Niżny Nowogród – Zagrzeb 2:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
KHL Medveščak Zagrzeb
Środa 23.10.2013, 17:00 • Pałac Sportowy Związków Zawodowych Niżny Nowogród • Kontinental Hockey League

Dziękuje, że byliście z nami mogliście i mogliście przeżywać emocję związane z występem naszego rodaka w Kontynentalnej Lidze Hokejowej. Serdecznie zapraszam na kolejne relację z lodowisk na lajfy.com!

Ależ niezwykły mecz mogli dziś oglądać kibice zebrani w hali w Niżnym Nowogrodzie! Po 60 minutach walki, wystarczyła niecała minuta by gospodarze zapewnili sobie wygraną. Pół minuty po rozpoczęciu dogrywki jeden z zawodników gości został odesłany na ławkę kar, a kilka sekund później Wojtek Wolski daję wygraną zespołowi Torpedo! I tym trafieniem zapewnił sobie także tytuł MVP tego meczu

60:35
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył WOLSKI. Po długim podaniu z ostrego kąta celnie uderza po raz drugi dzisiaj Polak i tym samym zapewnia gospodarzom zwycięstwo! Asystuje Salminen

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Ostatnia tercja była nieco spokojniejsza od poprzedniej, ale dzięki trafieniu Murleya czekają nas jeszcze dodatkowe emocje w dogrywce! Zostańcie z nami!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry!

57:45
    Gra ogranicza się teraz do prób szybkiego wstrzelenia krążka w strefę defensywną poszczególnych drużyn

57:00
    Gocie mieli szansę na rozegranie ładnej kontry, ale w głupi sposób stracili krążek

56:20
    I kolejna dobra parada Kovalova. Naprawdę dużo mu zawdzięczają zawodnicy z Niżny Nowogrodu

55:50
    Koval powstrzymuje atak hokeistów Medveščaka

55:00
    Nieco się jeszcze ożywiło Torpedo, ale nie mają już chyba pomysłu na sforsowanie szczelnej obrony przyjezdnych

53:50
    Skuteczna teraz defensywa w wykonaniu hokeistów z Zagrzebia, którzy są już w komplecie

52:50
    Goście wybijają krążek na uwolnienie

51:45
    Fatalny błąd Chorwatów! Zbyt dużo było zawodników na lodzie i teraz musi być ich... mniej niż zwykle

51:30
    Coraz rozpaczliwiej bronią się gospodarze. Czyżby nie wciąż nie mogli pogodzić się ze stratą bramki?

50:45
    Przyjezdni wygrywają wznowienie i ponownie atakują gospodarzy

50:30
    Spalony Torpedo

49:10
    Gra zdecydowanie się teraz ożywiła i powoli do głosu dochodzą też Rosjanie, a krążek raz po raz zmienia połowę

48:20
    Gracze torpedo wyglądają na zupełnie zaskoczonych utratą bramki, nie radzą sobie teraz najlepiej, a Medveščak chce to wykorzystać i pójść za ciosem!

46:40
    Trwa narada z trenerem u gospodarzy

46:00
    W końcu mamy wykorzystanie gry w przewadze! Po serii strzałów na swoją bramkę w końcu kapituluje Koval! Szczęśliwym strzelcem gola MURLEY!

44:50
    Sakari Salminen odesłany za niebezpiecznie wysoko uniesiony kij

43:50
    Koval wyczuł intencję strzelca i skutecznie zablokował strzał przesuwając się w prawą stronę bramki

42:20
    Nadal przeważają gospodarze, ale muza być czujni, bo mają raptem jedno trafienie przewagi

41:25
    Na lodowisku w bramce Chorwatów zameldował się Dean, który pierwszą swoją interwencję miał udaną

40:50
    Początek spotkania pod dyktando gospodarzy, nie pozwalają na odebranie sobie krążka

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Druga odsłona tego spotkania zdecydowanie ciekawsza niż poprzednia. W końcu doczekaliśmy się celnego trafienia i w dodatku jego autorem jest Polak Wojtek Wolski, który niedługo po tym niepotrzebnie reaguje na sytuacje na lodowisku po starciu Makarova z Glumaciem i dostaję aż dziesięć minut kary! Ta sytuacja rozpoczęła szereg osłabień po obu stronach i na lodowisku zaczęło być zdecydowanie więcej wolnego miejsca. Miejmy nadzieję, że hokeiści obu ekip nieco ochłoną w przerwie i w ostatnich 20 minutach zobaczymy już tylko czysto portowe emocje. Zostańcie z nami!

40:00
    Druga tercja skończona.

