1:3 (1:0)
Warta Poznań
Niedziela 04.08.2013, 15:002 Liga Zachodnia

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. (16:55:15)

Warta Poznań po tym spotkaniu przesunie się na pierwsze miejsce z dorobkiem 6 punktów, wyprzedzając korzystniejszym bilansem bramek drużynę Rakowa. Jarota Jarocin bez zdobytego punktu z uwagi na najgorszy bilans bramkowy (1-6) zajmować będzie ostatnie miejsce w tabeli.

Podsumowując spotkanie śmiało można powiedzieć, że Warta pokonała Jarotę w 10 minut. Dwie bramki Ciarkowskiego w 54 i 60 minucie oraz gol Rasiaka w 64 minucie pozwoliły nie tylko na odrobienie strat z pierwszej połowy, ale na wygraną.

90+3

90+1
    Uderzenie Wojciechowskiego w kierunku krótkiego rogu okazało się niecelne. Beser od bramki.