Kayserispor – Trabzonspor 0:1 (koniec)
Kayserispor
0:1 (0:0)
Trabzonspor
Poniedziałek 23.09.2013, 19:00 • Kadir Has Şehir Stadı (Kayseri) • Turecka Süper Lig

Koniec meczu! Trabzonspor wygrywa z Kayserisporem 1:0 po bramce Paulo Henrique, przy której bardzo duży udział miał Adrian Mierzejewski! MVP spotkania wybieram strzelca bramki – Paulo Henrique, nie tylko za gola, ale również za bardzo dobrą grę w ofensywie.

Dziękuję za uwagę, komentował Paweł Szymański. (20:52:38)

90+2
    Zaskakujące uderzenie Janko, piłka po strzale Austriaka przeszła jednak obok słupka.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Sereno uderza głową, piłka wybita na rzut rożny! Jedna z ostatnich szans gospodarzy...

86
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Mierzejewski, na boisku pojawia się Janko.

84
    Żółta kartka, dla wprowadzonego cztery minuty temu Yavru.

81
    Zmiana w drużynie Kayserispor: z boiska schodzi Yılmaz, na boisku pojawia się Arica.

80
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Malouda, na boisku pojawia się Yavru.

77
    Adin miał bardzo dobrą okazję, by wyprowadzić swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Turek jednak fatalnie spudłował.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Oblężenie bramki Trabzonsporu trwa, cały czas jednak na prowadzeniu goście. Uda im się utrzymać ten niezwykle korzystny wynik?

72
    Bardzo mocno nacierają gospodarze. Drugi z rzędu korner dla nich.

70
    Uderzenie głową Yılmaza z kłopotami, ale wybija defensywa gości. 20. minut do końca spotkania.

69
    Piąty żółty kartonik w tym spotkaniu. Tym razem ukarany zawodnik gości – Zokora.

67
    Ożywiło nam się teraz to spotkanie. Gospodarze za wszelką cenę chcą odrobić stratę poniesioną kilka minut temu.

65
    A przy bramce dla Trabzonsporu asystował nie kto inny, jak Adrian Mierzejewski!

63
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Paulo Henrique, na boisku pojawia się Özdemir.

62
    Gol dla Trabzonsporu!
    Świetne podanie do PAULO HENRIQUE i Brazylijczyk kąśliwym strzałem pakuje piłkę do siatki! Trabzonspor na prowadzeniu! Feta na trybunach!

60
    Godzina gry za nami. Mecz, jak na razie bardzo przeciętny, miejmy jednak nadzieję, że w ostatnich 30. minutach zawodnicy obu drużyn dadzą z siebie wszystko i wynagrodzą nam stracony czas.