39:55
    Tuż przed końcową syreną Justin Hodgman i Mark Popowicz nie wytrzymują ciśnienia i rzucają się na siebie z pięściami! oboje odesłani na dwie minuty!

39:25
    Po raz kolejny dobrze spisuje się Koval

38:35
    I kolejna kara. Tym razem dwie minuty dla Juuso Hietanena

38:10
    Przyjezdni po chwili zamieszania przejęli inicjatywę i to oni teraz są w natarciu

37:40
    Ajajaj! Nasz rodak odesłany za niesportowe zachowanie na 10 minut!

37:10
    Glumac odesłany na ławkę. Odpocznie sobie aż pięć minut!

37:10
    Makarov przegrywa bójkę na lodowisku i po chwili niebezpiecznie uderza w bandę! Potrzebne będą nosze!

36:10
    Ellison próbował strzału spod niebieskiej linii, ale Koval póki co pisuje się bez zarzutu

35:30
    Teraz potkanie powinno zdecydowanie się ożywić!

35:10
    Bramkę zdobył WOLSKI. Asysta Krasnoslobodcev. Ładna akcja gospodarzy i nasz rodak jako pierwszy wpisuje się na listę strzelców w dzisiejszym meczu!

34:50
    Bill Thomas przechwycił krążek i ładnie wszedł pod bramkę przeciwnika z lewej strony, ale Koval i jego koledzy nie dali się zaskoczyć

34:00
    Gra znów się uspokaja, przy krążku Rosjanie, którzy spokojnie rozgrywają go między sobą

32:50
    Teraz przed okazją byli przyjezdni, ale skutecznie interweniował Koval

31:30
    Małe zamieszanie pod bramką Medveščaka, ale obrońcy zdołali wyjaśnić sytuację

30:25
    Fatalna trata Zarkova, ale na jego szczęście krążek zagrywany do kontry zahaczył o czyjś kij i przechwycili go jego koledzy. Skończyło się tylko na strachu, a mogli z zabójczą kontrą wyjść Chorwaci!

29:30
    Gra znów przeniosła się do strefy neutralnej, czy doczekamy się w końcu dziś trafienia?

28:15
    I znów przewaga jednej z drużyn nie została wykorzystana

27:30
    Torpedo, co i rusz przedostaje się pod bramkę przeciwnika, ale wciąż mają problem z umieszczeniem krążka w siatce

23:40
    Ładnie zapowiadała się kontra przyjezdnych, ale jeszcze lepiej odebrany krążek przez gospodarzy i sunie kolejny atak!

23:25
    Cały czas napiera ekipa Torpedo, pachnie coraz mocniej bramką

22:00
    Dekanich przyjmuje spokojnie krążek, widać, ze nie będzie go łatwo dziś pokonać

20:35
    Tym razem tercję lepiej zaczęli gospodarze, pierwszy ich strzał został jednak obroniony

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Początek meczu należał zdecydowanie do gości, ale fatalny błąd Kane`a i kara pięciu minut sprawiły, że role się odwróciły i to Rosjanie zaczęli śmielej atakować, ale póki co nie doczekaliśmy się goli. Miejmy nadzieję, że później one padną. Zostańcie z nami!

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

18:35
    Gra nieco się uspokoiła, zostało mało czasu do końca tercji i coraz mniej szans na to by jeszcze przed przerwą, któraś z drużyn zdobyła gola

17:30
    I już mamy po równo hokeistów w obu ekipach

16:30
    Za niedługo goście będą już w komplecie, spieszą się Rosjanie

15:00
    Dekanich odbił teraz kilka strzałów pod rządów, było blisko!

14:30
    Jeszcze mają sporo czasu gry w przewadze gospodarze i widać, że ich ataki są coraz groźniejsze

14:00
    Próbują strzelać zawodnicy z Niżny Nowogrodu, ale robią to póki co niezbyt celnie

12:40
    W końcu z większym animuszem atakują gospodarze

12:30
    Kane brzydko atakuje Alexandra Makarova i jego zespół będzie osłabiony przez pięć minut, a on sam już nie wróci do gry!

12:00
    Niewiele w tej chwili się dzieje na lodowisku, przy krążku częściej są zawodnicy Medveščaka

10:25
    Gospodarze wciąż w defensywie, póki co nie pozwolili przeciwnikom na groźniejsze sytuacje, ale nie tylko dobrej obrony oczekują od nich kibice

09:35
    Zmiany w Torpedo. Ładnie akcję próbowali rozprowadzić zmiennicy, ale szybko zostali powtrzymani

09:10
    Słabo grają jak do tej pory gospodarze. Póki co optyczna przewaga zdeycydowanie po stronie drużyny z Zagrzebia