1
7 3 4
Niedziela 22.09.2013, 05:12WTA Seul - Hana Bank Korea Open (kort twardy)

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 05:00.

Już w niedzielę nad ranem Agnieszka Radwańska zagra w finale turnieju na twardych kortach w Seoulu! Przeciwniczką Polki będzie Rosjanka – Anatasija Pawluczenkowa!

Zapowiada się ciekawe spotkanie o dużą stawkę. Agnieszka Radwańska w tym turnieju nie przegrała nawet seta! Pokonała po kolei Cadantu, Cabeza Candela, Dushevine oraz w półfinale Arruabarrene, wszystkie wyniki to 2:0, a także bardzo mało straconych gemów! Radwańska jest w bardzo dobrej formie.

Rosjanka w tym turnieju oddała rywalkom tylko 1 seta, dokładniej w pierwszy meczu wygrała 2:1 z Mediną. Następnie po kolei pokonywała Lee, Begu oraz w półfinale Włoszkę Schiavone. W tym meczu Rosjanka wygrała dwa sety, oba w tiebreakach! Radwańska jak i Pawluczenkowa bardzo dobrze grają tutaj w Korei, będzie ciekawy finał.

Mecz pomiędzy Polką a Rosjanką to będzie szansa na rewanż dla Pawluczenkowej. Obie tenisistki spotkały się niedawno, ponieważ w dopiero co zakończonym US Open. Wtedy lepsza okazała się Polka, pokonała rywalkę 2:0 (6:4, 7:6). Nie był to łatwy mecz dla Radwańskiej i ten finał z pewnością także nie będzie.

Turniej w Seoulu nie jest zbyt mocno obsadzony. Najwyżej rozstawioną zawodniczką jest Radwańska. Pawluczenkowa w tym turnieju rozstawiona jest z trójką. W turnieju grała jeszcze nr 2 – Maria Kirilenko, lecz Rosjanka odpadła w drugiej rundzie.

W poprzednim roku w tym turnieju nie występowała ani Radwańska, ani Pawluczenkowa. Zapowiada się ciekawy finał, warto wstać rano i śledzić spotkanie na lajfach. Na spotkanie zapraszam już od 5 rano, wtedy obie zawodniczki powinny wyjść na rozgrzewkę.

Obie zawodniczki już na korcie, za chwilę rozpoczną rozgrzewkę.

Radwańska i Pawluczenkowa zakończyły już rozgrzewkę. Za chwilę zaczynamy finał WTA w Seoulu!

0:0
    Mecz się właśnie rozpoczął..

0-15
    Podwójny błąd serwisowy Radwańskiej na początek.

1:0
    Dobre dojście do siatki i rywalka wyrzuca piłkę w aut! Pierwszy gem w tym pojedynku dla Polki.

15-0
    Trzy ataki Pawluczenkowej, ale to Radwańska wygrywa punkt po świetnym odegraniu z forehandu na ciało rywalki.

30-0
    Znów Rosjanka w ataku, jednak bardzo lekki smecz tyłem i świetne odegranie Radwańskiej po odkrytą część kortu!

30-15
    Rosjanka użyła dropshota, Radwańska odegrała, jednak Pawluczenkowa sprytnie zagrała na linię końcową i Polka w tej piłce nie miała już szans.

40-15
    Świetne zagranie Agnieszki do narożnika i Pawluczenkowa odgrywa w siatkę! 2 breakpointy dla Polki!

40-30
    Próba sprytnego skrótu w wykonaniu Radwańskiej, ale piłka zatrzymuje się na taśmie.

2:0
    Podwójny błąd serwisowy Rosjanki! Przełamanie na korzyść Radwańskiej!

0-15
    Świetnym forehandem po linii popisała się teraz Pawluczenkowa.

0-30
    Radwańska z łatwej piłki odgrywa w siatkę.

15-30
    Dobry serwis z rotacją Agnieszki. Rywalka returnuje w aut.

