1:3 (1:0)
Warta Poznań
Niedziela 04.08.2013, 15:002 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszamy na spotkanie Jaroty Jarocin z Wartą Poznań bezpośrednio ze stadionu gospodarzy. Głównym arbitrem spotkania będzie Tomasz Tobiański (Gdańsk).

W pierwszej kolejce drugiej ligi zachodniej Jarota Jarocin przegrała na wyjeździe z Odrą Opole 0-3, natomiast Warta Poznań wygrała z Zagłębiem Sosnowiec 3-0.

Czeka nas ciekawe spotkanie, zapraszamy na relację do lajfy.com!

Znamy już składy wyjściowe obu zespołów:

Jarota Jarocin: 12. Szymański – 6. Oczkowski, 3. Kieliba, 17. Garbarek, 5. Filipiak, 15. Pawlak, 2. Nawrocki, 4. Wojciechowski, 8. Danielak, 20. Antkowiak, 9. Bartoszak

Warta Poznań: 93. Beser – 21. Kocot, 3. Ł. Jasiński, 16. Ngamayama , 6. D. Jasiński, 13. Bartkowiak, 2. Scherfchen, 14. Nowak, 11. Piceluk, 17. Marciniak, 9. Rasiak

Spotkanie sędziować będą: Tomasz Tobiański (główny) – Andrzej Szerszeń, Dariusz Bohonos (Gdańsk).

W dniu dzisiejszym piłki będą podawać chłopcy z Akademii Piotra Reissa.

Na stadionie pojawiły się już obie ekipy przywitane owacyjnymi brawami.

Na trybunach widoczna jest młodzieżowa drużyna Zagłębia Lubin.

1
    Rozpoczęła Jarota Jarocin.

1
    Bartoszak (Jarota) przyblokowany przez obrońcę. Rozpocznie Beser.

2
    Wrzutka Oczkowskiego, jednak Beser na posterunku.

3
    Strzał Nowaka po błędzie obrońców Jaroty, jednak Beser sparował piłkę na rzut rożny.

5
    Akcja Warty Poznań, jednak sędzia boczny podnosi chorągiewkę. Spalony.

8
    Ponownie na spalonym zawodnik Warty Poznań.

12
    W polu karnym Jaroty leżał Filipiak, jednak obyło się bez interwencji masażysty.

13
    Na 30 metrze faulowany Rasiak. Okazja dla Warty.

14
    Marciniak wysunął piłkę do Nowaka, jednak ten strzelając na bramkę uderzył w słupek. Piłka po drodze musnęła obrońcę Jaroty.

15
    Trzeci rzut rożny z rzędu dla Warty, jednak bez efektu.

17
    Wymuszona zmiana w drużynie gości. Za kontuzjowanego Scherfchena wszedł Goliński.

20
    Rzut rożny dla Warty.

20
    Na trybunie gości około 100 kibiców Warty Poznań.

21
    Kolejny rzut rożny dla Warty.

22
    Spotkanie stoi na niskim poziomie, atakuje głównie Warta Poznań, jednak bezskutecznie.

25
    Jeden z niewielu ataków Jaroty, jednak obrońcy Warty na posterunku.

25
    Piękny Strzał Grzegorza Rasiaka, jednak Szymański wyciągnął się jak struna.

26
    Strzał Golińskiego po ziemi, jednak obrońcy Jaroty wyjaśniają sytuację. Kontratak Jaroty nieskuteczny.

29
    Karol Danielak (Jarota) na spalonym.

30
    W środku pola faulowany Ngamayama. Rozpocznie Warta od rzutu wolnego.

31
    Kolejny spalony Warty Poznań.

33
    Rzut karny dla Jaroty. Faulowany Pawlak.

34
    Gol dla Jaroty!
    KRZYSZTOF BARTOSZAK pewnie wykorzystuje rzut karny i gospodarze prowadzą 1:0.

38
    Podanie do Rasiaka, jednak Szymański zdołał go uprzedzić i złapać piłkę.

38
    Sędzia odgwizdał faul na zawodniku Jaroty. Rzut wolny.

39
    Zawodnik Warty wybija piłkę z linii bramkowej! Kontuzjowany jeden z zawodników gospodarzy, leży w polu karnym. Będzie konieczna pomoc masażysty.

43
    Faulowany Antkowiak. Rzut wolny dla Jaroty z 25 metrów.

44
    Obrońcy Warty wybijają piłkę na rzut rożny.

45
    Sędzia dolicza 2 minuty.

45
    Żółta kartka dla Kieliby za faul.

45+1
    Olszewski faulowany przez Kocota. Rzut wolny dla Jaroty.

