Villarreal – Granada 3:0 (koniec) | Malaga – Osasuna 0:1 (koniec)
0:1 (0:1)
CA Osasuna
Piątek 04.10.2013, 22:00 • Estadio La Rosaleda — Málaga • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.

Malaga podejmuje przedostatnią w ligowej tabeli Osasunę. W składzie gospodarzy być może po raz trzeci na boisku pojawi się polski zawodnik Bartłomiej Pawłowski, który przed tygodniem strzelił swoją pierwszą bramkę w Primera Division!

Osasuna kiepsko spisuje się w meczach wyjazdowych. W bieżącym sezonie przegrała wszystkie trzy spotkania rozegrane poza Pampeluną.

Malaga ma korzystny bilans gier na własnym boisku. Zawodnicy z Andaluzji odnieśli dwa zwycięstwa i ponieśli jedną porażkę.

Wiele wskazuje, że będziemy świadkami zaciętego spotkania, w którym padną piękne bramki. Zapraszamy na relację już od godziny 21:35, kiedy przedstawimy składy.

Zapraszamy do śledzenia relacji.

Malaga CF: Willy – Gamez, Antunes, Sanchez, Angeleri – Tissone, Portillo, Darder, Morales – Duda, Santa Cruz
    Rezerwowi: Kameni, Chen, Camacho, Anderson, Eliseu, El Hamdaoui, Pawłowski

CA Osasuna: Fernandez – Bertran, Damia, Loties, Arribas – Lolo, Silva, De las Cuevas, Armenteros – Sisi, Riera
    Rezerwowi: Riesgo, Oriol, Satrstegui, Oier, Punal, Nunez, Omwu

Sędziowie: Jesus Gil.

W podstawowym składzie Malagi zabraknie Pawłowskiego, który rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

Zespoły są przygotowane do wejścia na murawę.

Jedenastki gotowe do gry.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Mecz rozpoczęła Osasuna.

1
    Pierwsza dobra okazja dla Malagi. Santa Cruz został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońców gości, kiedy był bliski przejęcia piłki w okolicach pola karnego Fernandeza.

2
    Riera w wybornej sytuacji! Napastnik gości z szesnastu metrów strzela na bramkę Malagi, ale Willy pewnie interweniuje.

3
    Na spalonym jeden z graczy Malagi. Piłka dla Osasuny.

5
    Początek był niezwykle szybki w wykonaniu obu drużyn. Od dwóch minut gra się uspokoiła. Malaga przeważa.

6
    Santa Cruz upadł w starciu z defensorem Osasuny w polu karnym. Sędzia nakazał kontynuować grę.

7
    Morales strzela zza pola karnego, ale piłka daleko od bramki gości.

8
    Osasuna w ataku pozycyjnym. Piłkę zagraną w pola karne łapie Willy.

9
    Sisi faulowany w okolicach środka boiska. Rzut wolny dla Osasuny.

11
    Na spalonym Darder. Piłka dla gości.

12
    De las Cuevas oddał strzał zza pola karnego. Piłka o metr minęła poprzeczkę bramki Malagi.

12
    Żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi. Osasuna odważnie atakuje i nie koncentruje się tylko na obronie.

14
    Kilka niedokładnych podań w środku pola z jednej i drugiej strony. Chwilowy chaos na boisku, ale przerwany przez atak gospodarzy. Piłkę przejęli obrońcy Osasuny.

16
    Lolo uderzył w trzydziestego metra. Piłka nad bramką Malagi, ale strzał zmusił do interwencji bramkarza gospodarzy.

17
    Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy.

17
    Piłka wstrzelona w pole karne została przechwycona przez Fernandeza.

18
    Kontra gości. Wrzutkę w pole karne przecina Willy.

18
    Duda strzela minimalnie nad bramką. Piłkę uderzył z linii pola karnego.

20
    Fernandez wznawia grę. Malaga próbowała przeprowadzić akcję prawym skrzydłem, ale piłka została wyrzucona za linię końcową boiska.

22
    Zagranie z lewego skrzydła w pola karne Osasuny. Santa Cruz próbował wślizgiem skierować piłkę do siatki, ale został powstrzymany przez obrońców.

23
    Gol dla Osasuny!
    Bramkę zdobył ORIOL RIERA. Wrzutka w pole karne Malagi do piłki doszedł Riera, który strzelił, ale Willy zatrzymał piłkę i odbij ją przed siebie. Riera dobiegł do niej i potężnym uderzeniem pod poprzeczkę strzelił bramkę dla swojego zespołu.