15-40
    Błąd Agnieszki w tym, że zaprosiła rywalkę do siatki, potem próbowała loba, ale Pawluczenkowa nie dała się zaskoczyć i zakończyła akcję mocnym smeczem.

30-40
    Rosjanka z backhandu w aut! Jeszcze jedna szansa na przełamanie.

40-40
    As Radwańskiej!

A-40
    Kolejny dobry serwis Agnieszki, Pawluczenkowa odgrywa poza linię boczną!

3:0
    Radwańska znów zaskoczyła swoją rywalkę serwisem, tym razem Rosjanka odbiera w siatkę! Gem dla Polki, obroniła dwa breakpointy!

15-0
    Podwójny błąd serwisowy Pawluczenkowej!

30-0
    Backhand po linii Rosjanki, lecz piłka zatrzymuje się na siatce.

30-15
    Świetnie serwisem przycelowała teraz Pawluczenkowa!

30-30
    Długa wymiana zakończona odegraniem Radwańskiej z forehandu w siatkę.

40-30
    Próba skrótu w wykonaniu Pawluczenkowej, Radwańska bez problemu doszła i odegrała fenomenalnie!

40-40
    Popisowa akcja Rosjanki. Świetny serwis, wolej i smecz!

40-A
    Dobry serwis Rosjanki, return Polki zatrzymał się na taśmie.

3:1
    Jest pierwszy gem dla Pawluczenkowej! Zakończyła go świetnym forehandem po skosie.

0-15
    Dobra akcja Rosjanki zakończona smeczem przy siatce.

0-30
    Radwańska postanowiła dojść do siatki, świetnie to wykorzystała rywalka, która w odpowiednim momencie minęła ją z backhandu.

0-40
    Trzy szanse na przełamanie dla Rosjanki!

3:2
    Świetny lob Pawluczenkowej! Przełamanie na korzyść Rosjanki, gem na czysto.

0-15
    Forehand Agnieszki w siatkę.

15-15
    Skrót Radwańskiej i Pawluczenkowa odgrywa w aut.

30-15
    Świetny return Agnieszki!

40-15
    Pawluczenkowa łatwą piłkę wyrzuca poza linię boczną! Dwa breakpointy dla Polki!

40-30
    As Rosjanki! Pierwszy w świetnym stylu obroniony.

40-40
    Świetne zagranie Pawluczenkowej forehandem, w sam narożnik.

40-A
    As Rosjanki! Świetny, wyrzucający serwis!

3:3
    Serwis do środka i Radwańska odgrywa w siatkę! Gem dla Rosjanki.

0-15
    Forehand Agnieszki ląduje metr za linią boczną.

15-15
    Świetny serwis prosto w linię środkową! As!

30-15
    Minimalna pomyłka z backhandu Rosjanki.

40-15
    Dobry return Rosjanki, świetne odegranie Polki i rywalka myli się z woleja! Trafia w siatkę.

40-30
    Świetny backhand Pawluczenkowej ląduje w narożniku kortu.

4:3
    Pawluczenkowa z backhandu w siatkę! Gem dla Polki.

0-15
    Bardzo dobrze rozegrana akcja przez Rosjankę zakończona stop-wolejem przy siatce.

15-15
    Skrót Pawluczenkowej zatrzymuje się na siatce. Słaba próba..

15-30
    Dobry serwis wewnętrzny Pawluczenkowej.

15-40
    Kiepskie odegranie Radwańskiej, piłka w siatce.

4:4
    Gem dla Pawluczenkowej! Rosjanka utrzymuje swój serwis.

0-15
    Świetny forehand Rosjanki po skosie.

15-15
    Radwańska odpowiada świetnym serwisem. Doszła do siatki, odegrała teoretycznie łatwym wolejem, ale rywalka odczuła intencje. Szczęście, że wyrzuca piłka minimalnie za linię końcową.

15-30
    Radwańska odgrywa prosto na rakietę rywalki, która jest przy siatce..

30-30
    Bomba Pawluczenkowej z forehandu po linii. Szczęście, że minimalnie chybiła, bo Radwańska była bez szansa w odbiorze.