45+3
    Faulowany Goliński (Warta).

45+3

Mimo przewagi Warty to Jarota może cieszyć się z jednobramkowej przewagi. Do Jarocina wracamy za 15 minut.

46

46
    Zmiana w drużynie gości. Za Piceluka pojawił się Ciarkowski.

46
    Faulowany w środku pola Oczkowski.

48
    Żółta kartka dla Bartoszaka za niesportowe zachowanie.

50
    Prostopadłe podanie do Rasiaka, jednak niebezpieczną sytuację zażegnuje Szymański pewnie łapiąc piłkę w rękawice.

51
    Nowak zagrywa piłkę ręką.

54
    Gol dla Warty!
    Nowak wykłada piłkę Ciarkowskiemu, który pokonuje z bliskiej odległości Szymańskiego. Jarota – Warta 1:1!

54
    Zmiana w drużynie gospodarzy, na boisku za Pawlaka pojawił się grający z numerem 11 Stokowski.

55
    Początek drugiej połowy zdecydowanie lepszy w wykonaniu Warty.

58
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Danielaka pojawił się Olejniczak.

60
    Drugiego gola strzela CIARKOWSKI, który to z bliskiej odległości pokonuje Szymańskiego! Jarota – Warta 1:2!

64
    Zamieszanie w polu karnym i nieporadność obrońców Jaroty wykorzystuje RASIAK! Jarota – Warta 1:3!

64
    Trener Jaroty próbuje zmienić sytuacje na boisku. Za Nawrockiego wchodzi Czabański.

65
    Żółtą kartką za zagranie piłki ręką ukarany Jasiński.

70
    Na spalonym zawodnik Jaroty Jarocin.

71
    Zmiana w drużynie gości. Za Nowaka wchodzi Czerniejewicz.

72
    Na spalonym zawodnik Warty Poznań.

73
    Czwarta i ostatnia zmiana w drużynie Jaroty. Za Antkowiaka pojawia się grający z numerem 16. Kamiński.

74
    Ciarkowski na spalonym.

79
    Faulowany Kamiński. Rzut wolny dla gospodarzy.

79
    Wykonujący rzut wolny Wojciechowskiego (Jarota) trafia w boczną siatkę bramki!

84
    Faulowany zawodnik Jaroty na wysokości 16 metra, jednak rzut wolny wykonany nieskutecznie.

87
    Tempo meczu zdecydowanie spadło. Warta kontroluje spotkanie.

88
    Dośrodkowanie Czabańskiego, jednak Bartoszak niecelnie uderza głową.

90+1
    Uderzenie Wojciechowskiego w kierunku krótkiego rogu okazało się niecelne. Beser od bramki.

90+3

Podsumowując spotkanie śmiało można powiedzieć, że Warta pokonała Jarotę w 10 minut. Dwie bramki Ciarkowskiego w 54 i 60 minucie oraz gol Rasiaka w 64 minucie pozwoliły nie tylko na odrobienie strat z pierwszej połowy, ale na wygraną.

Warta Poznań po tym spotkaniu przesunie się na pierwsze miejsce z dorobkiem 6 punktów, wyprzedzając korzystniejszym bilansem bramek drużynę Rakowa. Jarota Jarocin bez zdobytego punktu z uwagi na najgorszy bilans bramkowy (1-6) zajmować będzie ostatnie miejsce w tabeli.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. (16:55:15)

Janek

Gole: 34. Bartoszak (kar.) – 54. Ciarkowski, 60. Ciarkowski, 64. Rasiak

Kartki:   45. Kieliba (JAR), 48. Bartoszak (JAR) – 65. Jasiński (WAR)

Jarota Jarocin: 12. Szymański – 6. Oczkowski, 3. Kieliba, 17. Garbarek, 5. Filipiak, 15. Pawlak (54 min. 11. Stokowski), 2. Nawrocki (64min. 7. Czabański), 4. Wojciechowski, 8. Danielak (58min. 19. Olejniczak), 20. Antkowiak (73min. 16. Kamiński), 9. Bartoszak
    Warta Poznań: 93. Beser – 21. Kocot, 3. Ł. Jasiński, 16. Ngamayama , 6. D. Jasiński, 13. Bartkowiak, 2. Scherfchen (17 min. 19. Goliński), 14. Nowak (71min. 25. Czerniejewicz), 11. Piceluk (46min. 20. Ciarkowski), 17. Marciniak, 9. Rasiak

Sędziowie: Tomasz Tobiański (główny) – Andrzej Szerszeń, Dariusz Bohonos (Gdańsk)