Olimpia G. – Puszcza 3:1 (koniec) | Stomil – Dolcan 1:1 (koniec) | GKS T. – ROW Rybnik 2:2 (koniec)
Flota – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Arka 2:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
1:1 (0:1)
Dolcan Ząbki
Sobota 10.08.2013, 17:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Lider rozgrywek wybiera się do Olsztyna na mecz z miejscowym Stomilem. I bezsprzecznie jest faworytem tej konfrontacji. Do tej pory zanotował dwie dość przekonywujące zwycięstwa.

Gospodarze tego meczu mają na swoim koncie dwa domowe remisy. Z mocną Arką Gdynia oraz beniaminkiem rozgrywek Energetykiem ROW-em Rybnik. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę od godz. 17 wszystkie przedmeczowe kalkulacje pójdą w zapomnienie i zacznie się walka na całego.

Dla kogo okaże się zwycięska? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu w Olsztynie.

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Hempel, Kucharski – Głowacki, Jegliński, Kun, Lech, Bzdęga – Łukasik.

Dolcan Ząbki: Leszczyński – Klepczarek, Grzelak, Jakubik, Matuszek – Piesio, Osoliński, Tarnowski, Zjawiński, Wiśniewski – Mazek.

Sędziowie: .

Zawodnicy obu klubów są już na boisku. Warunki do gry będą dziś trudne z powodu padającego deszczu.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Grzegorz Lech zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

3
    Z 16 metra tuż nad poprzeczką uderza Tomasz Bzdęga! Pierwsze ostrzeżenie dla defensywy Dolcanu!

4
    W pole karne wrzucał Pieso, jednak na przedpolu piłkę wyłapał Skiba.

5
    Rzut rożny dla Stomilu.

6
    Wrzutka w pole karne Lecha i Głowacki główkuje wprost w bramkarza.

6
    Jegliński ukarany za faul.

10
    Bardzo groźne dośrodkowanie w pole karne Stomilu, ale Kamil Mazek nie przejmuje piłki.

11
    Stomil od początku bojowo ruszył na rywala. To Olsztynianie dyktują warunki gry.

15
    Świetna sytuacja gości! Bartosz Osoliński wpadł w pole karne, uderzył na bramkę, ale jego strzał z najwyższym trudem wypiąstkował Skiba!

18
    Zjawiński ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu Stomilu Olsztyn.

21
    Szybka akcja Stomilu prawą stroną boiska, wrzutka w pole karne, ale Grzegorz Lech oddaje zbyt słaby strzał.

23
    Gol dla Dolcanu!

Strzelcem bramki GRZEGORZ PIESIO.

24
    To Stomil dziś groźnie atakuje, ale bramkę zdobywa Dolcan.

28
    Po groźnej wrzutce w pole karne Olsztynian mamy rzut rożny dla gości.

29
    Korner nie przyniósł żadnego zagrożenia przed bramką Skiby.

31
    Może być groźnie. Piłkarze Stomilu będą bić rzut wolny z okolic 20 metra.

32
    Wprost w ręce Leszczyńskiego strzelił Łukasik.

36
    Mecz zdecydowanie się wyrównał. Goście powoli przejmują środek boiska.

40
    Rzut wolny dla Dolcanu. Około 30 metrów do bramki Skiby.

40
    Po strzale Rafała Grzelaka rzut rożny dla gości.

41
    Ładny, lecz niecelny strzał na bramkę gości Pawła Łukasika.

45
    Minute dłużej pograją oba zespoły w pierwszej części meczu.

Do przerwy na Stadionie OSiR-u w Olsztynie prowadzą goście. Jedyną bramkę, w 23 minucie meczu zdobył Grzegorz Piesio. Wracamy za około kwadrans.

46

46
    Bez zmian w obu ekipach.

49
    Strzał z 20 metrów Łukasza Jeglińskiego zbyt słaby by zaskoczyć bramkarza Dolcanu.

50
    Znakomita sytuacja Stomilu! Lewą flanką podciągnął Tomasz Bzdęg, dośrodkował, a Grzegorz Lech strzałem z woleja minimalnie chybił!

51
    Paweł Głowacki otrzymuje żółtą kartkę za faul na Grzegorzu Piesio.

53
    Rzut rożny dla gości.

53
    Dobrze przed własną bramką defensorzy Stomilu.

60
    Rzut wolny dla Stomilu, do bramki jednak daleko.

60
    Dośrodkowanie w pole karne i na przedpolu nienagannie Leszczyński.

61
    Groźny kontratak Dolcanu, ale będzie tylko rzut rożny.

63
    Groźny strzał Grzegorza Lecha i dobra interwencja Leszczyńskiego.

65
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Bzdęga, na boisku pojawia się Papka.

65
    Kamil Hempel ukarany żółtą kartką za faul.

65
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Figiel.

67
    Figiel ukarany za faul na Jeglińskim.

67
    Rzut wolny i szansa dla Stomilu.

67
    Fatalne uderzenie Pawła Łukasika. W Olsztynie nadal 0:1.

73
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Michałowski.

74
    Ładny strzał Pawła Łukasika, piłka przelatuje tuż obok słupka!

76
    Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego.

76
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Mazek, na boisku pojawia się Ryndak.

76
    Gol dla Stomilu!

Stomil zdobywa gola wyrównującego! Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego PAWŁA GŁOWACKIEGO!

79
    Rzut rożny dla Olsztynian.

79
    Bez zagrożenia po tym kornerze.

80
    Bardzo groźna akcja Dolcanu i olbrzymie szczęście Olsztynian przed własną bramką!

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Kaźmierowski.

85
    Obserwujemy znakomity mecz i emocjonująca końcówkę w Olsztynie!

87
    Po dobrej akcji Stomilu, źle dośrodkowuje Bartosz Papka.

88
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Prejs.

90
    3 minuty dłużej potrwa mecz w Olsztynie.

90+2
    Kucharski napomniany "żółtkiem".

90+2
    Kartka też dla Grzelaka.

Kibiców Dolcanu zapraszamy na stronę dolcan-zabki.pl – serwis tworzony przez kibiców dla kibiców.

Remis w Olsztynie. Stomil – Dolcan 1:1. Goście prowadzenie objęli w 23 minucie za sprawą Grzegorza Piesio. Wyrównanie padło w minucie 76, kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Paweł Głowacki. (18:59:03)

PeZet

Gole: 76. Głowacki – 23. Piesio

Kartki:   6. Jegliński (OLS), 51. Głowacki (OLS), 65. Hempel (OLS), 90+2. Kucharski (OLS) – 18. Zjawinski (DOL), 67. Figiel (DOL), 90+2. Grzelak (DOL)

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Hempel, Kucharski – Głowacki, Jegliński, Kun (73 Michałowski), Lech (84 Kaźmierowski), Bzdęga (65 Papka) – Łukasik.
    Dolcan Ząbki: Leszczyński – Klepczarek, Grzelak, Jakubik, Matuszek – Piesio, Osoliński, Tarnowski (88 Prejs), Zjawiński (65 Figiel), Wiśniewski – Mazek (76 Ryndak).