30-40
    Dobre zagranie kątowe Rosjanki, Radwańska odgrywa poza linię boczną. Breakpoint!

40-40
    Pawluczenkowa popełnia prosty błąd z backhandu, piłka ląduje za linię końcową.

A-40
    Świetna akcja Rosjanki, ganiała po korcie strasznie Radwańską, ale w najłatwiejszym zagraniu przy siatce się pomyliła!

40-40
    Dobre zagranie Rosjanki, Radwańska z forehandu w siatkę.

40-A
    Świetny skrót Rosjanki! Breakpoint.

4:5
    Bardzo ważną piłkę przy siatce wygrywa Pawluczenkowa i przełamuje Polkę!

4:5
    Rosjanka będzie serwować po seta, mimo tego, że przegrywała w tym secie już 0:3.

0-15
    Świetnym odegraniem Pawluczenkowa zaskoczyła Radwańską.

0-30
    Prosty błąd z forehandu "Isi", piłka w siatce.

15-30
    Punkt dla Radwańskiej!

30-30
    Pawluczenkowa wyrzuca swój backhand po linii za boczną linię!

40-30
    Podwójny błąd serwisowy Rosjanki! Trzecia piłka z rzędu dla Radwańskiej i jest breakpoint dla Polki!

5:5
    Ależ błąd z woleja forehandowego Rosjanki! Przełamanie na korzyść Radwańskiej!

15-0
    Pawluczenkowa returnuje z forehandu daleko w aut.

15-15
    Dobrze Rosjanka porozrzucała po korcie Polkę, Radwańska odgrywa z backhandu w siatkę.

30-15
    Pawluczenkowa wyrzuca forehand za linię końcową!

30-30
    Dobrym zagraniem popisuje się teraz Rosjanka z backhandu.

40-30
    Cudowna akcja Polki! Kończy ją fenomenalnym skrótem do którego rywalka nawet nie wystartowała!

40-40
    Mocny forehand Agnieszki, ale rywalka mistrzowsko wyczuła kierunek i odebrała piekielnie mocno i celnie.

A-40
    Świetny serwis Agnieszki i forehand z ugiętych nóg!

6:5
    172 km/h Radwańskiej! As i gem dla Polki.

0-15
    Bardzo dobry stop-wolej przy siatce Pawluczenkowej.

15-15
    Skrót Rosjanki zatrzymuje się prosto na taśmie!

30-15
    Kolejne fenomenalne odegranie skrótu przez Agnieszkę!

30-30
    W ważnym momencie bardzo mocny serwis Rosjanki. Return Radwańskiej ląduje daleko za kortem.

40-30
    Piłka setowa dla Radwańskiej!

40-40
    Broni się świetnie Rosjanka kilkoma bardzo mocnymi uderzeniami!

A-40
    Świetny return Agnieszki na ciało, rywalka odbija backhandem za linię boczną! Breakpoint!

40-40
    Fenomenalne zagranie Pawluczenkowej z forehandu w tak ważnym momencie.

A-40
    Mocny forehand Agnieszki do narożnika, Rosjanka odgrywa w siatkę!

40-40
    Znów Rosjanka broni się mocnym forehandem po skosie! Kolejna piłka setowa obroniona.

A-40
    Świetna obrona Radwańskiej i przejście do ofensywy mistrzowskim lobem! Kolejna piłka setowa dla Polki!

40-40
    Co za serwis Rosjanki w tak ważnym momencie. Kolejna setowa obroniona przez Pawluczenkową.

40-A
    Serwis bardzo mocny i celny po prostej!

6:6
    Świetne rozegranie Pawluczenkowej! Mimo kilku piłek setowych w tym gemie dla Radwańskiej to Rosjanka doprowadza do remisu i tym samym tiebreaku.

1-0
    Dobry serwis Agnieszki, return rywalki w siatkę.

1-1
    Dobry serwis i dwa woleje Rosjanki.

1-2
    Rewelacyjny forehand Pawluczenkowej w samą linię!

2-2
    Dziwne zagranie Rosjanki..

