Din. Ryga – Niżny Nowogród 2:3 (koniec) | HC Slovan – Dyn. Moskwa 4:5 (koniec) | Lev – Bars 1:2 (koniec)
HC Slovan Bratysława
4:5 (1:0, 2:1, 1:4)
Dynamo Moskwa
Poniedziałek 23.09.2013, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego śledzenia relacji z wydarzeń sportowych na Lajfy.com. Dobranoc. (21:33:39)

Niesamowita trzecia tercja meczu w Bratysławie! Dynamo odrabia dwubramkową stratę, po czy strzela jeszcze dwa gole w ciągu niecałych 10 minut. Rosjanie pokazali w tych ostatnich 20 minutach meczu, że nieprzypadkowo zostali mistrzami w zeszłym sezonie.

60:00

59:37
    Jeszcze jedna akcja Slovanu, ale przerywają ją obrońcy.

59:05
    Przy krążku długo utrzymują się Rosjanie.

58:34
    Nieudany atak gospodarzy.

58:00
    Ostanie dwie minuty meczu.

57:42
    Najpierw próbował Mojžíš, potem J. Mikúš, ale żaden nie trafił w bardzo dobrej sytuacji do bramki!

56:56
    Mihálik odważnie ruszył do przodu, ale nie doczekał się wsparcia od swoich kolegów.

56:12
    Graňák bardzo długo trzymał krążek za własną bramką, kradnąc cenne sekundy dla swojego zespołu.

55:50
    Kontra Dynama i Slovan tylko Janusowi zawdzięcza że nie stracił kolejnej bramki.

55:06
    Slovan rzucił się do ataku, ale musi uważać na kontry gości.

54:30
    Gol dla Slovana!

MARTIN BAKOS przywraca graczom Slovana nadzieje na zwycięstwo w tym meczu! Indywidualna akcja Słowaka zakończona mocnym uderzeniem.

52:30
    Dynamo gra teraz bardzo mądrze, utrzymując krążek z daleka od własnej bramki i zbytnio nie ryzykując przy poczynaniach w ofensywie.

50:45
    Kukumberg ruszył do przodu, ale szybko odebrali mu krążek defensorzy gości.

49:40
    Gol dla Dynamo!

KONSTANTIN GOROVIKOV zdobywa piątą bramkę na Dynama! Kontra gości, krążek otrzymuje GOROVIKOV, który podjeżdża maksymalnie blisko do bramki i sprytnym strzałem pokonuje Janusa!

48:45
    Ölvecký ładnie uderzał, ale nie trafił w bramkę.

47:06

Wznowienie gry. Szybka akcja gości, podanie do MAXIMA SOLOVYOVA, który mija bramkarza i rzutem na tafle zdobywa gola dla Dynama!

Tomasz Surma

Składy i statystyki: 15. Mojžíš (Miklík, Vondrka), 25. Vondrka (Miklík, Škoula), 39. Ölvecký (Hudáček, Daňo), 55. Bakoš – 27. Kokarev (Karsums, Tsvetkov), 43. Pestushko (Mosalev), 45. Graňák (Komarov), 48. Solovyov (Pestushko, Komarov), 50. Gorovikov (Komarov)

HC Slovan Bratysława: Janus – Kutlák, Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Štajnoch, Mráz, Brejčák – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Bartovič, J. Mikúš, Netík – Hudáček, Kukumberg, Daňo – T. Mikúš, Kolena, Bakoš
    Dynamo Moskwa: Yeryomenko – Novák, Graňák, Solovyov, Jalasvaara, Bojkov, Mironov, Koryagin, Barantsev – Komarov, Gorovikov, Pestushko – Karsums, Tsvetkov, Kokarev – Sopin, Volkov, Babenko – Kvapil, Pestunov, Mosalyov

Sędziowie: Kaukokari, Hofman – Misyur, Raming