Olimpia G. – Puszcza 3:1 (koniec) | Stomil – Dolcan 1:1 (koniec) | GKS T. – ROW Rybnik 2:2 (koniec)
Flota – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Arka 2:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
1:1 (0:1)
Dolcan Ząbki
Sobota 10.08.2013, 17:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga

Remis w Olsztynie. Stomil – Dolcan 1:1. Goście prowadzenie objęli w 23 minucie za sprawą Grzegorza Piesio. Wyrównanie padło w minucie 76, kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Paweł Głowacki. (18:59:03)

Kibiców Dolcanu zapraszamy na stronę dolcan-zabki.pl – serwis tworzony przez kibiców dla kibiców.

90+2
    Kartka też dla Grzelaka.

90+2
    Kucharski napomniany "żółtkiem".

90
    3 minuty dłużej potrwa mecz w Olsztynie.

88
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Prejs.

87
    Po dobrej akcji Stomilu, źle dośrodkowuje Bartosz Papka.

85
    Obserwujemy znakomity mecz i emocjonująca końcówkę w Olsztynie!

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Kaźmierowski.

80
    Bardzo groźna akcja Dolcanu i olbrzymie szczęście Olsztynian przed własną bramką!

79
    Bez zagrożenia po tym kornerze.

79
    Rzut rożny dla Olsztynian.

76
    Gol dla Stomilu!

Stomil zdobywa gola wyrównującego! Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego PAWŁA GŁOWACKIEGO!

76
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Mazek, na boisku pojawia się Ryndak.

76
    Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego.

74
    Ładny strzał Pawła Łukasika, piłka przelatuje tuż obok słupka!

73
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Michałowski.

67
    Fatalne uderzenie Pawła Łukasika. W Olsztynie nadal 0:1.

67
    Rzut wolny i szansa dla Stomilu.

67
    Figiel ukarany za faul na Jeglińskim.

65
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Figiel.

65
    Kamil Hempel ukarany żółtą kartką za faul.

65
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Bzdęga, na boisku pojawia się Papka.

63
    Groźny strzał Grzegorza Lecha i dobra interwencja Leszczyńskiego.

61
    Groźny kontratak Dolcanu, ale będzie tylko rzut rożny.

60
    Dośrodkowanie w pole karne i na przedpolu nienagannie Leszczyński.

60
    Rzut wolny dla Stomilu, do bramki jednak daleko.

53
    Dobrze przed własną bramką defensorzy Stomilu.

53
    Rzut rożny dla gości.

51
    Paweł Głowacki otrzymuje żółtą kartkę za faul na Grzegorzu Piesio.

50
    Znakomita sytuacja Stomilu! Lewą flanką podciągnął Tomasz Bzdęg, dośrodkował, a Grzegorz Lech strzałem z woleja minimalnie chybił!

49
    Strzał z 20 metrów Łukasza Jeglińskiego zbyt słaby by zaskoczyć bramkarza Dolcanu.

46
    Bez zmian w obu ekipach.

46

Do przerwy na Stadionie OSiR-u w Olsztynie prowadzą goście. Jedyną bramkę, w 23 minucie meczu zdobył Grzegorz Piesio. Wracamy za około kwadrans.

45
    Minute dłużej pograją oba zespoły w pierwszej części meczu.

41
    Ładny, lecz niecelny strzał na bramkę gości Pawła Łukasika.

40
    Po strzale Rafała Grzelaka rzut rożny dla gości.

40
    Rzut wolny dla Dolcanu. Około 30 metrów do bramki Skiby.

36
    Mecz zdecydowanie się wyrównał. Goście powoli przejmują środek boiska.

32
    Wprost w ręce Leszczyńskiego strzelił Łukasik.

31
    Może być groźnie. Piłkarze Stomilu będą bić rzut wolny z okolic 20 metra.

29
    Korner nie przyniósł żadnego zagrożenia przed bramką Skiby.

28
    Po groźnej wrzutce w pole karne Olsztynian mamy rzut rożny dla gości.

24
    To Stomil dziś groźnie atakuje, ale bramkę zdobywa Dolcan.

23
    Gol dla Dolcanu!

Strzelcem bramki GRZEGORZ PIESIO.

21
    Szybka akcja Stomilu prawą stroną boiska, wrzutka w pole karne, ale Grzegorz Lech oddaje zbyt słaby strzał.

18
    Zjawiński ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu Stomilu Olsztyn.

15
    Świetna sytuacja gości! Bartosz Osoliński wpadł w pole karne, uderzył na bramkę, ale jego strzał z najwyższym trudem wypiąstkował Skiba!

11
    Stomil od początku bojowo ruszył na rywala. To Olsztynianie dyktują warunki gry.

10
    Bardzo groźne dośrodkowanie w pole karne Stomilu, ale Kamil Mazek nie przejmuje piłki.

6
    Jegliński ukarany za faul.

6
    Wrzutka w pole karne Lecha i Głowacki główkuje wprost w bramkarza.

5
    Rzut rożny dla Stomilu.

4
    W pole karne wrzucał Pieso, jednak na przedpolu piłkę wyłapał Skiba.

3
    Z 16 metra tuż nad poprzeczką uderza Tomasz Bzdęga! Pierwsze ostrzeżenie dla defensywy Dolcanu!

2
    Grzegorz Lech zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Zawodnicy obu klubów są już na boisku. Warunki do gry będą dziś trudne z powodu padającego deszczu.

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Hempel, Kucharski – Głowacki, Jegliński, Kun, Lech, Bzdęga – Łukasik.

Dolcan Ząbki: Leszczyński – Klepczarek, Grzelak, Jakubik, Matuszek – Piesio, Osoliński, Tarnowski, Zjawiński, Wiśniewski – Mazek.

Sędziowie: .

Dla kogo okaże się zwycięska? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu w Olsztynie.

Gospodarze tego meczu mają na swoim koncie dwa domowe remisy. Z mocną Arką Gdynia oraz beniaminkiem rozgrywek Energetykiem ROW-em Rybnik. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę od godz. 17 wszystkie przedmeczowe kalkulacje pójdą w zapomnienie i zacznie się walka na całego.

Lider rozgrywek wybiera się do Olsztyna na mecz z miejscowym Stomilem. I bezsprzecznie jest faworytem tej konfrontacji. Do tej pory zanotował dwie dość przekonywujące zwycięstwa.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

PeZet

Gole: 76. Głowacki – 23. Piesio

Kartki:   6. Jegliński (OLS), 51. Głowacki (OLS), 65. Hempel (OLS), 90+2. Kucharski (OLS) – 18. Zjawinski (DOL), 67. Figiel (DOL), 90+2. Grzelak (DOL)

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Hempel, Kucharski – Głowacki, Jegliński, Kun (73 Michałowski), Lech (84 Kaźmierowski), Bzdęga (65 Papka) – Łukasik.
    Dolcan Ząbki: Leszczyński – Klepczarek, Grzelak, Jakubik, Matuszek – Piesio, Osoliński, Tarnowski (88 Prejs), Zjawiński (65 Figiel), Wiśniewski – Mazek (76 Ryndak).