Valencia – Swansea 0:3 (koniec) | St. Gallen – Kubań 2:0 (koniec) | Dinamo Z. – Czernomorec 1:2 (koniec)
PSV – Łudogorec 0:2 (koniec) | FC Salzburg – IF Elfsborg 4:0 (koniec) | Standard – Esbjerg 1:2 (koniec)
Waregem – Wigan 0:0 (koniec) | Maribor – Rubin 2:5 (koniec) | Fiorentina – Paços 3:0 (koniec)
Pandurii – Dnipro 0:1 (koniec) | Eintracht – Bordeaux 3:0 (koniec) | Maccabi T.A. – APOEL 0:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Genk 0:1 (koniec) | Thun – Rapid 1:0 (koniec) | Freiburg – Slovan 2:2 (koniec)
Estoril – Sevilla 1:2 (koniec) | Real Betis – Lyon 0:0 (koniec) | Vitoria – Rijeka 4:0 (koniec)
Apollon – Trabzonspor 1:2 (koniec) | Lazio – Legia 1:0 (koniec) | Sheriff – Anży 0:0 (koniec)
Tottenham – Tromsø 3:0 (koniec) | PAOK – Szachtior K. 2:1 (koniec) | Maccabi H. – Alkmaar 0:1 (koniec)
SC Freiburg
2:2 (2:0)
Slovan Liberec
Czwartek 19.09.2013, 21:05 • Mage Solar Stadion we Freiburgu • Liga Europy UEFA

Spotkanie kończy się rezultatem 2:2, co biorąc pod uwagę wydarzenia w trakcie całego meczu, powinno satysfakcjonować obie ekipy. Freiburg wypuścił zwycięstwo z rąk na własne życzenie. Po świetnej pierwszej połowie, w drugich 45 minutach drużyna ta zbyt głęboko się cofnęła, co pozwoliło gościom na wyrównanie, a nawet stworzenie kolejnych okazji do zdobycia gola. Dodatkowo przez niemal 15 minut gospodarze grali w osłabieniu po głupim zachowaniu rezerwowego tej ekipy. MVP uznaję Rabusica, który strzelił gola na wagę punktu dla Slovana na trudnym terenie.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne tylko na lajfy.com! (23:04:03)

90+4
    Piłkę dośrodkowuje Schmid, ta dochodzi do Coquelina, który dopiero co pojawił się na boisku. Niestety dla gospodarzy obok bramki.

90+3
    Jeszcze corner dla Freiburga. Czy niemiecka ekipa zdoła w ostatnich sekundach uszczęśliwić swoich kibiców?

90+2
    Do ataku od razu ruszyli gospodarze. Strzał Krmaša przechodzi obok brami.

90+1
    Szanse na boisku znowu wyrównane. Sędzia odsyła Rybalkę do szatni za faul na Schusterze i drugą żółtą kartkę.

90
    Z boiska schodzi Mehmedi. W jego miejsce Coquelin.

89
    Arbiter wskazuje na rzut rożny dla Slovana, tym razem w rogu Rybalkę zastępuje Šural.

88
    Bardzo aktywny w ostatnich minutach Fleisman. Kolejny jego strzał, tym razem w światło bramki, ale pewnie broni Baumann.

87
    Faulowany Schmid przez Fleismana. Gospodarze wykorzystują każdą dogodną okazję do kupienia chociażby kilku sekund.

86
    Teraz swoich sił próbował Fleisman, ale i jego strzał daleki od doskonałości. Od bramki grę wznowi Bumann.

85
    I tym razem na posterunku defensywa Freiburga, która wybija futbolówkę byle dalej od własnej bramki.

84
    Corner dla gości. Do piłki znowu podchodzi Rybalka.

83
    Okazja dla Slovana, na uderzenie zdecydował się Pavelka, ale dobrze blokują obrońcy.

82
    Sorg przewracany przez Šurala.

81
    Napór gości trwa, prawie całą drużyną bronią się już zawodnicy niemieckiej drużyny.