25
    Zawodnicy Malagi wyraźnie zaskoczeni wynikiem rywalizacji.

26
    Zamieszanie w polu karnym Malagi. Bertran strzela, ale zostaje zablokowany. Piłkę przejął Sisi, ale i jego strzał również został zablokowany. Rzut rożny dla gości.

27
    Wrzutka w pole karne nie przyniosła żadnych sytuacji dla gości. Od bramki Willy.

30
    Rzut rożny dla Malagi.

31
    Wrzutkę w pole karne wybijają obrońcy Osasuny.

33
    Kapitalna akcja Osasuny na prawym skrzydle. Dośrodkowanie w kierunku Bertrana, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem Malagi zostaje zatrzymany.

34
    De las Cuevas strzela z pola karnego. Piłka minęła poprzeczkę bramki Malagi. Kibice gospodarzy po tej akcji zaczęli głośno upominać swoich zawodników.

36
    Rzut rożny dla Malagi, ale piłkę ostatecznie łapie Fernandez.

37
    Riera faulowany na wysokości pola karnego, bliżej prawego narożnika pola karnego Malagi. Sędzia dyktuje rzut wolny dla gości.

38
    Wrzutka w pole karne i raz jeszcze Riera w doskonałej sytuacji nie trafia główką do siatki. Piłkę dotknął jeszcze obrońca gospodarzy. Rzut rożny dla Osasuny.

39
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla gości, ale piłkę przejmują gospodarze i wyprowadzają kontrę.

40
    Zawodnicy Malagi wskazują, że jeden z obrońców Osasuny zagrał piłkę ręką w polu karnym. Sędzia pozostaje niewzruszony i każe grać dalej.

42
    Osasuna wywalczyła rzut rożny.

42
    Damia strzela głową w polu karnym, ale piłkę bez kłopotu łapie Willy.

45
    Malaga wywalczyłą rzut wolny na połowie Osasuny. Piłka wstrzelona w pole karne została wybita przez obrońców gości.

45
    Sędzia przedłużył pierwszą połowę spotkania o minutę.

45+1
    Sanchez uderzył na bramkę gości, ale bardzo niecelnie.

Za nami pierwsza połowa spotkania, w którym Malaga przegrywa z Osasuną 0:1.

Zapraszamy na drugą połowę za mniej więcej 10 minut.

Pora na drugie 45 minut.

Na boisku pojawi się Pawłowski!

45
    Zmiana w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Morales, na boisku pojawia się El Hamdaoui.

45
    Zmiana w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Pawłowski.

46

46

47
    To musiała być burzliwa w szatni Malagi. Zawodnicy gospodarzy nie opuszczają połowy Osasuny.

48
    Pierwsza akcja Pawłowskiego. Polski zawodnik wymienił piłkę z partnerem na lewym skrzydle, ale Portillo stracił piłkę.

49
    Rzut rożny dla gospodarzy.

50
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 21 538 widzów.

51
    Pawłowski powstrzymany przez obrońców Osasuny. Polski zawodnik wdał się w drybling na połowie gości.

53
    Malaga w ataku pozycyjnym. El Hamdaoui minął obrońcę Osasuny w polu karnym i z linii końcowej boiska próbował zagrać do Pawłowskiego, ale piłkę przejęli gracze gości.

53
    Arribas zostaje zablokowany, gdy próbuje oddać strzał na bramkę Malagi.

55
    Arribas fauluje El Hamdaoui tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla gospodarzy.

55
    Żółta kartka dla Arribas (CA Osasuna).

56
    Antunes fatalnie wykonał stały fragment gry. Trafił w mur. Odbitą piłkę przejął Pawłowski, ale strzał polskiego zawodnika daleko od bramki minął linię końcową boiska.

57
    Santa Cruz w polu karnym źle trafił w piłkę. Futbolówka w posiadaniu gości.

59
    Rzut wolny dla Malagi na połowie Osasuny. Piłka wrzucona w pole karne została wybita przez obrońców gości.

60
    Żółta kartka dla Silva (CA Osasuna).

60
    Rzut wolny na połowie gości dla Malagi po faulu Silvy.

61
    W pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy zespół gości ani raz nie zbliżył się do pola karnego gospodarzy.

