3 6 6
Yanina Wickmayer
1
6 1 4
Środa 16.10.2013, 18:09BGL BNP Paribas Luxembourg Open - BGL BNP Paribas Luxembourg Open (kort twardy halowy)

6:4
    Wickmayer odgrywa returnem w aut! Katarzyna Piter po raz pierwszy w karierze wywalczyła awans do ćwierćfinału turnieju WTA!

40-15
    Błąd z returnu Wickmayer! Dwie piłki meczowe dla Piter!

5:4
    Błąd Wickmayer! Przełamanie na korzyść Piter i Polka będzie za chwilę serwować po mecz!

4:4
    Zbyt mocno i zbyt dobrze zagrała w tej akcji Wickmayer! Przełamanie powrotne!

4:3
    Pierwszy z nich wykorzystany za sprawą dobrego returnu w linię końcową. Przełamanie dla Piter!

1:2
    Pierwszy z nich wykorzystany i Polka szybko dokonuje przełamania powrotnego!

0:2
    Świetny return Wickmayer! Przełamanie na początku decydującego seta!

6:1
    Wickmayer zagrywa backhandem w siatkę z returnu i drugi set na konto Piter w stosunku 6:1!

5:1
    Podwójny błąd serwisowy Belgijki! Przełamanie i Polka będzie serwować po zwycięstwo w drugim secie!

3:1
    Kolejny raz świetnie mija Kasia Piter! Przełamanie!

3:6
    Katarzyna Piter popełnia błąd backhandem! Pierwszy set w stosunku 6:3 wygrywa Yanina Wickmayer!

2:5
    Kolejny błąd z backhandu Wickmayer! Polka przełamuje i jeszcze zachowuje szanse na zwycięstwo w tym secie!

1:5
    Podwójny błąd serwisowy Piter! Kolejne przełamanie Wickmayer i będzie serwować Belgijka po seta!