Niżny Nowogród – Jekaterynburg 4:2 (koniec)
4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
Wtorek 08.10.2013, 15:00 • KKR Uralec • Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę, zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:25:48)

Torpedo Niżny Nowogród pokonuje Awtomobilist Jekaterynburg 4:2. Po pierwszej efektownej tercji w której padły aż 4 bramki, kolejne odsłony gry wyglądały słabo. Gra głównie toczyła się w strefie środkowej. Torpedowcy kontrolowali przebieg spotkania od początku do samego końca. Wojtek Wolski nie zaprezentował swoich pełnych możliwości.

Statystyki:
    Strzały: 33 – 30
    Kary: 4 – 8

60:00

59:00
    Ostatnia minuta spotkania, krążek jest w tercji neutralnej.

57:00
    Akcję Awtomobilistu skutecznie przerywają obrońcy przeciwnika.

54:00
    Gracze Jekaterynburga nie potrafili wykorzystać dwóch kar przeciwnika. Torpedo nadal prowadzi dwoma bramkami a do tego prawie cały czas mecz toczy się w tercji Awtomobilistów.

51:31
    Grigoryev odsiedzi 2min kary za atak łokciem.

49:30
    Awtomobiliści grają nie poradnie w przewadze.

48:38
    Salminen osłabia swój zespół poprzez podcięcie przeciwnika.

47:50
    Schastlivy strzela, Lobanov jest na swoim miejscu.

47:00
    Lobanov bez problemu broni strzał Hietanena oddany ze środka.

46:00
    Awtomobilist wręcz rzuca się do odrobienia strat.

44:37
    Bramka dla Awtomobilist Jekaterynburg!
    LAZAREV pokonuje Gelashviliego. Malykhin podaje krążek dokładnie na kij, nic innego nie wypadło zrobić jak trafić w bramkę.

43:00
    Fyodorov prześlizguje się obok przeciwnika, strzela lecz bardzo nie celnie.

40:45
    Parshin strzela na bramkę Lobanova, ten odbija krążek nad poprzeczkę.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

W drugiej odsłonie meczu padała jedna bramka dla Torpedowców. Gracze z Niżnego Nowogrodu grają bardziej na luzie chociaż dalej kontrolują przebieg spotkania.

Jak do tej pory Awtomobilist nie potrafi stworzyć sobie dobrej okazji strzeleckiej. Przy takiej grze jaką prezentują nie mogą liczyć chociażby na 1 punkt.

35:51
    Tryamkin za celowe wybicie krążka poza lodowisko.

34:00
    Strzał Antonovskiego został skutecznie zablokowany przez obrońcę.

33:00
    Salminen wjeżdża pomiędzy obrońców Jekaterynburga, bramkarz odbiera mu krążek i go mrozi.

30:45
    Lobanov broni trudny strzał Schastlivego.

30:00
    Gra toczy się głównie w tercji środkowej. Tercja jest bardzo wyrównana.

29:28
    Torpedo gra już w pełnym składzie,

29:17
    Lepisto strzela w słupek.

29:00
    Lepisto podaje do Toluzakova ten jednak nie trafia w bramkę.

28:00
    Viklundowi nie udaje się pokonać bramkarza ani przy pierwszy strzale ani przy dobitce.

27:28
    Awtomobiliści grają z przewagą dwóch graczy na lodzie.

27:27
    Podwójna kara dla Torpedo. Na ławce siadają Wolski za podcinanie oraz Khomitsky za zahaczanie.

28:00
    Valentenko uderza z dystansu, strzał nie był trudno do obronienia.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 3500 widzów.

26:12
    Bramka dla Torpedo!
    SALMINEN wykorzystuje grę w przewadze i zdobywa kolejną bramkę.
    Salminen otrzymuje podanie zza bramki od Parshin. Pierwszy strzał broni Lobanov przy dobitce musiał skapitulować.
    Asysta: Parshin.

25:15
    Pierwszą karę w meczu otrzymuje Lepisto za zahaczanie.

25:00
    Yemeleyev wyjeżdża 1 na 1 z obrońcą, obrońca Torpedo nie daje mu szans po wyrównanie walce.

