Nowokuźnieck – Lev 3:5 (koniec) | Novosibirsk – HC Slovan 3:1 (koniec) | Niżny Nowogród – Jarosław 5:0 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Lokomotiw Jarosław
Piątek 27.09.2013, 17:00Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego odwiedzania portalu Lajfy.com. (19:28:26)

Torpedo Niżny Nowogród wygrywa z Lokomotiwem Jarosław 5:0 i nie pozostawia wątpliwości, który zespół był w tym meczu lepszy.

60:00

59:00
    Ostania minuta meczu. Raczej nic się już tu nie wydarzy.

58:14
    Pashnin też wrócił z szatni i również otrzymał karę 5 minut.

58:14
    Czekaliśmy na Wolskiego, który kare musi odbywać na ławce kar. Polak został ukarany 5 minutami.

58:14
    Cały gra nie została wznowiona, czekamy na decyzję sędziów.

58:14
    Pashnin również skierował się do szatni.

58:14
    Spora bójka w tercji obronnej gości. Główną rolę odegrał w niej Wojtek Wolski, który po całym zdarzeniu sam udał się do szatni, nie czekając na decyzję sędziów.

56:04
    Torpedo cały czas jest groźne podczas gry w przewadze.

54:59
    But odpocznie od gry przez najbliższe dwie minuty.

54:07
    Lokomotiw Jarosław cały czas próbuje zdobyć choćby tą honorową bramkę, ale w tej tercji Gelašvili jak na razie zbytnio się nie zmęczył.

53:05
    Na trybunach świetnie bawią się kibice. Przed chwilą cała hala zaprezentowała meksykańską falę.

52:34
    Ależ teraz akcja Wojtka Wolskiego! Miną dwóch rywali, ale sędziwie chyba odgwizdali spalonego.

51:03
    Nic nie dzieje się na lodzie. Zawodnicy obydwu ekip niby walczą, ale wydaje się że to tylko na pokaz.

49:34
    Petrov ładnie objechał bramkę, ale nie zdołał skierować krążka do bramki rywali.

49:12
    Wolski ładnie zagrywał przed bramkę, ale nie zrozumiał się z kolegą z drużyny.

49:04
    Gospodarze już w pełnym zestawieniu. Przez te dwie minuty ciężko było zauważyć że to Torpedo gra w osłabieniu.

Tomasz Surma

Składy i statystyki: 11. Grigoriev (Salminen), 12. Potapov, 23. Krasnoslobodtsev, 28. Hietanen (Wolski, Parshin), 47. Salminen

Torpedo Niżny Nowogród: Gelašvili (Maškovcev) – Chomitsky, Lukin, Grigorjev, Denisov, Hietanen, Valentěnko, Belochvostikov – Galuzin, A. Potapov, Kuljomin – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Potapov M., Brent – Žarkov, Ščastlivij, Krasnoslobodcev
    Lokomotiw Jarosław: Kolesnik (Ključnikov) – Gorochov, Vasiljev, Holos, Kronwall, Višněvskij, Pašnin, Jakovlev – But, Plotnikov, Averin – Dixon, Redlihs, Ullstrom – Petrov, Černikov, Malcev – Apalkov, Khlopotov, Galimov, Romancev

Sędziowie: Baluška, Rönn, Shelyanin, Golovlyov