Torino – Juventus 0:1 (koniec) | Atalanta – Udinese 2:0 (koniec) | Cagliari – Inter 1:1 (koniec)
Catania – Chievo 2:0 (koniec) | Hellas Verona – Livorno 2:1 (koniec) | Sassuolo – Lazio 2:2 (koniec)

Gol dla Romy!
    Bramkę zdobył ADEM LJAJIC. Przepiękny gol Ljajica. Zawodnik gospodarzy otrzymał prostopadłe podanie od Pjanica w polu karnym. Z ostrego kąta podciął piłkę, która przelatuje nad bramkarzem i wpada do siatki gości.

62
    Bramkę zdobył GERVINHO. Florenzi zagrał na skrzydło do Gervinho, który przebiegł czterdzieści metrów, wpadł w pole karne, ściągnął do środka pola i strzelił w okienko bramki Bologny.

25
    Bramkę zdobył MEHDI BENATIA. Zagranie Tottiego w pole karne, piłkę z woleja uderza Benatia i zdobywa bramkę.

17
    Bramkę zdobył GERVINGO. Błyskawiczna kontra Romy. Zawodnicy gospodarzy przejęli piłkę na własnej połowie. Długie podanie do Florenziego, który opanował piłkę na połowie gości, zagrał do Tottiego, a kapital Romy odegrał do Gervinho. Gervinho popędził na bramkę, ściągnął do lewej strony i strzelił w krótki róg.

8
    Bramkę zdobył ALESSANDRO FLORENZI. Z rzutu wolnego uderzył na bramkę De Rossi. Curci wypluł piłkę przed siebie, a do niej najszybciej dobiegł Florenzi, który główką strzela bramkę.