Orlen Wisła Płock
36:31 (18:12)
KS Azoty-Puławy
Środa 16.10.2013, 17:30 • Orlen Arena • Orlen Superliga mężczyzn

Manolo Cadenes nie będzie zadowolony ze swojej ekipy. Wisła rzadko traci 30 punktów z rywalem z ligowej półki, a dzisiaj w dodatku Puławy wygrały drugą połowę. Nie miało to oczywiście większego znaczenia dla ostatecznego rozrachunku tego meczu, jednak myślę, że dla szkoleniowca płocczan już tak... (19:19:48)

60
    Koniec meczu. (36:31)

60
    Sobol przestrzelił z prawego skrzydła, a mógł już całkiem przyjemnie dla oka zmniejszyć wynik dla Puław... (36:31) (36:31)

59
    Sobol celnie! (36:31) (36:31)

59
    Niziutki Nikcevic na drugiej linii radzi sobie niczym 100 kilowy, mierzący przynajmniej 190 centymetrów chłop! (36:30) (36:30)

58
    Masłowski zdobywa 30 punkt dla Azotów i w tej chwili goście wygrywają drugą połowę jednym punktem – tak, na pocieszenie... (35:30) (35:30)

57
    Przybylski trafia z kozłem! (35:29) (35:29)

56
    Sobol trafia z karnego! (34:28) (34:28)

56
    Wiśniewski fauluje Kusa w momencie rzutu i sędziowie zapraszają go na pewną średnio wygodną ławkę... (34:27) (34:27)

55
    Skrabania w kontrze – nie myli się! (34:27) (34:27)

54
    Toromanovic odpocznie 2 minuty na ławce kar. (34:26) (34:26)

54
    Wiśniewski znajduje miejsce między obrońcami Azotów! (34:26) (34:26)

53
    Grzybowski broni karnego Nenadica! (33:26) (33:26)

52
    Sobol lobuje Wicharego, piłka odbija się od słupka i chyba mamy bramkę tego meczu! (33:26) (33:26)

51
    Kavas znów udaje się na ławkę kar... (33:25) (33:25)

50
    Ojojoj, Masłowski pozazdrościł Nenadicowi rzutu "z biodra" i sam zdobył równie piękną bramkę! (33:25) (33:25)

50
    Nikcevic zdobywa kolejną bramkę, gra w drugiej linii wyraźnie mu służy! (33:24) (33:24)