Man Utd – Bayer 4:2 (koniec) | Sociedad – Szachtar 0:2 (koniec) | Galatasaray – Real Madryt 1:6 (koniec)
Kopenhaga – Juventus 1:1 (koniec) | Benfica – Anderlecht 2:0 (koniec) | Olympiakos – PSG 1:4 (koniec)
Bayern – CSKA Mos. 3:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Man City 0:3 (koniec)
Galatasaray SK
1:6 (0:1)
Real Madryt
Wtorek 17.09.2013, 20:45Liga Mistrzów UEFA

Najlepszym graczem tego spotkanie oczywiście był Cristiano Ronaldo. Strzelec trzech bramek i autor jednej asysty. (22:45:20)

Po bardzo jednostronnym spotkaniu zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna Realu Madryt! Królewscy upokorzyli swoich rywali pokonując ich aż 6:1! Galatasaray w drugiej połowie meczu kompletnie nie istniał! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejce relacje live w portalu lajfy.com!

90+2
    Bruma wymanewrował kilku graczy Królewskich, ale świetną akcję zakończył słabym strzałem!

90+1
    Gol dla Realu!
    Kolejny kontratak Realu! Benzema zagrał do CRISTIANO RONALDO, który minął trzech rywali i wpakował piłkę do siatki! Cudowna, przepiękna akcja Portugalczyka na małej przestrzeni!

89
    Za chwilę dowiemy się o ile zostało przedłużone to spotkanie przez sędziego.

87
    Królewscy starają się uspokoić grę. Bardzo widoczny po wejściu na boisko jest Gareth Bale

86
    W ostatnich minutach zdecydowanie zaatakowali gospodarze, którzy chcą poprawić wynik tego spotkania, który jest dla nich bardzo niekorzystny.

85
    Riera fauluje Bale'a i zostaje ukarany żółtą kartką za to przewinienie.

84
    Gol dla Galatasaray! Bramka honorowa dla Galatasaray! Dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę zamienia UMUT BULUT! Warto dodać, że w tej sytuacji zawodnika gospodarzy nie upilnował Pepe.

81
    Cudowna akcja Królewskich! Bale zagrał w pole karne do Ronaldo, który wyłożył piłkę BENZEMIE, który z 2. metrów wpakował piłkę do pustej bramki!

80
    Ostanie dziesięć minut tego spotkania. Zwycięzca tego spotkania już dawno został wyłoniony, jednak gospodarze muszą uważać żeby nie stracić więcej bramek.

78
    Zmiana w drużynie Galatasaray SK: z boiska schodzi Burak Yilmaz, na boisku pojawia się Bulut.

77
    Bruma zdecydował się na strzał z okolic 30. metra, ale piłka w zdecydowanej odległości minęła bramkę Lopeza.

76
    Amrabat starał się przedrzeć środkiem boiska, ale został powstrzymany przez stoperów Realu. Przy piłce ponownie Królewscy.

74
    Królewscy długo starają się budować każdy atak pozycyjny, mimo wysokiego prowadzenia Realu kibice Galaty cały czas prowadzą żywy doping.

73
    Kolejna znakomita okazja dla Realu! Ronaldo wygrywa zgrywa piłkę głową do Benzemy, który wyłożył ją Bale'owi. Jednak bardzo dobrze interweniuje Muslera!

72
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Modrić, na boisku pojawia się Illarramendi.

70
    Z boiska wieje nudą. Królewscy w pełni kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń. Galata nie jest w stanie przedrzeć się pod bramkę Diego Lopeza.
    Gole: 84. Bulut – 33. Isco, 54. Benzema, 63. Ronaldo, 66. Ronaldo, 81. Benzema, 90+1. Ronaldo

Kartki:   66. Amrabat (GAL), 85. Riera (GAL) – 44. Pepe (REA)

Galatasaray SK: Muslera – Riera, Noukeu, Chedjou, Eboue – Baytar (62. Bruma), Felipe Melo, Selcuk Inan – Burak Yilmaz (78. Bulut), Drogba (46. Amrabat), Sneijder
    Real Madryt: Casillas (14. Lopez) – Arbeloa, Pepe, Ramos, Carvajal – Khedira, Isco (64. Bale), Modrić (72. Illarramendi), Di Maria, Ronaldo – Benzema

Sędziowie: Mark Clattenburg (Anglia)