Olympique – Évian TG 2:0 (koniec) | Bastia – Valenciennes 2:0 (koniec) | Nice – Rennes 2:1 (koniec)
Reims – Lille 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Guingamp 1:0 (koniec) | Toulouse – Bordeaux 1:1 (koniec)
Stade de Reims
2:1 (1:0)
Lille OSC
Sobota 17.08.2013, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Drużyna Stade de Reims zasłużenie wygrywa na własnym stadionie z zespołem Lille 2-1. MVP meczu wybieram Fortesa, który stwarzał duże zamieszanie pod bramką przeciwnika. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w Lajfy.com (21:50:30)

90+3
    Korner dla gości, to będzie ostatnia okazja na zdobycie gola dla drużyny Lille.

90+2
    Mavuba zagrał piłkę w pole karne, ale dobrze z bramki wyszedł Agassa i złapał futbolówkę.

Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Faulowany Gueye na własnej połowie.

88
    Gol dla Lille!
    Doskonała akcja Lille! Kilka krótkich podań, w końcu BAŚA wyszedł sam na sam z Agassą i mocną podcinką go pokonał!

85
    Drużyna gospodarzy w ostatnich minutach gry utrzymuje się przy piłce. Zespół Lille jest zamknięty na własnej połowie.

83
    Techniczny strzał Fortesa ląduje w rękawicach bramkarza – pewna interwencja.

81
    Fortes był w polu karnym przeciwnika, jednak nie zdołał oddać strzału.

79
    Od bramki grę wznowi Agassa po nieudanej akcji przeciwnika.

77
    Dobra interwencja Berii na własnej połowie.

75
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Albæk, na boisku pojawia się Cá.

71
    Znakomity przerzut na drugą część boiska do Fortesa.

70
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Balmont, na boisku pojawia się Mendes.

67
    Gol dla Reims!
    Bramkę zdobył GLOMBARD, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i ładnym strzałem go pokonał.