1:0 (0:0)
Polska U-21
Wtorek 15.10.2013, 17:30 • Antalya Atatürk Stadyumu (Antalya) • Reprezentacja

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Reprezentacja Turcji zajmuje drugie miejsce w grupie G. Drużyna ta ma na koncie 7. punktów.

Drużyna prowadzona przez Marcina Dornę zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie i ma na koncie 9 punktów. Złożyło się na to trzy wygrane i jedna porażka.

Polacy po golach Dominika Furmana i Michała Żyry pokonali 2-0 Reprezentację Szwecji. Z kolei gospodarze dzisiejszego spotkania podejmowali Greków i zwyciężyli w tym spotkaniu 1-0 po golu Çağırana.

Turcja U-21: Özer – Berber, Ayhan, Calik, Corekci – Kara, Cagiran, Demirci, Bassan, Frei Koyunlu – Şahiner
    Rezerwowi: Özenç – Öztürk, Ucan, Yokuşlu, Ciftci, Erdoğan, Ünal.

Polska U-21: Szumski – Dziwniel, Kamiński, Golla, Janicki – Żyro, Linetty, Furman, Wszołek – Pawłowski – Milik.
    Rezerwowi: Ptak – Pazio, Dąbrowski, Chrapek, Parzyszek, Wolski, Michalski.

Sędziowie: Anthony Taylor – Simon Bennett, Peter Bankes – Lee Mason.

Za nieco ponad pół godziny rozpocznie się ważny dla podopiecznych Marcina Dorny zawodników mecz eliminacyjny do MME z Turcją.

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Pan Anthony Taylor. Piłkarze obu Reprezentacji wychodzą na murawę!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

