich 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (koniec) | Asteras – Rapid 1:1 (koniec)
Xánthi – Standard 1:2 (koniec) | Śląsk – Club Brugge 1:0 (koniec) | Swansea – Malmo 4:0 (koniec)
Motherwell – Kubań 0:2 (koniec) | Široki – Udinese 1:3 (koniec) | Hajduk – Dila 0:1 (koniec)
Estoril – Hapoel R.Gan 0:0 (koniec) | Sevilla – Mladost 3:0 (koniec)
Slovan Liberec
2:1 (0:1)
FC Zurich
Czwartek 01.08.2013, 20:15 • Stadion u Nisy • Liga Europy UEFA

Pojedynek dobiegł końca. Po pierwszej połowie zupełnie nic nie wskazywało na zwycięstwo Liberca. Druga połowa w zasadzie nie różniła się bardzo od pierwszej poza tym, że zawodnicy z Liberca wykorzystali dwa błędy obrony i w konsekwencji zdobyli dwa gole. Później jeszcze goście stracili obrońce i wtedy jasnym stało się, że Zurich nie może liczyć na dobry wynik. Piłkarzem meczu należy wybrać MICHAELA RABUSICA, który w drugiej połowie odmienił losy spotkania i zdobył obydwie bramki dla gospodarzy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje live. (22:13:04)

90+4
    Rybalka uderza z ponad 20 metrów. Piłka leciała bardzo szybko, jednak przeszła ostatecznie nad poprzeczką.

90+3
    Jeszcze Zurich pomimo mniejszej liczby graczy stara się zdobyć wyrównującego gola.

90+2
    Frýdek siada na ławce a w jego miejsce Kolár.

90+2
    Henrique dostaje kartkę za protesty.

90
    Do drugiej odsłony sędzia techniczny dolicza 4 minuty.

89
    Kolejna kartka za faul taktyczny a jej adresatem Rikan.

89
    Korner dla gości.

87
    R. Koch melduje się za Schönbächlera

86
    Chermiti siada na ławce a zastępuje go Buff.

85
    Bardzo słaby strzał Fleišmana trafia w mur.

84
    Rzut wolny dla LIberca z wybornego miejsca.

84
    Nef fauluje wychodzącego na czystą pozycję Pavelka i sędzia nie ma wyboru. Zurich będzie kończyć w 10.

82
    Nic nie zapowiadało, że drużyna FC Slovan Liberec zdobędzie gola, a tu błąd obrony Zurichu i Rabusic trafia.

81
    Gol dla Slovana!
    MICHAEL RABUSIC trafia do siatki po raz drugi. Napastnik dostaje wyborną piłkę z lewego skrzydła i mierzonym, technicznym strzałem kieruje piłkę tuż przy słupku.