Man Utd – Bayer 4:2 (koniec) | Sociedad – Szachtar 0:2 (koniec) | Galatasaray – Real Madryt 1:6 (koniec)
Kopenhaga – Juventus 1:1 (koniec) | Benfica – Anderlecht 2:0 (koniec) | Olympiakos – PSG 1:4 (koniec)
Bayern – CSKA Mos. 3:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Man City 0:3 (koniec)
FC Kopenhaga
1:1 (1:0)
Juventus FC
Wtorek 17.09.2013, 20:45 • Parken • Liga Mistrzów UEFA

Koniec meczu! Niespodziewanie spotkanie Kopenhagi z Juventusem zakończyło się remisem 1:1. W pierwszej połowie to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Jorgensena, który wykorzystał zmieszanie w polu karnym. Jeden punkt Mistrzom Włoch zapewnił Fabio Quagliarella.

90+3
    Tevez mógł zapewnić Juventusowi trzy punkty, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce po dośrodkowaniu De Ceglie.

90+1
    Vidal ostro potraktował rywala za co otrzymał żółtą kartkę.

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania, a Juventus wciąż remisuje z Kopenhagą.

89
    Chiellini gra drugiego napastnika.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Claudemira wchodzi Margreitter.

85
    Pozycja spalona została odgwizdana dla De Ceglie.

84
    Pogba nie przyjął piłki i od bramki rozpocznie Wiland.

83
    Juventus nie schodzi z połowy rywali.

81
    Uderzenie Vidala z dystansu wysoko ponad bramką.

81
    Korner dla Juventusu.

80
    Miękkie dośrodkowanie Vidala w pole karne do Pogby, ale Francuz uderzył za lekko i Toutouh wybił piłkę.

79
    Toutouh melduję się na boisku w miejsce Bolanosa.

77
    Kolejna zmiana w drużynie Juventusu. Za Quagliarelle wchodzi Giovinco.

75
    Pogba zagrywa prostopadłą piłkę do Quagluarelli, ale Włoch był na pozycji spalonej.