2
2 6 6
Niedziela 27.10.2013, 16:15TEB BNP Paribas Istanbul Cup (kort twardy)

Dziękuję za relację i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (18:30:01)

Serena Williams udowadnia po raz kolejny, że jest niesamowitą zawodniczką. Czy ktoś jest w stanie ją w tym momencie pokonać w kobiecym tenisie??!

Kapitalny, finałowy mecz oglądaliśmy dziś na podsumowanie tego sezonu między Chinką – Na Li, a Amerykanką – Sereną Williams. Pierwszy set należał do Li, która grała wręcz niesamowicie i zdetronizowała w pierwszej rozgrywce 6:2 swoją rywalkę. Drugi set bardzo wyrównany, ale ostatecznie na konto Williams. A w trzecim secie totalnie zdominowała grę Serena Williams i pokonała Li do 0. Wielkie brawa należą się dla Na Li, ponieważ postawiła dziś ogromny opór Serenie Williams!

Koniec meczu

0:6
    Backhandem po linii kończy ten mecz, turniej i sezon Serena Williams! Brawo, brawo, brawo dla Amerykanki!

40-A
    Zaryzykowała backhandem po linii Williams i trafiła. Na dodatek krzyknęła sobie "come on"! Druga piłka meczowa i turniejowa dla Amerykanki!

40-40
    Jeszcze nie teraz. Williams wyrzuciła swój forehand za linię boczną.

40-A
    Z mocnym serwisem Williams nie poradziła sobie Li. Championship point! Piłka meczowa!