3
    Linetty fauluje Koyunlu w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

5
    Kara uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale minimalnie niecelnie. Od bramki grę wznowi Szumski.

6
    Kolejny stały fragment gry. I kolejny niecelny strzał Kary.

6
    Dobrze ten mecz zaczęli gospodarze z Turcji, którzy już mają na swoim koncie dwa niecelne strzały.

9
    Faul Pawłowskiego na Koyunlu. Rzut wolny dla gospodarzy.

10
    Zablokowany bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Strzelał Başsan.

10
    Jeszcze jedna próba strzału przez Başsana – tym razem nieudana.

11
    Faulowany Żyro na połowie rywala. Stały fragment gry dla Reprezentacji Polski.

12
    Faul Milika w ataku. Poturbowany został w tej sytuacji środkowy obrońca Reprezentacji Turcji – Ayhan.

14
    Kolejne uderzenie Başsana. Niecelnie.

14
    Szumski zmuszony do pierwszej interwencji w tym meczu. Pewnie broni strzał Başsana!

15
    Kolejny faul na Miliku.

16
    Furman przygotowany do wykonania tego stałego fragmentu gry.

17
    Tym razem bez strzału na bramkę Özera.

18
    Poturbowany Pawłowski. Kolejny stały fragment gry dla gości.

19
    Wreszcie nieźle zaczęli grać nasi rodacy, ale wciąż czekamy na strzały z ich strony!

21
    Faulowany Paweł Wszołek na połowie rywala.

22
    Rzut wolny dla gospodarzy. Do wykonania rzutu wolnego podszedł Çağıran, ale jego strzał został zablokowany.

25
    Milik fauluje w ataku Çalıka. Od rzutu wolnego grę wznowi Özer.

26
    Nieźle w tym meczu gra Kara, który oddał kolejny strzał na bramkę Szumskiego. Kolejny raz niecelnie.

28
    Obok bramki uderzył Şahiner.

29
    Dziwniel faulowany w walce o piłkę z rywalem.

29
    Furman przygotowany do dośrodkowania w pole karne rywali.

29
    Przeciwnicy wybijają piłkę po za boisko. Rzut rożny dla Reprezentacji Polski.

30
    Wykonawcą tego stałego fragmentu gry będzie gracz Legii Warszawa – Michał Żyro.

30
    Jednak i tym razem bez efektu bramkowego.

33
    Zablokowany strzał Koyunlu. Korner dla Reprezentacji Turcji.

34
    Tym razem bez zagrożenia pod bramką Szumskiego. Kontratak gości, ale na spalonym był Michał Żyro.

35
    Strzał Wszołka zablokowany.

36
    Dużo fauli w ostatnim momencie gry. Tym razem sfaulowany został Wszołek.

37
    Pierwsza groźna sytuacja dla Polaków! Swoją Reprezentację od utraty gola ratuje Özer, który obronił strzał Arkadiusza Milika!

40
    Golla fauluje rywala na własnej połowie.

42
    Niecelny strzał Çalıka.

44
    Korner dla Turcji.

45
    Zablokowany strzał Çağırana. Kolejny stały fragment gry dla Reprezentacji Turcji.

Jak na razie mamy bezbramkowy remis po pierwszej połowie. Groźniejsze akcje stwarzali sobie gospodarze, ale do tej pory szwankuje skuteczność. Za 10 minut druga połowa. Bądźcie z nami!

Już za chwilę obie Reprezentacje wznowią grę.

46

46
    Selekcjoner Abdullah Ercan zarządził zmianę w swoim zespole: z boiska schodzi Frei Koyunlu, na boisku pojawia się Erdoğan.

46
    Zmiana w zespole gospodarzy: z boiska schodzi Demirci, na boisku pojawia się Uçan.

48
    Rzut wolny dla Reprezentacji Polski. Strzelał Golla, ale niecelnie.

50
    Jak pokazują statystyki tego meczu, Turcy oddali 11 strzałów, zaś Polacy oddali 1 strzał.

52
    Żyro fauluje Karę na połowie rywala.

54
    Dużo fauli w ostatnim momencie gry. Bardzo brzydko grają obie Reprezentacje.

55
    Faulowany Kara. Rzut wolny dla Turków.

60
    Już godzina gry za nami. Wciąż nie obejrzeliśmy bramek w tym spotkaniu.

60
    Zmiana w Reprezentacji Polski. Boisko opuścił Michał Żyro, w jego miejsce wszedł Michał Chrapek.

61
    Korner dla Turcji. Dośrodkowanie w pole karne, ale niecelnie uderzał Uçan.

65
    Kolejne przewinienia. Tym razem po stronie gospodarzy.

66
    Zablokowany strzał Kary.

67
    Gol dla Turcji!
    CAGIRAN zdobywa gola po podaniu Başsana!

68
    Korner dla gości.

69
    Kolejny raz golkiper gospodarzy ratuje swój zespół od utraty gola! Tym razem skutecznie obronił strzał Wszołka!

70
    Szumski znakomicie broni strzał Erdoğana! Korner dla Turcji.

72
    Niecelny strzał Çörekçiego.

73
    Zmiana w Reprezentacji Polski: Schodzi Pawłowski, wchodzi Wolski.

75
    Zmiana w drużynie gości. Schodzi Dziwniel, wchodzi Pazio.

77
    Zablokowany strzał Pazio.

78
    Szumski broni uderzenie Uçana.

79
    Niecelny strzał Başsana. Od bramki grę wznowi Szumski.

82
    Faulowany Wolski na połowie rywala.

84
    Wszołek fauluje rywala będąc w ataku.

85
    Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Şahiner, wchodzi Enes.

88
    Başsan ukarany kartką za faul na Linettym.

88
    Özer pewnie w bramce po strzale Furmana. Korner dla Reprezentacji Polski!

90
    Kolejny rzut rożny dla naszych rodaków.

Trwa czas doliczony.

90+2
    Zablokowany strzał Uçana. Korner dla Turcji.

90+3
    Furman ukarany kartką.

Polacy przegrywają 0-1 po golu Cagirana z Reprezentacją Turcji. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne w Lajfy.com! (19:23:22)