63
    Damia wywrócił Santa Cruza na trzydziestym piątym metrze przed bramką Fernandeza. Sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy.

63
    Żółta kartka dla Damia (CA Osasuna).

64
    Piłka ze stałego fragmentu gry została wrzucona w pole karne Osasuny, ale tam żaden z zawodników Malagi nie zdołał przeciąć toru lotu futbolówki. Od bramki grę wznowi bramkarz gości.

66
    El Hamdaoui przejął piłkę tuż przed polem karnym Osasuny. Zagrał na skrzydło do Santa Cruza, który wbiegł w szesnastkę i strzelił w ostrego kąta. Fernandez bez kłopotu złapał futbolówkę.

69
    Osasuna na dłuższą chwilę przejęła piłkę i wymieniła podania na połowie gospodarzy. Po chwili futbolówkę przejęli gospodarze.

70
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi De las Cuevas, na boisku pojawia się Oier.

71
    Żółta kartka dla Bertran (CA Osasuna).

72
    Angeleri w polu karnym otrzymał świetne podanie od partnera. Strzał po ziemi został zablokowany przez Rierę.

73
    Lolo upadł na murawę i wskazał, że potrzebuje zmiany. Mamy przerwę w grze.

74
    Żółta kartka dla Willy (Malaga CF).

74
    Zawodnikom gospodarzy "puszczają nerwy". Willy przebiegł 60 metrów, żeby pokrzyczeć na sędziego, który jego zdaniem powinien wpłynąć na Lolo. Sędzia nie miał wątpliwości. Wyciągnął żółty kartonik i pokazał go bramkarzowi Malagi.

75
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Lolo, na boisku pojawia się Punal.

76

78
    Korner dla Osasuny.

78
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

78
    Willy piąstkuje. Piłka nadal w posiadaniu zawodników Osasuny.

79
    Trzeci w ostatnich dwóch minutach korner dla Osasuny. Piłkę złapał Willy.

80
    Pawłowski powstrzymany przepisowo przez jednego z graczy Osasuny.

80
    Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Osasuny. Piłka wrzucona w pole karne została wybita przez obrońców.

81
    Sisi i Pawłowski wyskoczyli do piłki. Polski zawodnik nie trafił w futbolówkę, ale w zawodnika gości już tak. Sędzia podyktował rzut wolny dla gości. Wcześniej obaj zawodnicy zdążyli wymienić kilka bezcennych uwag o "życiu i pogodzie".

83
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Sisi, na boisku pojawia się Oriol.

85
    Zmiana w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Darder, na boisku pojawia się Eliseu.

86
    Osasuna grała przez chwilę w dziesiątkę. Riera ucierpiał w starciu z obrońcą gospodarzy i musiał opuścić boisko.

87
    Riera wrócił na boisko. Malaga nadal bez pomysłu na sforsowanie defensywy Osasuny.

87
    Goście bronią się całą drużyna na własnej połowie.

90
    Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy spotkania.

90+1
    Oier został zablokowany w polu karny, gdy próbował oddać strzał na bramkę Fernandeza. Zawodnik gospodarzy zgłaszał, że gracz Osasuny zagrał ręką, ale sędzia nie dał wiary tym zapewnieniom.

90+3
    Malaga nadal walczy, ale trzeba przyznać, że Osasuna całkiem dobrze radzi sobie z akcjami gospodarzy.

90+4
    Rzut wolny dla Malagi. Riera faulował Portillo. Piłka ustawiona w odległości 3O metrów od bramki Fernandeza.

90+4
    Żółta kartka dla Riera (CA Osasuna).

90+5
    Wrzutka w pole karne nie przynosi okazji dla gospodarzy.

Osasuna wygrywa wyjazdowe spotkanie z Malagą. Goście odnoszą pierwsze ligowe zwycięstwo na wyjeździe.

Malaga zagrała przeciętne spotkanie i zasłużenie przegrała dzisiejszy mecz.

Pawłowski rozegrał 45 minut. Nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności. Często partnerzy nie podawali mu piłek. Zagrał podobnie, jak cała drużyna przeciętnie.

Graczem meczu strzelec bramki dla gości – Riera. Świetny w pierwszej połowie, a w drugiej parokrotnie asekurował partnerów w defensywie.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu – LAJFY.COM!

Spokojnej nocy życzy redakcja! Do jutra! (23:58:21)