Kubań – Valencia 0:2 (koniec) | Rubin – Waregem 4:0 (koniec) | Anży – Tottenham 0:2 (koniec)
Szachtior K. – Maccabi H. 2:2 (koniec) | Rapid – Dynamo Kij. 2:2 (koniec) | Genk – Thun 2:1 (koniec)
Sevilla – Freiburg 2:0 (koniec) | Slovan – Estoril 2:1 (koniec) | Rijeka – Real Betis 1:1 (koniec)
Lyon – Vitoria 1:1 (koniec) | Legia – Apollon 0:1 (koniec) | Trabzonspor – Lazio 3:3 (koniec)
Tromsø – Sheriff 1:1 (koniec) | Alkmaar – PAOK 1:1 (koniec) | Swansea – St. Gallen 1:0 (koniec)
Łudogorec – Dinamo Z. 3:0 (koniec) | Czernomorec – PSV 0:2 (koniec) | Esbjerg – FC Salzburg 1:2 (koniec)
IF Elfsborg – Standard 1:1 (koniec) | Wigan – Maribor 3:1 (koniec) | Dnipro – Fiorentina 1:2 (koniec)
Paços – Pandurii 1:1 (koniec) | APOEL – Eintracht 0:3 (koniec) | Bordeaux – Maccabi T.A. 1:2 (koniec)
Wigan Athletic F.C.
3:1 (2:0)
NK Maribor
Czwartek 03.10.2013, 21:05 • The DW Stadium • Liga Europy UEFA

Gracza meczu nie jest dziś trudno wybrać – NICK POWELL otrzymuje to miano za dwie bramki i ilość sytuacji jaką sobie stworzył (choć warto się zastanowić czy nie powinien przynajmniej jednej więcej wykorzystać). Kto jednak będzie o tym pamiętał po takim występie napastnika Wigan! (22:56:33)

Jednak nie będzie już kornera dla Wigan – Wigan, które dzisiaj zagrało jedno z najlepszych spotkań w sezonie! Maribor w drugiej połowie był dużo lepszą ekipą, jednak nie dał rady bardzo efektownie grającym piłkarzom Owena Coyle'a.

90+3
    Arghus wybija piłkę tuż przed linią bramkową! Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

90+2
    Dicko zmienia Powella w ekipie Wigan.

90+1
    Gol dla Wigan!
    NICK POWELL udowadnia, że niewykorzystane sytuacje się mszczą! Sekundy po pięknej akcji Mariboru, kontrę wyprowadzili gospodarze, a Nick Powell znalazł się na 15 metrze przed bramką Handanovica i nie dał mu najmniejszych szans!

90+1
    Trzy minuty dłużej pogramy na DW Stadium.

90
    Cóż za akcja Mariboru, cóż za interwencja Carsona! Akcja meczu – piłkarze gości wymienili 4-5 podań z pierwszej piłki przed polem karnym rywala, a uderzenie Tavaresa z dystansu z trudem odbija Carson!

89
    Jordi Gomez powalczył o piłkę przy linii bocznej na połowie Wigan, ale nie zdołał zatrzymać jej w boisku. Od autu zaczną goście.

88
    Filipovic nie podnosi się z murawy, a przy tym wyniku należy sądzić, że nie udaje...

87
    Od autu na wysokości środka pola wznawiają goście...

86
    Mendy chciał szybko wykonać stały fragment... Nie, poprawka – Francuz ewidentnie chciał po prostu nabić McArthura piłką. Dobrze, że arbiter nie nabrał się na to zagranie.

85
    Wigan stara się ukraść jak najwięcej sekund długim rozgrywaniem piłki...

84
    Viler zmienia Mejaca w ekipie Mariboru.

84
    Grę sprzed pięciu metrów od własnej bramki wznawia Carson.

83
    Fajic zmienia Bohara w ekipie Mariboru.

82
    Powell zbyt naiwnie chciał minąć Arghusa przy chorągiewce, tunel to nie jest sztuczka, którą można zaskoczyć tak doświadczonego obrońcę.

81
    Dobre wyjście na 15 metr Handanovica, który zgarnia bezpańską piłkę zagraną z głębi pola...

80
    Mezga faulował rywala na jego połowie, od rzutu wolnego grę wznowią gracze Wigan.