3-2
    Kolejną piłkę także wygrywa Radwańska!

3-3
    Dobry serwis Rosjanki, wygrywający.. Zmiana stron.

3-4
    Świetne rozegranie Pawluczenkowej ciągle do prawego narożnika.

4-4
    Return Rosjanki ląduje po za kortem.

5-4
    Myli się z backhandu Pawluczenkowa! Minimalnie.

5-5
    Polka chciała zagrać mocniej, ale jej forehand zatrzymał się na siatce.

5-6
    Ależ prosty błąd returnowy Agnieszki! Będzie setowa dla rywalki.

6-6
    Świetnie obroniona piłka setowa! Dobry serwis i jeszcze lepszy wolej w sam narożnika.

6-7
    Bardzo słaby drugi serwis Agnieszki i świetny return rywalki z backhandu! Piłka setowa na własnym serwisie dla Rosjanki.

6:7
    Aut Radwańskiej z backhandu. Pawluczenkowa wygrywa 1 seta w tiebreaku (8:6)!

0:0
    Radwańska w tym secie prowadziła już 3:0, dała się rywalce dogonić, a nawet wyprzedzić. Rosjanka prowadziła 5:4 i miała własny serwis, ale tego gema wygrała Polka. Przy stanie 6:5 dla Radwańskiej, Polka na serwisie rywalki miała kilka piłek setowych, których nie wykorzystała. Te okazje zemściły się w tiebreaku. Pierwszy set dla Pawluczenkowej.

15-0
    Podwójny błąd serwisowy na start 2 seta Rosjanki.

30-0
    Nienajlepsze odegranie skrótu przez Polkę, jednak lob rywalki jeszcze słabszy.

30-15
    Co za piekielnie mocny forehand Rosjanki w sam narożnik!

40-15
    Ależ wymiany ciosów obu zawodniczek. Z forehandu pomyliła się minimalnie Pawluczenkowa.

1:0
    Pierwszy z breakpointów świetnie wykorzystany! Bardzo dobry forehand returnowy po linii Polki, jest przełamanie na początku drugiego seta!

0-15
    Złe odegranie Radwańskiej z ugiętych nóg.

0-30
    Forehand Polki zatrzymuje się na siatce.

15-30
    Myli się tym razem backhandem Rosjanka.

30-30
    Kolejna pomyłka z backhandu Pawluczenkowej, piłka ląduje za linię końcową.

40-30
    Dobry serwis Agnieszki, rywalka odgrywa serwis w siatkę.

2:0
    Pawluczenkowa chciała zaskoczyć Polkę returnem, ale piłka w siatce! Polka wygrywa 4 piłkę z rzędu w tym gemie i utrzymuje własne podanie!

15-0
    Podwójny błąd serwisowy Rosjanki.

30-0
    Błąd z backhandu Pawluczenkowej.

40-0
    Kolejny backhand Rosjanki w siatce! Trzy szansę na przełamanie dla Agi!

40-15
    Pawluczenkowa poganiała po korcie teraz Polkę, punkt dla serwującej.

40-30
    As Rosjanki, bardzo dobry, wyrzucający serwis w linię.

3:0
    Błąd Rosjanki z backhandu! Drugie przełamanie w tym secie dla Agnieszki Radwańskiej!

3:0
    W tym secie znów mamy 3:0 dla Polki, czy Pawluczenkowa po raz kolejny wybrnie z tej sytuacji?

0-15
    Piękny wolej Rosjanki!

0-30
    Radwańska z forehandu po za linię końcową.

15-30
    Dobry serwis, dobry wolej i dobry stop-wolej Radwańskiej!

15-40
    Dobrze zagrywa Rosjanka w linię i Polka odbiera w aut.

30-40
    Dobry serwis Radwańskiej, Rosjanka w siatkę.

40-40
    W ofensywie Polka, świetne zagranie prosto w linię końcową. Zaskoczona Rosjanka odgrywa w siatkę.

40-A
    Świetny return Rosjanki z backhandu po skosie.

