1
7 3 4
Niedziela 22.09.2013, 05:12WTA Seul - Hana Bank Korea Open (kort twardy)

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! Jest niedzielny poranek, tak więc przed nami jeszcze mnóstwo relacji. :) (08:02:14)

Pawluczenkowa była słabo przygotowana fizycznie do tego finału, w drugim secie było widać jak ma spore problemy ze złapaniem oddechu Rosjanka. Radwańska grała lepiej w tym finale i zasłużenie wygrała.

Agnieszka Radwańska wygrywa turniej WTA w Seoulu. Okazuje się lepsza w ciężkim finale od Rosjanki – Anastasiji Pawluczenkowej w ogólnym rozrachunku 2:1 (6:7, 6:3, 6:4). Mimo tego, że Polka przegrała pierwszego seta to zdołała odwrócić losy spotkania i zwyciężyła.

Koniec meczu

6:4
    Pawluczenkowa trafia w siatkę. Gem, set i mecz dla Agnieszki Radwańskiej!

40-30
    Agnieszka nie trafia backhandem, piłka ląduje za linią końcową.

40-15
    Rosjanka w siatkę! 2 piłki meczowe dla Polki!!

30-15
    Pawluczenkowa w siatkę!

15-15
    Słaba próba skrótu, rewelacyjnie wykorzystała to Radwańska, która w porę dobiegła i zakończyła wolejem po linii.

0-15
    Bardzo dobra akcja Rosjanki. Wyrzucający serwis i backhand w drugą część kortu.

5:4
    Radwańska serwisem po prostej i rywalka w siatkę. Piąty gem w tym secie dla Polki, obroniła breakpointa i teraz to rywalka musi się martwić o utrzymanie serwisu!