Niżny Nowogród – Zagrzeb 2:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
KHL Medveščak Zagrzeb
Środa 23.10.2013, 17:00 • Pałac Sportowy Związków Zawodowych Niżny Nowogród • Kontinental Hockey League

Dziękuje, że byliście z nami mogliście i mogliście przeżywać emocję związane z występem naszego rodaka w Kontynentalnej Lidze Hokejowej. Serdecznie zapraszam na kolejne relację z lodowisk na lajfy.com!

Ależ niezwykły mecz mogli dziś oglądać kibice zebrani w hali w Niżnym Nowogrodzie! Po 60 minutach walki, wystarczyła niecała minuta by gospodarze zapewnili sobie wygraną. Pół minuty po rozpoczęciu dogrywki jeden z zawodników gości został odesłany na ławkę kar, a kilka sekund później Wojtek Wolski daję wygraną zespołowi Torpedo! I tym trafieniem zapewnił sobie także tytuł MVP tego meczu

60:35
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył WOLSKI. Po długim podaniu z ostrego kąta celnie uderza po raz drugi dzisiaj Polak i tym samym zapewnia gospodarzom zwycięstwo! Asystuje Salminen

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Ostatnia tercja była nieco spokojniejsza od poprzedniej, ale dzięki trafieniu Murleya czekają nas jeszcze dodatkowe emocje w dogrywce! Zostańcie z nami!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry!

57:45
    Gra ogranicza się teraz do prób szybkiego wstrzelenia krążka w strefę defensywną poszczególnych drużyn

57:00
    Gocie mieli szansę na rozegranie ładnej kontry, ale w głupi sposób stracili krążek

56:20
    I kolejna dobra parada Kovalova. Naprawdę dużo mu zawdzięczają zawodnicy z Niżny Nowogrodu

55:50
    Koval powstrzymuje atak hokeistów Medveščaka

55:00
    Nieco się jeszcze ożywiło Torpedo, ale nie mają już chyba pomysłu na sforsowanie szczelnej obrony przyjezdnych

53:50
    Skuteczna teraz defensywa w wykonaniu hokeistów z Zagrzebia, którzy są już w komplecie

52:50
    Goście wybijają krążek na uwolnienie

51:45
    Fatalny błąd Chorwatów! Zbyt dużo było zawodników na lodzie i teraz musi być ich... mniej niż zwykle

51:30
    Coraz rozpaczliwiej bronią się gospodarze. Czyżby nie wciąż nie mogli pogodzić się ze stratą bramki?