Valencia – Swansea 0:3 (koniec) | St. Gallen – Kubań 2:0 (koniec) | Dinamo Z. – Czernomorec 1:2 (koniec)
PSV – Łudogorec 0:2 (koniec) | FC Salzburg – IF Elfsborg 4:0 (koniec) | Standard – Esbjerg 1:2 (koniec)
Waregem – Wigan 0:0 (koniec) | Maribor – Rubin 2:5 (koniec) | Fiorentina – Paços 3:0 (koniec)
Pandurii – Dnipro 0:1 (koniec) | Eintracht – Bordeaux 3:0 (koniec) | Maccabi T.A. – APOEL 0:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Genk 0:1 (koniec) | Thun – Rapid 1:0 (koniec) | Freiburg – Slovan 2:2 (koniec)
Estoril – Sevilla 1:2 (koniec) | Real Betis – Lyon 0:0 (koniec) | Vitoria – Rijeka 4:0 (koniec)
Apollon – Trabzonspor 1:2 (koniec) | Lazio – Legia 1:0 (koniec) | Sheriff – Anży 0:0 (koniec)
Tottenham – Tromsø 3:0 (koniec) | PAOK – Szachtior K. 2:1 (koniec) | Maccabi H. – Alkmaar 0:1 (koniec)
PAOK Saloniki
2:1 (0:0)
Szachtior Karaganda
Czwartek 19.09.2013, 21:05 • Stadio Toumba, Saloniki • Liga Europy UEFA

Koniec meczu! Po 90. minutach to PAOK zdobywa trzy punkty. Choć to drużyna gości wyszła pierwsza na prowadzenie. Bramkę dla Szachtiora strzelił Canas, który wykorzystał rzut karny. Na dziesięć minut przed końcem było już 1:1, a na 2:1 w ostatniej minucie spotkania strzelił Vukić.

90+2
    Gol dla PAOK-u!
    Ostatnie sekundy meczy, PAOK gra w przewadze i ZVONIMIR VUKIĆ strzela! Niesamowita zmiana wyniku. Od 0:1 do 2:1! Napastnik PAOK-u najwyżej wyskoczył w polu karnym i pewnym strzałem głową pokonał Mokina.

90
    Rzut wolny dla PAOK.

89
    Khizhnichenko schodzi z boiska. W jego miejsce na murawie pojawia się Zenkovich.

88
    Poryvaev otrzymuje drugą żółtą kartkę, tym razem za faul na Vukiciu. PAOK gra w przewadze.

86
    Korner dla gospodarzy.

85
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku melduje się Vukić w miejsce Ninisa.

84
    Ostra walka w środku pola.

82
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Finonchenko na boisku melduje się Bayzhanov.

80
    Tarasov został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

79
    Khizhnichenko szybko chciał odpowiedzieć na bramkę gospodarzy, ale strzelał niecelnie.

77
    Centra z lewej strony na drugi słupek, akcję zamykał STEFANOS ATHANASIADIS, który pewnym strzałem doprowadza do remisu.