Trabzonspor – Rizespor 2:1 (koniec)
Trabzonspor
2:1 (1:1)
Çaykur Rizespor
Poniedziałek 26.08.2013, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu (Trabzon) • Turecka Süper Lig

Koniec! Po 90. minutach Trabzonspor zdobywa trzy punkty wygrywając 2:1. Pierwszą bramką dla gospodarzy strzelił Adrian Mierzejewski. Do wyrównania doszło w 40. minucie, gola strzelił Kose. Bramkę na wagę 3. punktów zdobył Malouda.

88
    Trabzonspor mądrze gra z dala od swojego pola karnego.

86
    Na spalony złapany został Kose.

85
    Przerwanie dogodnej akcji Rizesporu przez Colmana i piłkarz gospodarzy został ukarany żółtą kartką.

84
    Żółta kartka dla obrońcy gości. Ukarany został Özmen.

83
    Ależ uderzenie Sylvestra. Jego uderzenie z 25. metra spada na górną siatkę!

80
    Dośrodkowanie w pole karne Depetrisa, ale wyżej od Kose wyskoczył Zokora i wybił futbolówkę.

79
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

78
    Korner dla gości.

77
    Łatwa strata Erdoğana i z kontrą wyszli goście, ale podanie Adnana do napastników nie przeszło przez Zokore.

76
    Rzut z autu dla Trabzonsporu na wysokości pola karnego gości.

74
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za strzelca pierwszej bramki wchodzi Erdoğan.