23:00
    Lepisto traci krążek na niebieskiej, jednak Torpedo nie wyszło z kontrą,

22:00
    Jekaterynburg nie może przedostać się pod bramkę Torpedo.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Za nami koniec pierwszej tercji. W tym fragmencie gry zdecydowanie lepiej pokazała się drużyna Torpedo Niżny Nowogród, która strzela 3 bramki w bardzo krótkim odstępie czasu. Przeciwnicy po utracie trzeciej bramki zmienili bramkarza, póki co okazuje się, że był to dobry ruch. Po tej zmianie gra stała się dużo bardziej wyrównana.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    KOlejny nie celny strzał, tym razem myli się Chernov.

16:00
    Streltsov A. poddaje do Viklunda, temu brakuje precyzji przy strzale.

13:00
    Z niebieskiej uderza Streltsov, Gelashvili pewnie łapie krążek.

11:43
    Bramka dla Jekaterynburga!
    YEMELEYEV dodaje otuchy swojej drużynie, strzela bramkę kontaktową. Po indywidualnej akcji wyciągnął z bramki Gelashviliego, podniósł krążek nad nim i uderza na długi słupek.

10:00
    Viklund oddaje strzał z lewej strony, bardzo niecelnie.

07:36
    Zmiana w bramce Jekaterynburg, swoją szansę dostał Lobanov. Jest to spowodowane słabą dyspozycją dnia Kovara.

07:36
    Kolejny strzelcem zostaje IMMONEN.
    Minęło zaledwie 8min meczu a drużyna z Niżnego Nowogrodu prowadzą już 3:0
    Torpedo błyskawicznie przedostaje się do tercji Awtomobilistu.Mocny strzał Immonena był nie do obrony przez Kovara.

06:46
    Na listę strzelców wpisuje się: POPATOV.
    Galuzin znalazł się na dobrej pozycji strzeleckiej, odegrał do Popatova, bramkarz nie zdążył się wrócić i dzięki temu mamy kolejną bramkę.

04:00
    Gelashvili przerywa akcję Yemeleyeva.

02:44
    GALUZIN otwiera wynik, już w 3 minucie Kovar został zmuszony do wyciągnięcia gumy z siatki. Dobry strzał Galuzina po podaniu od Kulyomina.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Torpedo Niżny Nowogród: Gelashvili (Mashkovtsev) – Valentenko, Hietanen, Khomitsky, Makarov, Grigoryev, Denisov, Belokhvostikov – Parshin, Salminen, Immonen – Galuzin, Potapov, Kulyomin – Zharkov, Schastlivy, Krasnoslobodtsev – Wolski, Brent, Kulakov

Awtomobilist Jekaterynburg: Kovar (Lobanov) – Antonov, Tryamkin, Viklund, Lepisto, Antonovsky, Seluyanov, Zhilin – Fyodorov, Golyshev, Mingaleyev – Lazarev, Toluzakov, Malykhin – Simakov, Chernov, Yemeleyev – Lewandowski, Streltsov A., Streltsov V., Arkalov

Sędziowie: Buturlin, Gofman – Gordenko, Tomilov.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Mecz odbędzie się w Jekaterynburgu w hali KKR Uralec.

Awtomobilist Jekaterynburg ma na swoim koncie zaledwie 11. punktów. Ta drużyna gra również w Konferencji Wschodniej ale zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli.

Torpedo Niżny Nowogród zajmuje obecnie 4. miejsce na Wschodzie gromadząc 20 punktów.

Zapraszam na spotkanie Kontynentalnej Hokej Ligi pomiędzy Torpedo Niżny Nowogród a Awtomobilist Jekaterynburg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Dawid Peruń

Składy i statystyki: 3. Galuzin (Kulyomin), 7. Potapov (Galuzin, Kulyomin), 8. Immonen (Hietanen, Salminen), 27. Salminen (Parshin) – 12. Yemeleyev, 45. Lazarev (Malykhin)

Sędziowie: Buturlin, Gofman – Gordenko, Tomilov