3:1
    Skrót Rosjanki, Radwańska odbiera, ale Pawluczenkowa świetnie mija i trafia w linię końcową! Przełamanie!

15-0
    Backhand Rosjanki ląduje za kortem.

30-0

40-0
    Aut z forehandu po skosie Rosjanki! Trzy szanse na przełamanie powrotne dla Polki.

40-15
    Próba mocniejszego returnu w wykonaniu Polki, lecz piłka zatrzymuje się na taśmie.

40-30
    Dobry serwis Rosjanki i return Radwańskiej autowy.

40-40
    Trzy szanse na breaka obronione przez Pawluczenkową!

40-A
    Świetny wolej Rosjanki!

3:2
    Serwis wygrywający i Rosjanka wygrywa 5 punkt z rzędu w tym gemie. Mimo tego, że Polka prowadziła już 40:0 to przegrała tego gema i jest już tylko 3:2.

0-30
    Świetny forehand przeciw nogą Radwańskiej w wykonaniu Rosjanki.

0-40
    Mocny serwis w linię Rosjanki, Polka w siatkę z returnu.

15-40
    Pierwszy punkt w tym gemie wędruje na konto Polki.

30-40
    Pawluczenkowa w siatkę z forehandu.

40-40
    Dobry return Agnieszki i jeszcze lepszy wolej!

40-A
    Ale prosty błąd Agi z forehandu. Przewaga dla rywalki.

40-40
    Kapitalne zagranie Agnieszki Radwańskiej backhandem z podskokiem!

40-A
    Dobry serwis Pawluczenkowej, Polka nie daje rady odebrać podania.

4:3
    Minimalny aut z backhandu Radwańskiej. Trzeci gem wędruje na konto Rosjanki.

15-0
    Świetny wyrzucający serwis i forehand po linii Agnieszki!

30-0
    Backhand po linii Agi i kapitalne odegranie przy siatce! Pawluczenkowa po każdej wymianie łapie głęboki oddech, ma problemy z siłami.

40-0
    Kolejna piłka wygrana przez Polkę!

5:3
    Świetny forehand Agnieszki i gem! Pawluczenkowa nie ma już siły..

0-15
    Prosty błąd backhandowy Agnieszki, piłka w siatce.

0-30
    Dobry serwis po linii Rosjanki.

15-30
    Skrót Radwańskiej, Rosjanka odegrała, ale później fatalnie przestrzeliła wolejem.

30-30

40-30
    Pawluczenkowa siatkę z forehandu! Piłka setowa dla Polki!

40-40
    Kapitalny backhand po linii Pawluczenkowej! Broni piłkę setową.

A-40
    Aut z forehandu Rosjanki! Kolejna setowa dla Agnieszki.

40-40
    Świetna akcja Pawluczenkowej, porozrzucała piłkę po korcie i zakończyła mocnym i celnym smeczem.

40-A
    As Rosjanki!

40-40
    A po asie podwójny błąd serwisowy Pawluczenkowej!

A-40
    Świetne odegranie Radwańskiej pod siatkę do rywalki.

6:3
    Kapitalny return backhandowy Agnieszki Radwańskiej! Polka wygrywa drugiego seta 6:3 i przełamuje tę niemoc w piłkach setowych.

0:0
    Radwańska w drugim secie znów świetnie zaczęła, potem przyszedł kryzys, jednak tylko 2-gemowy. Agnieszka nie dała rywalce pokazać tego co w 1 secie i zaliczyć takie comebacku. Pawluczenkowa ma coraz mniej sił, po każdej wymianie długo oddycha i wstrzymuje grę, aby wziąć kilka głębokich oddechów. Marnie widzę jej szanse w trzecim secie. Polka jest o wiele lepiej przygotowana fizycznie.

15-0
    Dobry serwis Agnieszki i rywalka returnuje w aut.

30-0
    Kolejny prosty return w siatkę posłany przez Pawluczenkową.

40-0
    As Agnieszki Radwańskiej po prostej!

1:0
    Kolejny as Agnieszki! Szybki, miły i przyjemny gem na początek trzeciego seta.