Widzew – Korona 2:1 (koniec) | Legia – Podbeskidzie 4:0 (koniec)
Widzew Łódź
2:1 (1:1)
Korona Kielce
Sobota 03.08.2013, 18:00 • Stadion Widzewa Łódź, Łódź • PKO Ekstraklasa

Graczem meczu wyznaczam oczywiście objawienie Widzewa – Visnakovs'a, który zdobył dwie bramki a w ostatnich minutach miał okazję na ustrzelenie hat-trick'a. (20:04:57)

Widzew wyszarpuje to zwycięstwo i ostateczny wynik to 2:1 nad Koroną, która po raz kolejny ulega łodziakom. Przypomnijmy, że kielczanie cały mecz rozgrywali w 10 zawodników, ale tej straty w ogóle nie było widać na boisku. 3 punkty zostają w Łodzi a Widzew mocno awansuje w tabeli. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do innych na lajfy.com!

90+4
    Walczy jeszcze Gołębiewski, ale fauluje Kaczmarka. Czas upływa.

90+4
    Visnakovs w akcji sam na sam! Podcina piłkę nad bramkarzem a piłka spada obok słupka!

90+3
    Stano podbija piłkę i podaje do Lenartowskiego! Mielcarz bez problemów wyłapuje futbolówkę.

90+1
    4 minuty dłużej pograją obie ekipy.

90
    Fatalne zderzenie głowami Gołębiewskiego z Augustyniakiem w polu karnym Widzewa. Przerwa w grze.

89
    Czyżby zanosiło się na kolejną porażkę Korony z Widzewem? Gospodarze w ataku pozycyjnym.

88
    Sobolewski dośrodkowywał w pole karne, ale Stano mija się z piłką, która wypada poza linię końcową.

87
    Rzut z autu dla Widzewa, który stara się jeszcze zdobyć 3. bramkę. Kibice zaczęli świętować zwycięstwo, my jednak poczekajmy do ostatniego gwizdka sędziego.

85
    Ostatnie minuty nie owocują nam w wiele okazji, za to sędzia znów nie popuszcza i dyktuje kolejny rzut wolny.

83
    Okachi otrzymuje żółtą kartkę. Fatalnie w tym polu zachowują się piłkarze.

81
    Znów przerwa w grze po faulu na zawodniku Korony. Bardzo wiele przewinień i dużo kartek.

80
    Ostatnie 10 minut dzisiejszego meczu. Słońce już zeszło z boiska, także żywiej zaczęli grać piłkarze.

79
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kuzera, na boisku pojawia się Stąporski.

78
    Widzew po słabych minutach w końcu się przebudził i zdołał zdobyć bramkę. Ciekawe, jak zareagują goście, którzy w sumie prezentują się lepiej.

77
    Gol dla Widzewa!

VISNAKOVS świetnie zachował się na granicy pola karnego i oddaje zaskakujący strzał na dłuższy słupek! Bierna postawa obrońców i Visnakovs zdobywa 4. bramkę w sezonie!

76
    Golański na bliższy słupek a tam wbiegał Stano! Piłka opuszcza boisko, lecz w końcu mamy jakieś emocje i okazje do gola!